App Store Google Play

Еко-активісти Дніпра не залишать без уваги питання зрубаних дерев на вулиці Короленко

8 Липня 15:00
Еко-активісти Дніпра не залишать без уваги питання зрубаних дерев на вулиці Короленко

Сьогодні, 8 липня, про події, які відбувалися на вулиці Короленко і викликали протест еко-активістів та всіх небайдужих громадян, у прес-центрі Відкритого розповіли начальник екологічної безпеки у Дніпропетровській області Володимир Корнієнко та заступник начальника екологічної безпеки у Дніпропетровській області Сергій Орєхов, інформує Дніпроград.

Еко-активісти Дніпра з сумом та болем згадують події тієї страшної ночі, тому що саме вночі, коли ніхто не бачив і не міг запобігти цьому, працівники комунальних служб міста вирубали платани на вулиці Короленко. Слід зазначити, що вирубка зелених насаджень пов’язана з реконструкцією вулиці, яка почалася ще у минулому місяці. З того часу еко-активісти кілька разів намагалися привернути увагу місцевої влади до цієї проблеми та почути зворотний відгук.

«Надійшло повідомлення про вирублення, й ми одразу приїхали, щоб зупинили це. Поставили цілодобову охорону, аби деревам не нашкодити. Багато організацій намагалося до нас приєднатися, але результатів це не принесло. За документами, вулицю хочуть зробити пішохідною та закрити проїзд, але громадських слухань з цього питання не було організовано. Як виявилося, люди навіть не знали про цю ситуацію», — розповів Сергій Орєхов. 

Володимир Корнієнко розповів, що більшість мешканців міста сподівалася на краще, тому намагалися своїми силами вирішити це питання, хотіли врятувати дерева, які приносили користь їхньому здоров’ю, але нічого не допомогло. Також еко-активіст розповів, як саме відбувалися події.

«Дерева почали вирубувати вночі, близько четвертої години. Ми подзвонили в поліцію, але нам не допомогли. У зв’язку з тим, що ми намагалися перешкоджати цьому та хотіли просили призупинити вирубку до приїзду слідчо-оперативної групи, але до цього моменту вже все вирубали. Нам пошкодили автомобіль», — сказав Володимир Корнієнко. 

Також вони розповіли, що працюють по всій Дніпропетровській області: тісно співпрацюють з поліцією, фіксують вирубку дерев, перевіряють документи. Вони сказали, що в майбутньому не будуть зупинятися та спробують встановити справедливість.

Нагадаємо, ще на початку року містобудівна рада підтримала рішення зробити вул. Короленка пішохідною. Втім, її реконструкція передбачає демонтаж дерев. Екоактивісти та небайдужі містяни таким розвитком подій не задоволені, тому продовжують безстрокову акцію "Заважає? (не) Ріж". Протестувальники також створили дві петиції, де вимагаюли припинити вирубку дерев та оголосити в місті мораторій на видалення здорових зелених насаджень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...