App Store Google Play

Випускники з Дніпра полетіли святкувати до Туреччини

29.06.2019 20:00
Випускники з Дніпра полетіли святкувати до Туреччини

Учні 11-Б класу школи №147 полетіли святкувати випускний у Туреччину: ось так оригінально вони відзначать закінчення школи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на соцмережу Facebook.

Так, мати одного з випускників повідомила, що випускники з Дніпра полетіли святкувати в Туреччину і там викликали "фурор".

«Учні 11 Б класу 147 школи полетіли святкувати випускний у Туреччину! Мій синочок там. Це незабутній день у його житті», - поділилася Ксюша Ковальова.

Вона розповіла, що такий випускний за ціною вийшов приблизно в 500 євро з людини. Це 5 * готель, повністю все включено. Святкувати у Дніпрі не захотіли. Кажуть, тардиційний ресторан з музикою і феєрверками тут обійшлися б значно дорожче.

«Ми збираємося по прильоту дітей в кафе погуляти. Хлопці там викликали фурор! Іноземці, наші, всі в захваті були. Вони вальс танцювали. Господар готелю надав їм в подарунок салют, вино, шампанське. Про таку зворушливому подію знімало сюжет навіть місцеве телебачення. Хлопці дуже люблять свою вчительку, поважають і слухають. Вона з ними не як учитель, а як друг! Вони разом полетіли, без батьків. Їх майже 30 осіб», - емоційно ділиться враженнями Ксюша.

«Ми випадково це вирішили, хтось пожартував на зборах за те, щоб не випускний, а в Європу. А діти захотіли до Туреччини », - пояснила мама випускника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...