App Store Google Play

До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

05.07.2019 17:00
До Дніпра на зустріч з громадськістю їде команда "Голосу"

9 липня у Дніпрі відбудеться публічна зустріч між представниками партії "Голос" та місцевою громадою. Про це повідомили в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir.

"Команда партії «Голос» запрошує громадськість м. Дніпра на Громадський форум "Голос Дніпра. Публічний діалог про майбутнє"щодо подальшого розвитку країни. Будемо говорити про національну безпеку, повернення територій, попередження гуманітарної кризи, захист прав людини, соціальні реформи та освіту. Якщо Ви – громадський активіст, журналіст, правозахисник, антикорупціонер, еколог, військовий, галузевий фахівець, науковець чи агент прогресивних змін з боку громади, приходьте поділитись думками та послухати план дій кандидатів в депутати від партії «Голос»", - звертаються в партії.

Учасники діалогу:
1. Леся Василенко — засновниця та голова правління громадської організації «Юридична сотня», чию допомогу щомісяця отримують понад 1200 військовослужбовців та ветеранів. Завдяки Лесі організована мережа регіональних координаторів, забезпечена робота гарячої лінії та широка правопросвітницька робота для учасників АТО (ООС) по всій Україні.

2. Тамила Ташева (Tamila Ravil Qızı Tasheva) — співзасновниця ГО «Крим СОС», яка надає гуманітарну та юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації для переселенців, а також адвокаційними проектами.

3. Іван Примаченко — засновник платформи безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, де навчається вже майже мільйон українців. На платформі працює понад 100 безкоштовних онлайн-курсів: від програмування й англійської мови — до критичного мислення та підприємництва.

4.Інна Совсун — кандидатка в народні депутати від партії "Голос". Колишня заступниця міністра освіти та науки. Серед її досягнень — ініціативи щодо підвищення академічної доброчесності в університетах, розширення академічної автономії та формування нових підходів до фінансування вищої освіти.

Захід відбудеться 9 липня у громадському хабі Mediaprostir (пр. Поля 2д "Парк Ракет") 14:00-17:00.

Заповнити анкету реєстрації можна за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...