App Store Google Play

Уже вчетверте у Дніпрі відбувся фест національного масштабу «Пісні, народжені в АТО»

29.06.2019 17:15
Уже вчетверте у Дніпрі відбувся фест національного масштабу «Пісні, народжені в АТО»

Вчора, 28 червня, у Дніпрі відбувся ІV Всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Так,  місцем зустрічі побратимів та однодумців став літній театр парку ім.Шевченка. Сцена об’єднала 20 талановитих бійців з різних куточків України. Це лауреати минулих років і новачки.

Відкрив гала-концерт хор. Але незвичний. Зо три десятки волонтерів заспівали в супроводі військового оркестру оперативного командування «Схід». 

«Заспівали гімн ЗСУ. Він формує психологію звитяжця, стверджує цінності національної єдності, несе дух величі українців й надихає на перемогу. Дуже сильна пісня», – розказав волонтер Іван Зеленьов. 

Послухати воєнні пісні та зустрітися з давніми друзями завітав дніпровець Олександр Ващенко. Чоловік служив у 30-й бригаді і про війну знає не з чуток. 

«Сьогодні, на жаль, не всі відчувають, що війна триває. Хоча вона близько, за 300 км. Тому на таких фестах можна дізнатися, що мир дається великою ціною», – сказав він. 

«Пісні, народжені в АТО» – проект, який ДніпроОДА започаткувала у 2016-му. Це понад 70 виконавців із числа військовослужбовців і волонтерів, майже 150 пісень на трьох дисках загальним тиражем понад 15 тисяч примірників. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...