App Store Google Play

У Дніпрі презентують книгу Мирослава Мариновича про Андрея Шептицького

9 Липня 13:00
У Дніпрі презентують книгу Мирослава Мариновича про Андрея Шептицького

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) «Видавництво Старого Лева» та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)  запрошують 10 липня о 19.00 на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на організаторів заходу.

Відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович розповість про книгу, а також подискутує з експертом із стратегій, керуючим партнером pro.mova Євгеном Глібовицьким про актуальність ідей Шептицького для бізнесу та життя. Презентація відбудеться в Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Глінки, 20).

«Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

Ця книга про аргументацію, про виклики часу та про внутрішні дилеми. Це добрий початок для того щоб вести дискусію, зокрема про те, чи можливий принцип win-win у стані війни. Чи ми маємо сильні управлінські практики в нашій історії? Чи ми творимо щось з нуля – чи маємо цю спадщину на яку опиратися?

«Книга доводить нам, що ми можемо подивитися на самих себе в минуле та знайти відповіді на актуальні запитання сьогодення. Це – відправна точка, яка констекстуалізована до наших умов й дає нам рухатися далі, формувати кожен наступний виток», – вважає Євген Глібовицький.

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): Програми MBA для керівників, Програми магістрів з інновацій та підприємництва, а також Програми магістрів з людських ресурсів та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Учасники презентації:

Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи (Львів).

Євген Глібовицький, експерт із стратегій, директор з розвитку компанії «pro.mova» (Київ).

Модератор: Repan Oleg, доцент ДНУ, співробітник Агентства розвитку Дніпра.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...