App Store Google Play

Січеславщина прийматиме фінал дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» 

3 Липня 20:00
Січеславщина прийматиме фінал дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» 

Січеславщина прийматиме всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Він пройде з 4 до 14 липня на базі  центру «Перлина Придніпров’я» в селі Орлівщина Новомосковського району. Участь в грі візьмуть майже півсотні роїв з усієї України. Про це поідомляє Дніпроград із посиланням на департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА. 

«Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – це незвичайна гра. Це своєрідна форма позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнів, це творення нової  свідомості молоді, – зазначили в департаменті. – На Дніпропетровщині джури змагаються з 2004 року. За цей час у грі взяли участь понад 12 тисяч дітей».   

Учасники віком від 11 до 17 років. Усі вони – переможці обласних етапів гри. Кажуть, гра вчить мужності, чесності та єдності. 

У козацькій майстерності джури змагатимуться більше тижня. За програмою таборування, конкурси та вишколи. Зокрема, учасники демонструватимуть вправність у стройовій підготовці, стрільбі з пневматичної зброї, орієнтуванні на місцевості. Також заплановані творчо-мистецькі, спортивні та інтелектуальні конкурси. 

4 липня об 11:00 відбудеться урочиста хода учасників. Маршем пройдуть майже 600 хлопців та дівчат, вдягнені в однакові футболки малинового кольору із символікою гри. 

Гра «Джура» проодиться за підтримки Дніпропетровської ОДА. Головний організатор – Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

В обласному етапі військово-патріотичної гри «Джура» змагалися 28 команд – це майже 300 дітей регіону.

Теги: Джура, гра

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...