App Store Google Play

ЄС пропонує посилити відповідальність за невизнання Криму та ОРДЛО територією України

10.07.2019 13:00
ЄС пропонує посилити відповідальність за невизнання Криму та ОРДЛО територією України

Посилити кримінальну відповідальність за умисне невизнання української юрисдикції території Криму та окремих районів Донецької і Луганської областей пропонують народні депутати України, які представляють «Європейську Солідарність». Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу партії.

Вони зареєстрували у Верховній Раді відповідний законопроект № 10423 і пропонують внести зміни до статті 110 Кримінального кодексу, яка встановлює відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Автори законопроекту пропонують, щоб умисне невизнання належності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей до території України каралося позбавленням волі на строк від 3 до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

Для представників органів влади, які  вчинять таке правопорушення, пропонується більш суворе покарання: позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Такі ж санкції, відповідно до законопроекту, будуть застосовані до осіб, які вчинять правопорушення повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Якщо таке невизнання призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків – законопроект передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічно – з конфіскацією майна або без такої.

Наразі у чинній редакції статті 110 Кримінального кодексу йдеться лише про умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій.

Читайте також

Релакс не на часі

Релакс не на часі

2 Серпня 10:00
Окупація мізків

Окупація мізків

15 Травня 10:00
Вірус корони

Вірус корони

24 Березня 14:00

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...