App Store Google Play

в Дніпрі продовжують боротися із "звуковим засміченням навколишнього середовища"

6 Липня 20:00
в Дніпрі продовжують боротися із "звуковим засміченням навколишнього середовища"
5 липня в Дніпрі муніципальні інспектори спільно з правоохоронцями перевіряють дотримання допустимого рівня шуму. Про йе йдеться в повідомленні прес-служби Дніпровської міської ради, передає Дніпроград.
 
Як йдеться  в повідомленні, інспектори реагують на скарги містян, а для перевірок залучають фахівців Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я, які використовують спеціальні сертифіковані прилади вимірювання шуму. 
 
Чергова скарга надійшла від мешканців будинку номер 37 по Січеславській Набережній, які скаржилися на шум у нічний час, який заважає спати. Фахівці лабораторії разом із інспекцію провели заміри рівня шуму в оселі дніпрян, виявилося, що він перевищує норму майже вдвічі. При цьому навіть самі інспектори визнають, що головна причина - рух транспорту вулицею.
 
 «Прилад показав 67 дБ при нормі 30дБ. Шум був і від кафе, і від руху транспорту. Проте останній показник не можна виключити», – зазначає фахівець лабораторного центру Валентина Антонюк.
 
Відтак майже опівночі інспектори завітали до одного із закладів на Січеславській Набережній та виписали припис, аби власники закладу зробили музику тихіше. 
 
«Ми мали всі підстави, щоб сьогодні виписати припис для того, щоб тут зробили музику тихіше. В понеділок ми направимо офіційний лист до правоохоронних органів, поліція складе адміністративний протокол. Якщо заклад буде й надалі порушувати, разом із поліцією вилучимо музичну апаратуру», – сказав заступник начальника відділу контролю інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Штаній.
 
Як йдеться в повідомленні ДМР, санітарні норми для житлових кімнат квартир, житлових приміщень будинків відпочинку, пансіонатів, будинків-інтернатів для престарілих та інвалідів, спальних приміщень у дитячих дошкільних установах і школах-інтернатах вдень не повинні перевищувати 55 децибел, вночі (з 22:00 до 8:00) – не більше 45 дБ. Для прилеглих до житлових будинків території – вдень до 70 дБ, вночі – до 60 дБ. Для майданчиків відпочинку на території мікрорайонів і груп житлових будинків, будинків відпочинку, пансіонатів, будинків-інтернатів для престарілих та інвалідів, майданчиків дитячих дошкільних закладів, шкіл та інших навчальних закладів – до 60 дБ. Звідки ж взялося згадане інспекторами обмеження в 30 дБ - залишається загадкою.
 
Нагадаємо, раніше міський голова Дніпра Борис Філатов Дніпра Борис Філатов звільнив директора парку Шевченка за гучні концерти біля свого будинку - на чи не єдиній в місті відкритій сцені Літнього театру Парку ім. Шевченка. Тоді чиновнику "заважав відпочивати" концерт гурту "Бумбокс", який розпочався о 19:00 і завершився близько 21 години.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...