App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Другий міжнародний форум "Борисфен-2019"

5 Липня 08:00
У Дніпрі відбувся Другий міжнародний форум "Борисфен-2019"

Вчора, 4 липня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбувся вже другий міжнародний форум "Борисфен-2019", який присвячений проблемі збереження та відновлення водних ресурсів в Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Участь у форумі взяли науковці, представники бізнесу, місцевого самоврядування та комунальних підприємств, які працюють у галузі водопостачання та водовідведення. 

Науковці презентували свої напрацювання щодо удосконалення національної системи захисту водних ресурсів в Україні. Зокрема, професор Григорій Шматков зауважив, що сьогодні головні водні артерії нашої країни перебувають у критичному стані, а стан екології у деяких регіонах можна оцінювати як критичний. Саме тому наразі необхідно об'єднати зусилля усіх зацікавлених сторін й плідно працювати на захист водоймищ.

У свою чергу, Президент Української асоціації питної води "Борисфен" Валерій Безус зазначив, що сьогодні вода є найголовнішим ресурсом не тільки в нашій державі, а і у всьому світі загалом.

"Всі, хто тут присутні, розуміють, що питання питної води не є кон'юктурними питаннями, не є питаннями політичними та навіть економічними. Ми розуміємо, що питання забезпечення країни та нації водними ресурсами є питанням №1. Бо специфіка ресурсу, з яким ми працюємо, вже така, що за його відсутності життя неможливе в принципі", - сказав Валерій Безус під час відкриття форуму.

Представники бізнесу привезли на форум сучасні прилади та технології, які допоможуть комунальним підприємствам удосконалити процес очистки води та підвищити її якість.

До форуму також приєдналися і міжнародні партнери, які висловили свою позицію щодо важливості збереження питної води у світі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...