App Store Google Play

Гербарій за 12 мільйонів: чому в Дніпрі на Парусі засихає сквер?

30 Червня 19:00
Гербарій за 12 мільйонів: чому в Дніпрі на Парусі засихає сквер?

Гербарій за 12 мільйонів - у Дніпрі засихає сквер на житловому масиві Парус. Там пожовтів газон, а дерева скинули листя, тому що з осені чиновники так і не змогли облаштувати полив для рослин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Газон, зелені дерева і арка з туй - так мав виглядати сквер на житловому масиві Парус. Але зараз тут пожовклий сухий газон, дерева без листя і помаранчеві туї. Люди кажуть - поливають рослини тільки місцеві жителі. Надія Терещенко раз в два дні сюди приходить з лійкою.

"Тут не передбачений навіть шлан. Люди згодні поливати, дайте воду, дайте шланг, а так - ми носимо. Ось вчора винесла 67 пляшок з будинку, з лічильника. Це нормально? Ненормально!", - обурюється  мешканка Парусу Надія Терещенко .

Облаштовувати сквер почали минулої осені. Тоді ж висадили і дерева і поклали газон.

"Десь близько 10 дерев засохло. Причому, елітних, які тільки посаджені. Трава засохла взагалі, навесні було гарно. Обіцяли полив, все підвели, але не підключили до води", - каже містянка Олександра Завада.

За проектом тут має бути система автоматичного поливу. Втім, з 12 обіцяних мільйонів гривень на будівництво з міського бюджету виділили лише 8.

"Дерева саджали восени, коли це було необхідно. Через відсутність фінансування. Система поливу досі не встановлена, - говорить директор КП "Молодіжне творче об'єднання" Валерія Пашко. - Комунальне підприємство домовилося з сусідньої школою. Ми звідти провели шланги води і три рази на тиждень поливаємо газони і туї, щоб вони остаточно не засохли ".

Садівники комунального підприємства говорять інше.

"Шостого числа я був, на тому тижні я був. Ну, раз в тиждень, напевно. Я поливаю кожне дерева близько 6 хвилин, щоб на всіх вистачило. Це близько 60-70 літрів води. З таким напором я не можу полити газон" , - розповідає садівник Роман.

За словами директора КП, якщо дерева загинуть - підрядник висадить їх за свій рахунок. А ось гроші на автоматичну систему поливу в міському департаменті економіки обіцяють виділити на найближчій сесії. Її проведуть через місяць, 24 липня.

Теги: сквер, Парус

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...