App Store Google Play

Реконструкція 170 метрів вулиці Короленка обійдеться у майже 102 мільйона гривень

08.07.2019 09:00
Реконструкція 170 метрів вулиці Короленка обійдеться у майже 102 мільйона гривень

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради провів тендер на реконструкцію вулиці Короленка від проспекту Дмитра Яворницького до вулиці Челюскіна. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Як йдеться у тендері, роботи проводитимуться протягом двох років. Крайній термін здачі об'єкта - 2020 рік. Не дивлячись на такі широкі часові рамки, роботи проводитимуться лише на невеликому відрізку вулиці Короленка. Згідно із документацією, реконструкція передбачена від проспекту Яворницького до вулиці Челюскіна. Якщо виміряти цей відрізок в онлайн мапах, виходить, що 101 750 000 грн витратять приблизно на 170 метрів вулиці Короленка.

Гроші мають піти на знищення дерев, демонтаж різноманітних об'єктів, нову плитку, облаштування нових зелених зон та двох фонтанів. 

Це значно збільшить вартість нерухомості на поблизу вулиці. Не дивно, що ця нерухомість здебільшого належить близьким до міської влади бізнесменам.

Окремо слід відзначити, що угоду про реконструкцію міськрада опублікувала лише 4 липня, вже 3 липня на вулиці Короленка були знищені дерева.

Переможцем тендеру стало ТОВ "СМД-ІНВЕСТ". Власник ТОВ "СМД-ІНВЕСТ" Дмитро Демченко у 2015 р. був членом дільничної виборчої комісії від кандидата в мери Дніпра Бориса Філатова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...