App Store Google Play

Велоінфраструктура відсутня: у Дніпрі пройшла акція велолюбителів КупалаРайд

7 Липня 12:00
Велоінфраструктура відсутня: у Дніпрі пройшла акція велолюбителів КупалаРайд

Вчора, 6 липня, вулицями Дніпра проїхали пів сотні велосипедистів задля привернення уваги влади Дніпра та його мешканців до проблеми відсутності велоінфраструктури. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду, яка взяла участь у заході. 

Близько п'ятдесяти любителів двоколесного транспорту, вбрані у вишиванки і розмальовані квітами, долучилися до акції. Велопробіг, приурочений до свята Івана Купала, називається КупалаРайд. Організатором виступила Дніпровська асоціація велосипедистів на чолі з Андрієм Майбородою.

“Це вже не перший велопробіг, минулий був на Геловін, але тоді багато хто не взяв участь через холод. Зараз тепло, тож долучилося більше учасників. Ми вирішили розмальовувати квіти просто на тілі, тому що не хотіли вбивати живі квіти, а пластикові - це не екологічно”, - розповів Андрій Майборода.

Він також зазначив, що асоціація не зверталася до міської влади з проханням перекрити вулиці, адже це спосіб демонстрації, що велосипедисти можуть рухатися містом організовано, в колоні, не заважаючи іншим транспортним засобам і пішоходам. 

До Райду долучився і голова обласної ради Гліб Пригунов. Проїхавши від площі Героїв Майдану до площі між ДОР та ОДА разом із учасниками акції Гліб Пригунов відповів на питання активістів щодо життя міста, області та перспектив велоруху.

У подальшому домовилися створити робочу групу, яка працюватиме над програмою, яка враховує потреби велосипедистів і яка впроваджуватиметься по всій області, адже наразі жодна людина і жоден орган в області не відповідає за створення велоінфраструктури.

Далі велосипедисти попрямували до Будинку органної музики, де їм провели екскурсію. Учасникам навіть пощастило послухати гру на органі від солістки Будинку Олени Келлер. Після цього учасники акції відправилися до Дніпровської семінарії ПЦУ, в якій пройшла бесіда з панотцями Сергієм Нарольським та Дмитром Поворотним.

Райд закінчився на Фрунзенському пляжі конкурсами та вечіркою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...