App Store Google Play

У Богданівці зводять сучасний груповий будинок для десятьох дітей-сиріт

4 Липня 16:00
У Богданівці зводять сучасний груповий будинок для десятьох дітей-сиріт

Комфорт, затишок та родинна атмосфера. У центрі Богданівської громади зводять малий груповий будинок. Там житимуть 10 дітей-сиріт. Роботи – повним ходом. Про це повідомили в службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації, інформує Дніпроград.

«Діти, позбавлені батьківського піклування, мають виховуватися в сучасних малих групових будинках. Такий, наприклад, «росте» у центрі Богданівки Павлоградського району. Він уже з прозорими дверима та металопластиковими вікнами. Підрядники утеплюють фасад та перекривають дах», – розповів начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

Днями ремонтники почнуть монтувати систему опалення та електрики. Потім стануть до внутрішніх робіт: стіни обшиють гіпсокартоном – на це піде кілометр матеріалу.

«Місце розташування будинку обрали не випадково. Поряд із ним – головні інфраструктурні об’єкти селища: школа, дитячий садок, магазини, парк відпочинку», – розказав голова Богданівської громади Олексій Грищенко.

У закладі буде десять сиріт. Із ними працюватимуть п’ятеро вихователів.

«Для дітей створять «домашні» умови. Вихователі водитимуть дітлахів до школи, готуватимуть їм сніданки, обіди та вечері, відзначатимуть разом свята», – пояснила майбутня директорка малого групового будинку Олена Краснікова.

Вихованці житимуть у комфортних кімнатах. Матимуть кухню, обідню залу, вітальну, гардеробну та пральню. Для діток із інвалідністю обладнають пандуси. Поряд із будинком облаштують ігровий майданчик з інклюзивними гойдалками.

Малі групові будинки паралельно зводять у Раївці, Солоному та Петриківці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...