App Store Google Play

Адепти Шарія провели свою акцію у Дніпрі під наглядом патріотів

07.07.2019 16:00
Адепти Шарія провели свою акцію у Дніпрі під наглядом патріотів

Вчора, 7 липня, у Дніпрі на Фестивальному причалі зібралися кількадесят адептів проросійського блогера Анатолія Шарія. Втім, свою публічну акцію вони провели під пильним наглядом патріотів, повідомляє Дніпроград.

Аби не дозволити "шарікам" почати свою пропагандистську акцію, на Фестивальний причал завітали учасники бойових дій та місцеві патріоти разом із представниками організації "С14". Як розповідають очевидці, адепти Шарія прикривалися жінками та дітьми й провокували оточуючих на конфлікт.

"По сьогоднішній «акції» поцінювачів Шарія у Дніпрі: вони й досі фоткаються. Трохи жінок, трохи дітей, знаймий текст - «ви прийшли бити дітей і жінок»; трохи пенсіонерів, трохи колишніх вигнаних ментів; трохи заробітчан, вірніш - майже всі; трохи спроб прив’язати міську владу Дніпра до протидії Шаріївщині; трохи звинувачень у розв’язанні громадянської війни у бік міста, центральної влади і інші тексти а-ля Шарій: «ви фсьо врьотє, ви корупціонери і вори, Росія - наш друг». Звичайне гуано. Але обіцяли подати в інтерпретації Толячко. З іншого боку - С14, «Сармат», колишні ЗСУшники і бійці добровольчих підрозділів", - написав на своїй сторінці у Facebook ветеран російсько-української війни Ігор Куліковський.

У свою чергу, відомий дніпровський блогер та учасник бойових дій Ярема Галайда написав, що дехто з прихильників проросійського блогера обіцяв розстріляти патріотів.

"Сьогодні почув давно забуте: «Ми, молоді, прийдемо і вас, стариганів, когось посадимо, а когось розстріляємо». Бругагага, дорогенькі мої, з такими язиками ви до приходу до влади тупо не доживете", - написав він.

Також Ярема Галайда додав, що сереж "шарікових" були помічені й реальні учасників бойових дій, які після п'яти років війни чомусь вирішили приєднатися до ворожої сторони. 

Втім, не зважаючи на певну напруженість, розмова між патріотами та адептами Шарія завершилася без бійки. "Шарікови" сфотографувалися для звіту "в центр" та розійшлися без будь-яких наслідків для громади міста. 

При цьому слід відзначити, що нещодавно блогер Анатолій Шарій присвятив цілий ролик міському голові Борису Філатову, в якому порівняв того з гумовим конем.

Загалом, акція, організована проросійським блогером, зібрала не більше 50 осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...