App Store Google Play

Кандидати до ВР масово порушують правила ведення агітації

06.07.2019 17:00
Кандидати до ВР масово порушують правила ведення агітації

В усіх найбільших містах Дніпропетровської області спостерігачі ОПОРИ продовжують фіксувати ймовірні порушення ведення агітації. Так, за два тижні до виборів в Дніпрі, Кам’янському, Нікополі, П’ятихатках, Павлограді спостерігачі виявляють білборди без вихідних даних. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ГМ "ОПОРА".

4 липня в Дніпрі спостерігачка  ОПОРИ зафіксувала агітаційний «куб» політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» без вихідних даних. Волонтери-агітатори розповіли спостерігачці, що подібні «куби» розміщені в чотирьох районах округу, а також агітували спостерігачку заповнити анкету в газеті та виграти приз в лотереї. Також, агітатори повідомили, що їм важко працювати, оскільки до них постійно хтось «чіпляється», до прикладу, якийсь чоловік постійно знімав їх, сховавшись за деревом.

Напередодні, 3 липня, спостерігачка ОПОРИ в Дніпрі також звернулась до правоохоронців стосовно шести білбордів, що розташовані за парканом НТЗ «Інтерпайп». На білбордах, що не містили вихідних даних, російською мовою зазначено: «Владимир Панченко. Рассвет побеждает».

 

 

 

 

3 липня в місті Кам’янське спостерігачка помітила на балконі одного з житлових будинків по вулиці Тараса Шевченка банер політичного змісту без вихідних даних. На банері розміщено напис: «Я – ЗА! Біжко Андрія». Біжко є кандидатом у народні депутати України. Зрештою, після звернення до правоохоронців банер було знято.

В місті П'ятихатки по вулиці Пушкіна було виявлено білборд з політичною рекламою без вихідних даних. На одній стороні білборда розміщено фото кандидата в народні депутати Ісаєва та напис «Вітаю з Днем Конституції, дорогі земляки! З повагою депутат Дніпропетровської обласної ради від фракції Батьківщина Ісаєв Г.М.». На іншій стороні білборда зображено фото кандидата в народні депутати Ісаєва та напис з привітанням до Дня захисту дітей також без вихідних даних. 

Так само без вихідних даних розміщено і білборд «#урядгройсмана».

3 липня спостерігач ОПОРИ в місті Нікополь звернув увагу на борди з політичною рекламою без вихідних даних політичної партії «Опозиційний блок», «#урядгройсмана» та білборда із зазначенням імені кандидата в народні депутати Андрія Шипка.

 

В Павлограді спостерігачем ОПОРИ було виявлено агітаційний двосторонній борд без повних вихідних даних політичної партії «Опозиційний блок» із написом: «Опозиційний блок. Олександр Вілкул. Довіряй ділам. Замовник громадська організація «Опозиційний блок».

Крім того, зафіксовано агітаційні білборди без вихідних даних кандидата в народні депутати України Анатолія Вершини із написом: «З Днем Конституції України. Міський голова А. Вершина та депутати Павлоградської міської ради» та «Діти - це наше майбутнє! Міський голова А. Вершина та депутати Павлоградської міської ради».

За усіма фактами порушень спостерігачі ОПОРИ звернулись до поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...