App Store Google Play

У Дніпрі відбувся Другий міжнародний форум "Борисфен-2019"

05.07.2019 08:00
У Дніпрі відбувся Другий міжнародний форум "Борисфен-2019"

Вчора, 4 липня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбувся вже другий міжнародний форум "Борисфен-2019", який присвячений проблемі збереження та відновлення водних ресурсів в Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Участь у форумі взяли науковці, представники бізнесу, місцевого самоврядування та комунальних підприємств, які працюють у галузі водопостачання та водовідведення. 

Науковці презентували свої напрацювання щодо удосконалення національної системи захисту водних ресурсів в Україні. Зокрема, професор Григорій Шматков зауважив, що сьогодні головні водні артерії нашої країни перебувають у критичному стані, а стан екології у деяких регіонах можна оцінювати як критичний. Саме тому наразі необхідно об'єднати зусилля усіх зацікавлених сторін й плідно працювати на захист водоймищ.

У свою чергу, Президент Української асоціації питної води "Борисфен" Валерій Безус зазначив, що сьогодні вода є найголовнішим ресурсом не тільки в нашій державі, а і у всьому світі загалом.

"Всі, хто тут присутні, розуміють, що питання питної води не є кон'юктурними питаннями, не є питаннями політичними та навіть економічними. Ми розуміємо, що питання забезпечення країни та нації водними ресурсами є питанням №1. Бо специфіка ресурсу, з яким ми працюємо, вже така, що за його відсутності життя неможливе в принципі", - сказав Валерій Безус під час відкриття форуму.

Представники бізнесу привезли на форум сучасні прилади та технології, які допоможуть комунальним підприємствам удосконалити процес очистки води та підвищити її якість.

До форуму також приєдналися і міжнародні партнери, які висловили свою позицію щодо важливості збереження питної води у світі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...