App Store Google Play

До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

05.07.2019 17:00
До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

9 липня у Дніпрі відбудеться публічна зустріч між представниками партії "Голос" та місцевою громадою. Про це повідомили в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir.

"Команда партії «Голос» запрошує громадськість м. Дніпра на Громадський форум "Голос Дніпра. Публічний діалог про майбутнє"щодо подальшого розвитку країни. Будемо говорити про національну безпеку, повернення територій, попередження гуманітарної кризи, захист прав людини, соціальні реформи та освіту. Якщо Ви – громадський активіст, журналіст, правозахисник, антикорупціонер, еколог, військовий, галузевий фахівець, науковець чи агент прогресивних змін з боку громади, приходьте поділитись думками та послухати план дій кандидатів в депутати від партії «Голос»", - звертаються в партії.

Учасники діалогу:
1. Леся Василенко — засновниця та голова правління громадської організації «Юридична сотня», чию допомогу щомісяця отримують понад 1200 військовослужбовців та ветеранів. Завдяки Лесі організована мережа регіональних координаторів, забезпечена робота гарячої лінії та широка правопросвітницька робота для учасників АТО (ООС) по всій Україні.

2. Тамила Ташева (Tamila Ravil Qızı Tasheva) — співзасновниця ГО «Крим СОС», яка надає гуманітарну та юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації для переселенців, а також адвокаційними проектами.

3. Іван Примаченко — засновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, де навчається вже майже мільйон українців. На платформі працює понад 100 безкоштовних онлайн-курсів: від програмування й англійської мови — до критичного мислення та підприємництва.

4.Інна Совсун — кандидатка в народні депутати від партії "Голос". Колишня заступниця міністра освіти та науки. Серед її досягнень — ініціативи щодо підвищення академічної доброчесності в університетах, розширення академічної автономії та формування нових підходів до фінансування вищої освіти.

Захід відбудеться 9 липня у громадському хабі Mediaprostir (пр. Поля 2д "Парк Ракет") 14:00-17:00.

Заповнити анкету реєстрації можна за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...