App Store Google Play

Випускники з Дніпра полетіли святкувати до Туреччини

29 Червня 20:00
Випускники з Дніпра полетіли святкувати до Туреччини

Учні 11-Б класу школи №147 полетіли святкувати випускний у Туреччину: ось так оригінально вони відзначать закінчення школи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на соцмережу Facebook.

Так, мати одного з випускників повідомила, що випускники з Дніпра полетіли святкувати в Туреччину і там викликали "фурор".

«Учні 11 Б класу 147 школи полетіли святкувати випускний у Туреччину! Мій синочок там. Це незабутній день у його житті», - поділилася Ксюша Ковальова.

Вона розповіла, що такий випускний за ціною вийшов приблизно в 500 євро з людини. Це 5 * готель, повністю все включено. Святкувати у Дніпрі не захотіли. Кажуть, тардиційний ресторан з музикою і феєрверками тут обійшлися б значно дорожче.

«Ми збираємося по прильоту дітей в кафе погуляти. Хлопці там викликали фурор! Іноземці, наші, всі в захваті були. Вони вальс танцювали. Господар готелю надав їм в подарунок салют, вино, шампанське. Про таку зворушливому подію знімало сюжет навіть місцеве телебачення. Хлопці дуже люблять свою вчительку, поважають і слухають. Вона з ними не як учитель, а як друг! Вони разом полетіли, без батьків. Їх майже 30 осіб», - емоційно ділиться враженнями Ксюша.

«Ми випадково це вирішили, хтось пожартував на зборах за те, щоб не випускний, а в Європу. А діти захотіли до Туреччини », - пояснила мама випускника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...