App Store Google Play

До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

05.07.2019 17:00
До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

9 липня у Дніпрі відбудеться публічна зустріч між представниками партії "Голос" та місцевою громадою. Про це повідомили в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir.

"Команда партії «Голос» запрошує громадськість м. Дніпра на Громадський форум "Голос Дніпра. Публічний діалог про майбутнє"щодо подальшого розвитку країни. Будемо говорити про національну безпеку, повернення територій, попередження гуманітарної кризи, захист прав людини, соціальні реформи та освіту. Якщо Ви – громадський активіст, журналіст, правозахисник, антикорупціонер, еколог, військовий, галузевий фахівець, науковець чи агент прогресивних змін з боку громади, приходьте поділитись думками та послухати план дій кандидатів в депутати від партії «Голос»", - звертаються в партії.

Учасники діалогу:
1. Леся Василенко — засновниця та голова правління громадської організації «Юридична сотня», чию допомогу щомісяця отримують понад 1200 військовослужбовців та ветеранів. Завдяки Лесі організована мережа регіональних координаторів, забезпечена робота гарячої лінії та широка правопросвітницька робота для учасників АТО (ООС) по всій Україні.

2. Тамила Ташева (Tamila Ravil Qızı Tasheva) — співзасновниця ГО «Крим СОС», яка надає гуманітарну та юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації для переселенців, а також адвокаційними проектами.

3. Іван Примаченко — засновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, де навчається вже майже мільйон українців. На платформі працює понад 100 безкоштовних онлайн-курсів: від програмування й англійської мови — до критичного мислення та підприємництва.

4.Інна Совсун — кандидатка в народні депутати від партії "Голос". Колишня заступниця міністра освіти та науки. Серед її досягнень — ініціативи щодо підвищення академічної доброчесності в університетах, розширення академічної автономії та формування нових підходів до фінансування вищої освіти.

Захід відбудеться 9 липня у громадському хабі Mediaprostir (пр. Поля 2д "Парк Ракет") 14:00-17:00.

Заповнити анкету реєстрації можна за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...