App Store Google Play

Реконструкція 170 метрів вулиці Короленка обійдеться у майже 102 мільйона гривень

08.07.2019 09:00
Реконструкція 170 метрів вулиці Короленка обійдеться у майже 102 мільйона гривень

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради провів тендер на реконструкцію вулиці Короленка від проспекту Дмитра Яворницького до вулиці Челюскіна. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Prozorro.

Як йдеться у тендері, роботи проводитимуться протягом двох років. Крайній термін здачі об'єкта - 2020 рік. Не дивлячись на такі широкі часові рамки, роботи проводитимуться лише на невеликому відрізку вулиці Короленка. Згідно із документацією, реконструкція передбачена від проспекту Яворницького до вулиці Челюскіна. Якщо виміряти цей відрізок в онлайн мапах, виходить, що 101 750 000 грн витратять приблизно на 170 метрів вулиці Короленка.

Гроші мають піти на знищення дерев, демонтаж різноманітних об'єктів, нову плитку, облаштування нових зелених зон та двох фонтанів. 

Це значно збільшить вартість нерухомості на поблизу вулиці. Не дивно, що ця нерухомість здебільшого належить близьким до міської влади бізнесменам.

Окремо слід відзначити, що угоду про реконструкцію міськрада опублікувала лише 4 липня, вже 3 липня на вулиці Короленка були знищені дерева.

Переможцем тендеру стало ТОВ "СМД-ІНВЕСТ". Власник ТОВ "СМД-ІНВЕСТ" Дмитро Демченко у 2015 р. був членом дільничної виборчої комісії від кандидата в мери Дніпра Бориса Філатова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...