App Store Google Play

Школярки з Січеславщини єдині в Україні здобули 200 балів на ЗНО з географії та іспанської

28.06.2019 09:00
Школярки з Січеславщини єдині в Україні здобули 200 балів на ЗНО з географії та  іспанської

Школярки з Січеславщини отримали 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з географії та іспанської. Вони єдині в Україні здобули найвищий бал з цих предметів. Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації, передає Дніпроград.

ЗНО з географії «на відмінно» склала учениця з Кам’янської школи №44 Ірина Ярова. Вона показала найкращі знання серед 75 тисяч випускників України.

«У нашій школі неймовірна вчителька з географії - Катерина Рибалко. Вона веде гурток, та й до уроків ретельно готується, застосовує творчий підхід. Завжди працює над собою, розвивається разом з учнями. Дочці не знадобилися репетитори для підготовки до ЗНО. Вона утримувала лідерські позиції на трьох всеукраїнських олімпіадах з географії, тож результат ЗНО був очікуваним», - розповіла мама випускниці Ганна Ярова.

«З восьмого класу цікавлюся географією. Подобається, що це комплексний предмет. Можна одночасно отримати знання в економіці та дізнатися про фізичні процеси. Наприклад, чому дує вітер», - поділилася учениця школи №44 Кам’янського Ірина Ярова. 

На тесті з іспанської відзначилася учениця школи №71 Кривого Рогу Кристина Убійконь. Вона стала кращою з-поміж 19 школярів.

«Іспанська - це хобі Кристини. Мовою дочка захоплюється з п’ятого класу. Цю любов прищепила вчителька - Ольга Анєчкіна, - поділилася мама випускниці Ольга Убійконь. - Дочка має відмінні оцінки й з інших  предметів, проте своє життя збирається пов’язати саме з лінгвістикою». 

Випускники з Січеславщини отримали максимальні бали й на ЗНО з математики, хімії, англійської, географії, біології та фізики.

«Пишаємося випускниками області, адже цьогоріч на ЗНО вони показали «клас» всій Україні. 20 учнів отримали найвищі бали з різних предметів», - розповіли в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА. 

Максимальні 200 балів на тестуванні отримали школярі з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Нікополя.

Раніше повідомлялося, що Січеславщина увійшла до четвірки областей із найвищим балом незалежного оцінювання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...