App Store Google Play

У Дніпрі презентують книгу Мирослава Мариновича про Андрея Шептицького

9 Липня 13:00
У Дніпрі презентують книгу Мирослава Мариновича про Андрея Шептицького

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) «Видавництво Старого Лева» та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)  запрошують 10 липня о 19.00 на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на організаторів заходу.

Відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович розповість про книгу, а також подискутує з експертом із стратегій, керуючим партнером pro.mova Євгеном Глібовицьким про актуальність ідей Шептицького для бізнесу та життя. Презентація відбудеться в Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Глінки, 20).

«Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

Ця книга про аргументацію, про виклики часу та про внутрішні дилеми. Це добрий початок для того щоб вести дискусію, зокрема про те, чи можливий принцип win-win у стані війни. Чи ми маємо сильні управлінські практики в нашій історії? Чи ми творимо щось з нуля – чи маємо цю спадщину на яку опиратися?

«Книга доводить нам, що ми можемо подивитися на самих себе в минуле та знайти відповіді на актуальні запитання сьогодення. Це – відправна точка, яка констекстуалізована до наших умов й дає нам рухатися далі, формувати кожен наступний виток», – вважає Євген Глібовицький.

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): Програми MBA для керівників, Програми магістрів з інновацій та підприємництва, а також Програми магістрів з людських ресурсів та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Учасники презентації:

Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи (Львів).

Євген Глібовицький, експерт із стратегій, директор з розвитку компанії «pro.mova» (Київ).

Модератор: Repan Oleg, доцент ДНУ, співробітник Агентства розвитку Дніпра.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...