App Store Google Play

Еко-активісти Дніпра не залишать без уваги питання зрубаних дерев на вулиці Короленко

08.07.2019 15:00
Еко-активісти Дніпра не залишать без уваги питання зрубаних дерев на вулиці Короленко

Сьогодні, 8 липня, про події, які відбувалися на вулиці Короленко і викликали протест еко-активістів та всіх небайдужих громадян, у прес-центрі Відкритого розповіли начальник екологічної безпеки у Дніпропетровській області Володимир Корнієнко та заступник начальника екологічної безпеки у Дніпропетровській області Сергій Орєхов, інформує Дніпроград.

Еко-активісти Дніпра з сумом та болем згадують події тієї страшної ночі, тому що саме вночі, коли ніхто не бачив і не міг запобігти цьому, працівники комунальних служб міста вирубали платани на вулиці Короленко. Слід зазначити, що вирубка зелених насаджень пов’язана з реконструкцією вулиці, яка почалася ще у минулому місяці. З того часу еко-активісти кілька разів намагалися привернути увагу місцевої влади до цієї проблеми та почути зворотний відгук.

«Надійшло повідомлення про вирублення, й ми одразу приїхали, щоб зупинили це. Поставили цілодобову охорону, аби деревам не нашкодити. Багато організацій намагалося до нас приєднатися, але результатів це не принесло. За документами, вулицю хочуть зробити пішохідною та закрити проїзд, але громадських слухань з цього питання не було організовано. Як виявилося, люди навіть не знали про цю ситуацію», — розповів Сергій Орєхов. 

Володимир Корнієнко розповів, що більшість мешканців міста сподівалася на краще, тому намагалися своїми силами вирішити це питання, хотіли врятувати дерева, які приносили користь їхньому здоров’ю, але нічого не допомогло. Також еко-активіст розповів, як саме відбувалися події.

«Дерева почали вирубувати вночі, близько четвертої години. Ми подзвонили в поліцію, але нам не допомогли. У зв’язку з тим, що ми намагалися перешкоджати цьому та хотіли просили призупинити вирубку до приїзду слідчо-оперативної групи, але до цього моменту вже все вирубали. Нам пошкодили автомобіль», — сказав Володимир Корнієнко. 

Також вони розповіли, що працюють по всій Дніпропетровській області: тісно співпрацюють з поліцією, фіксують вирубку дерев, перевіряють документи. Вони сказали, що в майбутньому не будуть зупинятися та спробують встановити справедливість.

Нагадаємо, ще на початку року містобудівна рада підтримала рішення зробити вул. Короленка пішохідною. Втім, її реконструкція передбачає демонтаж дерев. Екоактивісти та небайдужі містяни таким розвитком подій не задоволені, тому продовжують безстрокову акцію "Заважає? (не) Ріж". Протестувальники також створили дві петиції, де вимагаюли припинити вирубку дерев та оголосити в місті мораторій на видалення здорових зелених насаджень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...