App Store Google Play

До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

5 Липня 17:00
До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

9 липня у Дніпрі відбудеться публічна зустріч між представниками партії "Голос" та місцевою громадою. Про це повідомили в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir.

"Команда партії «Голос» запрошує громадськість м. Дніпра на Громадський форум "Голос Дніпра. Публічний діалог про майбутнє"щодо подальшого розвитку країни. Будемо говорити про національну безпеку, повернення територій, попередження гуманітарної кризи, захист прав людини, соціальні реформи та освіту. Якщо Ви – громадський активіст, журналіст, правозахисник, антикорупціонер, еколог, військовий, галузевий фахівець, науковець чи агент прогресивних змін з боку громади, приходьте поділитись думками та послухати план дій кандидатів в депутати від партії «Голос»", - звертаються в партії.

Учасники діалогу:
1. Леся Василенко — засновниця та голова правління громадської організації «Юридична сотня», чию допомогу щомісяця отримують понад 1200 військовослужбовців та ветеранів. Завдяки Лесі організована мережа регіональних координаторів, забезпечена робота гарячої лінії та широка правопросвітницька робота для учасників АТО (ООС) по всій Україні.

2. Тамила Ташева (Tamila Ravil Qızı Tasheva) — співзасновниця ГО «Крим СОС», яка надає гуманітарну та юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації для переселенців, а також адвокаційними проектами.

3. Іван Примаченко — засновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, де навчається вже майже мільйон українців. На платформі працює понад 100 безкоштовних онлайн-курсів: від програмування й англійської мови — до критичного мислення та підприємництва.

4.Інна Совсун — кандидатка в народні депутати від партії "Голос". Колишня заступниця міністра освіти та науки. Серед її досягнень — ініціативи щодо підвищення академічної доброчесності в університетах, розширення академічної автономії та формування нових підходів до фінансування вищої освіти.

Захід відбудеться 9 липня у громадському хабі Mediaprostir (пр. Поля 2д "Парк Ракет") 14:00-17:00.

Заповнити анкету реєстрації можна за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...