App Store Google Play

Уже вчетверте у Дніпрі відбувся фест національного масштабу «Пісні, народжені в АТО»

29 Червня 17:15
Уже вчетверте у Дніпрі відбувся фест національного масштабу «Пісні, народжені в АТО»

Вчора, 28 червня, у Дніпрі відбувся ІV Всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Так,  місцем зустрічі побратимів та однодумців став літній театр парку ім.Шевченка. Сцена об’єднала 20 талановитих бійців з різних куточків України. Це лауреати минулих років і новачки.

Відкрив гала-концерт хор. Але незвичний. Зо три десятки волонтерів заспівали в супроводі військового оркестру оперативного командування «Схід». 

«Заспівали гімн ЗСУ. Він формує психологію звитяжця, стверджує цінності національної єдності, несе дух величі українців й надихає на перемогу. Дуже сильна пісня», – розказав волонтер Іван Зеленьов. 

Послухати воєнні пісні та зустрітися з давніми друзями завітав дніпровець Олександр Ващенко. Чоловік служив у 30-й бригаді і про війну знає не з чуток. 

«Сьогодні, на жаль, не всі відчувають, що війна триває. Хоча вона близько, за 300 км. Тому на таких фестах можна дізнатися, що мир дається великою ціною», – сказав він. 

«Пісні, народжені в АТО» – проект, який ДніпроОДА започаткувала у 2016-му. Це понад 70 виконавців із числа військовослужбовців і волонтерів, майже 150 пісень на трьох дисках загальним тиражем понад 15 тисяч примірників. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...