App Store Google Play

У селищі Чаплине Васильківського району оновлюють опорну школу

3 Липня 16:00
У селищі Чаплине Васильківського району оновлюють опорну школу

Реконструкція триває в опорній школі селища Чаплине, що на Васильківщині. Заклад осучаснюють уперше за 26 років існування. Будівля – уже з новими вікнами та комунікаціями. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький, передає Дніпроград.

«Перша за 26 років існування реконструкція триває у Чаплинській опорній школі. Вона уже з новими вікнами та дахом. Замість дерев’яних «зіниць» – металопластикові вікна, на місці шиферу – металочерепиця», – розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Ремонтники обладнали й нові комунікації: системи опалення, каналізації та водопостачання. Тепер у кожному кабінеті буде бойлер та рукомийник.

«Діти постійно рухаються вперед. Хочеться, щоб школа відповідала їхнім запитам. Щоб тут були ті сучасні умови, які наші учні бачать по телевізору», – сказала заступниця директора з навчально-виховної роботи Марія Лаба.

«Задоволена, що наша школа стає сучаснішою. Хочу бачити тут нові технології та гарний спортивний майданчик», – поділилася учениця 11-го класу Катя Сурело.

Нині підрядники утеплюють дах будівлі та підвал. Потім перейдуть на фасад: його обшиють різнокольоровою плиткою. Оновлять школу і всередині: сучасними стануть кабінети, спортивна зала, їдальня.

«Хочу, щоб моя школа була світлішою, зручнішою та з новітніми технологіями. У такій школі діти хотітимуть більше вчитися», – прокоментувала учениця 10-го класу Інна Піщеда.

У Чаплинській школі навчаються понад 300 дітей із п’яти населених пунктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...