App Store Google Play

Кандидати у списках: чи будуть в парламенті дніпряни?

29.06.2019 12:00
Кандидати у списках: чи будуть в парламенті дніпряни?

За кілька тижнів в Україні стартують дві важливих події: 10 липня розпочнеться вступна кампанія до закладів вищої освіти, а слідом за нею – вибори до Парламенту. Обидві кампанії об’єднує одна риса: конкурс. Причому парламентські змагання є настільки запеклими, що позаздрити конкурсу на місця в залі під куполом можуть найбільш рейтингові виші: на 450 (реально 423, за виключенням тимчасово окупованих росією територій) місць претендують понад 5800 кандидатів.

Втім, якщо для потрапляння в омріяний виш абітурієнту  необхідно продемонструвати необхідний рівень знань, то потрапляння до Верховної ради зумовлене не так знаннями і вміннями, як політичною кон’юнктурою і, не в останню чергу, щасливим випадком: щоби опинитись в Парламенті достатньо опинитись в потрібний час у потрібному місці (на окрузі, або у списку).

Результати обох кампаній стануть відомі на початку серпня. Наразі як абітурієнти, так і виборці мають ретельно вивчити всі варіанти, аби у підсумку зробити правильний вибір.

«Дніпро виходить з моди»

Колись Дніпропетровщину називали «кузнею кадрів». Наша область дала країні чимало політиків – впливових, яскравих, талановитих, часто – скандальних і одіозних.

Але цьогоріч, судячи з аналізу списків, пасе задніх. Чи то дніпряни пасивно поставились до перспективи бути обраними  в Парламент, чи партії, більшість з яких оголосила про масштабне оновлення обличь у списках, з не надто прагнуть шукати їх у «кузні кадрів». Навіть Юлія Володимирівна Тимошенко, яка декілька скликань поспіль позиціонувала себе як дніпрянка, цього року ідентифікувала себе, як мешканку Козина.

З 2673 кандидатів у партійних списках, зареєстрованих ЦВК станом  на 28 червня, Дніпропетровщину представляють лише 110 кандидатів , а обласний центр – 63 з них.

Найбільше виходців з нашої області в списках партії «Соціальна справедливість», лідеркою якої є депутатка Київради від «Єдності» Алла Шлапак, та «Батьківщини» - по 15 кандидатів.

На другому місці за рівнем представництва Січеславщини у партійному списку «Свобода» з одинадцятьма кандидатами,  більшість з яких – представники Кам’янського.

«Опозиційний блок» та «Слуга народу»  включили до списків по дев’ять січеславців, «Голос» - вісім, «За життя» та «Громадянська позиція» - сім, причому остання партія не включила до переліку потенційних нардепів жодного кандидата з Дніпра. Партії «Сила людей» та «Факел» зареєстрували в ЦВК по шість кандидатів з Січеславської області,  «Самопоміч» - чотири, «Партія зелених» та «Незалежність» - по три, а «Українська ініціатива» Гройсмана включила до списку двох чарівних дніпрянок. Стільки ж кандидаті налічується у списку політичної парті «Патріот».

А от партія «Європейська солідарність» екс-президента Петра Порошенка до списку включила лише одного дніпрянина. Ще одну кандидатку від «ЄС» - Яну Зінкевич – можна умовно назвати дніпрянкою, адже вона наразі, хоча й зареєстрована у Рівному, керує міським комунальним підприємством «Госпітальєри Дніпра».

Радикальна партія цьогоріч обмежилась одним кандидатом від кількамільйонної Дніпропетровщини, ще одного подав скандальний блогер Анатолій Шарій. А от «Аграрна партія» співочого ректора Михайла Поплавського, як і партія «Сила і часть» Ігоря Смешка представників Дніпропетровської області до списків не включила взагалі. Останній обмежився кандидатами  в мажоритарних округах, хоча під №18 партії Смешка можна побачити сина колись впливового у Дніпрі  політика – Івана Івановича Ступака. Іван Ступак-молодший нині мешкає в Києві, а його батько – у Дніпрі, і є другим номером партії «Незалежність. Втім, навряд чи у Верховній Раді 9 скликання ми зустрінемо сімейний дует Іванів Івановичів: якщо у партії «Сила і честь» існує невеликий шанс подолати прохідний бар’єр, то партія «Незалежність» генерал-полковника Анатолія Могильова наряд чи набере голосів більше за кількість родичів 60 кандидатів у списку та нечисленних штабних працівників.

Таким чином, найбільшу за чисельністю область в Україні – Дніпропетровську – партії довірили  представляти лише 4% кандидатів, а якщо порахувати кандидатів в прохідній частині прохідних партій, картина буде ще більш сумною. Тож вся надія – на мажоритарників, більшість з яких, хоча й не всі, є мешканцями своїх округів.

Про кандидатів в одномандатних округах поговоримо пізніше, зупинимось спершу на кандидатах у списках партій, які, за даними опитувань, мають шанси потрапити до Верховної Ради.

«Батьківщина»: старий друг краще нових двох»

Партія Юлії Тимошенко неодноразово страждала від політичних зрад своїх депутатів і є «батьківщиною» терміну «тушки»: один з її депутатів свого часу став першопроходцем у цій ганебній традиції, яка супроводжує український парламент вже понад 10 років.

Отож «Батькіщина» підійшла до формування списку традиційно, надавши перевагу старим перевіреним кадрам, більшість з яких з року в рік вносять до списків: це віддані партійці Андрій Козар (депутат обласної ради), Олена Малютіна, партійний функціонер Сергій Робкін , син партійної функціонерки Сергій Солоха, Володимир Хорішко (депутат обласної ради), Ігор Сокольченко, Мгер Куюмчян (депутат обласної ради, керівник фракції і міської організації партії). 

Батько Володимира Хорішко - власник холдингу “Агро-Союз”. Хорішко-молодший володіє низкою фірм, але у 2017 році, судячи з його декларації, в нього взагалі не було доходів.

Більше того, станом на кінець минулого року депутат облради мав борг Соколову Микиті Михайловичу на суму понад 1 млн грн. Людина з такими ж ПІБ є помічником Володимира Хорішко. Микита Соколов — син Михайла Соколова, 26 номера  в списку, очільника Миколаївської обласної парторганізації, і депутата Миколаївської облради від "Батьківщини".

Втім, усі вони в явно непрохідній частині списку. За сприятлиих обставин шанси потрапити  в Парламент мають хіба нове обличчя Володимир Кабаченко (№ 23) та керівник депутатської фракції в обласній раді і міської організації партії Мгер Куюмчян (№34). Решта ж вдовольняться почесним статусом кандидата.

Представники Дніпропетровщини у списку «Батькіщини»

 • Кабаченко Володимир Вікторович народився 1 липня 1987 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 23.
 • Куюмчян Мгер Санасарович народився 25 вересня 1987 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови, Дніпропетровська обласна рада, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в селі Ювілейне Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 34.
 • Козар Андрій Васильович народився 2 жовтня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, адвокат, старший партнер, адвокатське об’єднання "КД-ГРУП", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 76.
 • Гончаренко Тетяна Володимирівна народилася 12 грудня 1984 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 78. Тетяна не вперше балотується до ВР, нині є депутатом Чечелівської районної ради у Дніпрі.
 • Коба Юлія Владиславівна   народилася 2 травня 1995 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 111.
 • Малютіна Олена Олександрівна    народилася 15 квiтня 1954 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Техметком", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 120. 
 • Мельник Володимир Сергійович  народився 30 серпня 1957 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в селі Зелене Поле Криворізького району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 137. 
 • Мірошник Олександр Григорович            народився 7 грудня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ВКПП "Укрторгобладнання", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 155.
 • Плахотнік Олена Олександрівна   народилася 7 червня 1975 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач кафедри економіки та організації виробництва, Дніпровський державний технічний університет, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 170.
 • Робкін Сергій Олегович      народився 7 березня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 187.
 • Сачава Олександр Дмитрович       народився 16 квiтня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Перещепине Новомосковського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 191.
 • Хорішко Володимир Володимирович       народився 15 травня 1982 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, генеральний директор, ТОВ "Агро-Союз Синельникове", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 195.
 • Солоха Сергій Олексійович           народився 13 сiчня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, КП "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 199.
 • Сокольченко Ігор Володимирович            народився 24 жовтня 1970 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник начальника відділу розвитку місцевого самоврядування та децентралізації, виконавчий апарат Дніпропетровської обласної ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 203.
 • Шевченко Олександр Анатолійович         народився 14 сiчня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник відділу з роботи з ключовими клієнтами, ФОП Шевченко С.А., член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 204.

«Хто всі ці люди?»

Таке запитання задає чи не кожен виборець, переглянуши список партії президента «Слуга народу».

«Нові обличчя – так нові обличчя», - відповідають в партії, яка, згідно з опитуваннями, матиме  найбільшу кількість місць у майбутній раді.

Утім, дніпрян в списку «СН» небагато: дев’ятеро з двохсот зареєстрованих.

Першого представника нашої області зустрічаємо аж на 36 місці: це криворіжанин Владлен Неклюдов, якого в соцмережах вже охрестили «співочим прокурором». Дійсно, працівник обласної прокуратури полюбляє співи, знімає кліпи і навіть, подейкують, співав для колишнього прокурора Віктора Пшонки.

В декларації Неклюдова за минулий рік вказані квартира матері у Кривому Розі площею 80 кв.м., будинок дружини площею 1000 кв.м., авто Ніссан Алмера 2008 року випуску і річна зарплата у трохи більше, ніж 404 тис.грн.

43 номер списку «Слуги Народу» Юрій Кісєль також з Кривого Рогу. 56-річний кандидат є директором будівельної компанії-виробника бетонних і розчинних сумішей. В корупційних оборудках бізнесмен помічений не був, має відзнаку «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню.

97 номер списку – дніпрянин Микита Потураєв, політичний та медіаконсультант,  експерт команди Зеленського з політичних питань. Раніше політолог займався виборчими кампаніями Сергія Тігіпко та партії УКРОП, втім балотується вперше.

Ще одне нове обличчя майбутньої влади – Дмитро Припутень, 33-річний доцент кафедри загально-правових дисциплін Дніпропетровського держаного університету внутрішніх справ. До списку включений під номером 101.

Під номером 106 списку – Оксана Дмитрієва. Рік тому головна лікарка ТОВ «Статус-Дент» стала фіналісткою національного відбору конкурсу успішних жінок «Mrs. Ukraine International».

На 138 сходинці – Денис Маслов, директор ТОВ «АВІН ТРЕЙД». На виборах Президента навесні 2019 року був довіреною особою Володимира Зеленського в 26 виборчому окрузі. З вересня 2016 року по середину 2018 року  працював суддею Дніпровського районного суду Кам’янського, звільнений за власним бажанням.

Представники Дніпропетровщини у списку «Слуги народу»

 • Неклюдов Владлен Михайлович   народився 13 жовтня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Прокуратура Дніпропетровської області, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 36.
 • Кісєль Юрій Григорович    народився 28 лютого 1963 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Растро", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 43.
 • Потураєв Микита Русланович       народився 4 вересня 1970 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Фокус Медіа", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 97.
 • Припутень Дмитро Сергійович     народився 23 травня 1986 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри загально-правових дисциплін, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ України, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 101. 
 • Дмитрієва Оксана Олександрівна народилася 26 квiтня 1980 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106.
 • Маслов Денис Вячеславович          народився 1 серпня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "АВІН ТРЕЙД", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 138.
 • Короленко Валентина Юріївна      народилася 15 травня 1984 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 145.
 • Тригуб Володимир Володимирович         народився 27 грудня 1976 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, провідний фахівець, ПрАТ "КИЇВСТАР", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 152.
 • Кравець Роман Олександрович      народився 8 липня 1994 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, заступник директора з інформаційних технологій та безпеки, ТОВ "ССЛ Консалтинг", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 153.

«Голос Дніпра – бек-вокал у фан-зоні»

Святослав Вакарчук, ймовірно, вирішив не витрачати сили в блискавичній кампанії на відвойовування голосів дніпрян у «Слуги народу», тож не надто переймається представництвом наших земляків у своєму списку. Не схотів Вакарчук опертись в нашій області ані на націоналістичну спільноту, ні на бодай трохи відомих у Дніпрі молодих політиків.

Координатору партії в Дніпропетровській області Віталію Жеганському – підприємцю і громадському активісту з Підгороднього - дісталось непрохідне 40 місце. Віталій, подейкують, має дружні стосунки з головою обласної ради, представником БПП Глібом Пригуновим і іншими однопартійцями екс-президента: Андрієм Павелко та Камілем Примаковим. Це не дивно, адже свій політичний шлях 32-річний Жеганський починав у 2009 році в партії «Фронт змін», до якої входили свого часу згадані політики.  У 2014-2015 роках Жеганський був головою Дніпровської райради, а згодом -  керуючим справами тієї ж ради.

Відомий на Січеславщині побратим Дмитра Яроша Ростислав Винар опинився в списках «Голосу» на 83 місці.

Кандидат під номером 149 – молодий дніпровський політик Дмитро Твердохліб – так і не визначився чи йти з Вакарчуком до Парламенту, чи допомагати партії в окружній комісії – за даними ЦВК він досі є членом комісії 27 округу у Дніпрі.

Можливо, «Голос» Вакарчука зазвучить у Дніпрі у мажоритарників, однак зрозуміло, що ставку співак зробив не на Дніпропетровщину.

Представники Дніпропетровщини у списку «Голосу»

 • Жеганський Віталій Володимирович       народився 10 грудня 1985 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Підгородне Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 40.
 • Винар Ростислав Любомирович    народився 4 червня 1962 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконувач обов’язків головного лікаря, КЗ "Кам’янська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ДОР", безпартійний, проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 83.
 • Храпський Ярослав Дмитрович     народився 18 червня 1995 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник пластового вишкільного центру, МО "ПЛАСТ – НСОУ", безпартійний, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 90.
 • Іванцов Сергій Вікторович народився 1 серпня 1983 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, проректор з науково-педагогічної, кадрової та виховної роботи, ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 122.
 • Шевцов Олександр Артурович      народився 16 травня 1995 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, ТОВ "Юридична компанія "Перша українська правова група", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в смт Софіївка Софіївського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 133.
 • Таран Сергій Євгенович      народився 5 липня 1995 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, безробітний, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 143.
 • Твердохліб Дмитро Валентинович       народився 24 листопада 1997 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 149.
 • Мініна Валентина Володимирівна   народилася 27 травня 1988 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фахівець з методів розширення ринків збуту, ТОВ "Ведара Трейд", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 155.

«За життя без Опоблоку у Дніпрі»

Прохідна частина списку Опозиційної платформи «За життя» складається переважно з киян. Дніпрянам в ньому дістались місця починаючи з 93.

Непрохідний 93 номер у списку – депутат міської ради Михайло Глікман. Якщо вірити його декларації - він один з найбідніших депутаті міськради: живе з дружиною  в маминій двокімнатній квартирі і їздить на немолодому BMW Х5.

Ще одна місцева депутатка, обрана у 2015 від Опоблоку і, за іронією долі, керуюча готелем «Дніпровська Січ»  – Олена Степанян отримала заохочувальне 152 місце.

Натомість відомі представники Дніпропетровщини Олександр Вілкул, Дмитро Колесников та Василь Астіон хоча й мають більш високі номери у списку партії «Опозиційний блок», яка, до слова, буде першою в переліку у бюлетені, проте, на думку соціологів, шансів потрапити до Парламенту не мають.

Представники Дніпропетровщини у списку партії «Опозиційна платформа – За життя»

 • Глікман Михайло Миколайович   народився 5 липня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "АГОРА 2007", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 93.
 • Солонина Наталія Євгеніївна       народилася 8 березня 1984 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Синельникове Синельниківського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 121.
 • Романенко Василь Володимирович        народився 17 лютого 1970 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 147.
 • Стєпанян Олена Олександрівна    народилася 11 листопада 1977 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керуючий готелем, ТОВ "Готельний комплекс "Дніпровська січ", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 152.
 • Панченко Діана Андріївна народилася 20 листопада 1993 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Синельникове Дніпропетровської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 163.
 • Сінцова Тетяна Володимирівна     народилася 28 квiтня 1977 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 166.
 • Гауке Ольга Іванівна           народилася 29 вересня 1983 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, РФ "Придніпровська залізниця" АТ "Українська залізниця", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 173.

«Січеславщина СВОБОДна»

На диво багато представників Січеславщини опинились у списку «Свободи», під прапором якої до Верховної Ради вирушили об’єднані націоналістичні сили.

Третім номером списку є славнозвісний Дмитро Ярош - гроза усіх українофобів.

Компанію йому склали активісти  «Національного корпусу» Родіон Кудряшов  Денис Котенко, а також січеславські свободівці Олександр Замковий та Максим Дорофєєв.

Наразі соціологи не дають націоналістам шансів пройти до ВР, втім все ще може змінитись. У 2012 році "Свобода" неочікувано для всіх подолала прохідний бар'єр на Січеславщині і стала однією з п'яти парламентських партій.

Представники Дніпропетровщини у списку «Свободи»

 • Ярош Дмитро Анатолійович          народився 30 вересня 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 3.
 • Кудряшов Родіон Олегович            народився 21 сiчня 1992 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник Центрального штабу, ПП "Національний Корпус", безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 7.
 • Котенко Денис Валерійович          народився 18 травня 1996 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 27
 • Замковий Олександр Іванович       народився 17 квiтня 1974 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 50.
 • Куриленко Іван Петрович   народився 31 липня 1993 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 111.
 • Дорофєєв Максим Анатолійович  народився 31 березня 1977 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, ТОВ "ЕЛІТ ФАРМ", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 113.
 • Євтушенко Юрій Вікторович         народився 7 листопада 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, слюсар-сантехнік, КЗВО "Дніпропетровський педагогічний коледж" Дніпропетровської обласної ради, безпартійний, проживає в селі Сурсько-Михайлівка Солонянського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 122.
 • Василенко Олег Вікторович           народився 14 лютого 1976 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ЕЛІТ ФАРМ", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 174.
 • Дутчак Владислав Васильович      народився 30 червня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 200.
 • Залевська Олена Юріївна   народилася 10 серпня 1974 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний бухгалтер, ТОВ "ГЕЛІОН-ТАЙМ", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 201.
 • Пільгуй Наталя Миколаївна           народилася 20 лютого 1978 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, викладач української мови та літератури, Верхньодніпровський коледж ДДАЕУ, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 208.

«Що за списки без ШАРиків і вил?»

В обезголовленій рішенням ЦВК партії Шарія знайшлося місце дніпрянці Тетяні Гузенко, 27-річній безробітній: дівчина на 11 місці з 30 поданих у списку.

«Головний радикал» України Олег Ляшко вділив представнику Дніпропетровщини 49 місце в переліку кандидатів: шансів на мандат від РПЛ не має мешканець Кривого Рогу, бухгалтер Сергій Брик. У вільний від роботи час Сергій завідує громадською приймальнею криворізької організації партії.

"Українська стратегія з жіночим обличчям"

"Непрохідні, зате приємні оку" - Володимир Гройсман обрав вдалу стратегію і доручив представляти регіон двом чарівним дніпрянкам: журналісткам  Валерії Дідковській (36) та Людмилі Леоновій (39 номер).

Ймовірно, чинний прем'єр готує плацдарм для участі в місцевих виборах і обрані кандидатури - колишня прес-секретар "Солідарності" та керівник інформаційного департаменту "ТОВ"Інтерпайп Україна" - якнайкраще впораються з презентацією політичної сили на рівні Дніпра. Молодість, вхожість до місцевих політичних кіл, напрацьовані контакти та комунікабельність - кандидати з такими якостями знадобляться "УС" в майбутньому.

Як бачимо, партійні списки, а точніше представники Січеславщини в них, не надихають. Чи є яскраві лідери в одномандатних округах – читайте в наступній частині матеріалу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...