App Store Google Play

Школярки з Січеславщини єдині в Україні здобули 200 балів на ЗНО з географії та іспанської

28 Червня 09:00
Школярки з Січеславщини єдині в Україні здобули 200 балів на ЗНО з географії та  іспанської

Школярки з Січеславщини отримали 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з географії та іспанської. Вони єдині в Україні здобули найвищий бал з цих предметів. Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації, передає Дніпроград.

ЗНО з географії «на відмінно» склала учениця з Кам’янської школи №44 Ірина Ярова. Вона показала найкращі знання серед 75 тисяч випускників України.

«У нашій школі неймовірна вчителька з географії - Катерина Рибалко. Вона веде гурток, та й до уроків ретельно готується, застосовує творчий підхід. Завжди працює над собою, розвивається разом з учнями. Дочці не знадобилися репетитори для підготовки до ЗНО. Вона утримувала лідерські позиції на трьох всеукраїнських олімпіадах з географії, тож результат ЗНО був очікуваним», - розповіла мама випускниці Ганна Ярова.

«З восьмого класу цікавлюся географією. Подобається, що це комплексний предмет. Можна одночасно отримати знання в економіці та дізнатися про фізичні процеси. Наприклад, чому дує вітер», - поділилася учениця школи №44 Кам’янського Ірина Ярова. 

На тесті з іспанської відзначилася учениця школи №71 Кривого Рогу Кристина Убійконь. Вона стала кращою з-поміж 19 школярів.

«Іспанська - це хобі Кристини. Мовою дочка захоплюється з п’ятого класу. Цю любов прищепила вчителька - Ольга Анєчкіна, - поділилася мама випускниці Ольга Убійконь. - Дочка має відмінні оцінки й з інших  предметів, проте своє життя збирається пов’язати саме з лінгвістикою». 

Випускники з Січеславщини отримали максимальні бали й на ЗНО з математики, хімії, англійської, географії, біології та фізики.

«Пишаємося випускниками області, адже цьогоріч на ЗНО вони показали «клас» всій Україні. 20 учнів отримали найвищі бали з різних предметів», - розповіли в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА. 

Максимальні 200 балів на тестуванні отримали школярі з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Нікополя.

Раніше повідомлялося, що Січеславщина увійшла до четвірки областей із найвищим балом незалежного оцінювання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...