App Store Google Play

Кандидати до ВР масово порушують правила ведення агітації

06.07.2019 17:00
Кандидати до ВР масово порушують правила ведення агітації

В усіх найбільших містах Дніпропетровської області спостерігачі ОПОРИ продовжують фіксувати ймовірні порушення ведення агітації. Так, за два тижні до виборів в Дніпрі, Кам’янському, Нікополі, П’ятихатках, Павлограді спостерігачі виявляють білборди без вихідних даних. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ГМ "ОПОРА".

4 липня в Дніпрі спостерігачка  ОПОРИ зафіксувала агітаційний «куб» політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» без вихідних даних. Волонтери-агітатори розповіли спостерігачці, що подібні «куби» розміщені в чотирьох районах округу, а також агітували спостерігачку заповнити анкету в газеті та виграти приз в лотереї. Також, агітатори повідомили, що їм важко працювати, оскільки до них постійно хтось «чіпляється», до прикладу, якийсь чоловік постійно знімав їх, сховавшись за деревом.

Напередодні, 3 липня, спостерігачка ОПОРИ в Дніпрі також звернулась до правоохоронців стосовно шести білбордів, що розташовані за парканом НТЗ «Інтерпайп». На білбордах, що не містили вихідних даних, російською мовою зазначено: «Владимир Панченко. Рассвет побеждает».

 

 

 

 

3 липня в місті Кам’янське спостерігачка помітила на балконі одного з житлових будинків по вулиці Тараса Шевченка банер політичного змісту без вихідних даних. На банері розміщено напис: «Я – ЗА! Біжко Андрія». Біжко є кандидатом у народні депутати України. Зрештою, після звернення до правоохоронців банер було знято.

В місті П'ятихатки по вулиці Пушкіна було виявлено білборд з політичною рекламою без вихідних даних. На одній стороні білборда розміщено фото кандидата в народні депутати Ісаєва та напис «Вітаю з Днем Конституції, дорогі земляки! З повагою депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції Батьківщина Ісаєв Г.М.». На іншій стороні білборда зображено фото кандидата в народні депутати Ісаєва та напис з привітанням до Дня захисту дітей також без вихідних даних. 

Так само без вихідних даних розміщено і білборд «#урядгройсмана».

3 липня спостерігач ОПОРИ в місті Нікополь звернув увагу на борди з політичною рекламою без вихідних даних політичної партії «Опозиційний блок», «#урядгройсмана» та білборда із зазначенням імені кандидата в народні депутати Андрія Шипка.

 

В Павлограді спостерігачем ОПОРИ було виявлено агітаційний двосторонній борд без повних вихідних даних політичної партії «Опозиційний блок» із написом: «Опозиційний блок. Олександр Вілкул. Довіряй ділам. Замовник громадська організація «Опозиційний блок».

Крім того, зафіксовано агітаційні білборди без вихідних даних кандидата в народні депутати України Анатолія Вершини із написом: «З Днем Конституції України. Міський голова А. Вершина та депутати Павлоградської міської ради» та «Діти - це наше майбутнє! Міський голова А. Вершина та депутати Павлоградської міської ради».

За усіма фактами порушень спостерігачі ОПОРИ звернулись до поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...