App Store Google Play

На Січеславщині зареєстровано шістнадцять пар «двійників» кандидатів у нардепи

28 Червня 16:30
На Січеславщині зареєстровано шістнадцять пар «двійників» кандидатів у нардепи

На Січеславщині спостерігачі ОПОРИ нарахували шістнадцять  кандидатів з ідентичними прізвищами, деякі з них мають повне співпадіння прізвища, імені та по-батькові. Серед кандидатів зі схожими прізвищами є кандидати з прізвищами схожими на прізвища народних депутатів України Олександра Дубініна, Олега Кришина, Вадима Нестеренка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Зазначається, що наразі поліція Дніпропетровської області розслідує чотири кримінальні провадження, пов’язані з реєстрацією «технічних» кандидатів в народні депутати України.

Так, в 25 виборчому окрузі зареєстровані Загід Володимирович Краснов та Загід Геннадійович Краснов. 26 червня спостерігачка ОПОРИ відвідала зустріч з мешканцями округу кандидата в народні депутати України Загіда Краснова, на якій він пояснював виборцям, що зареєстрований також інший кандидат Загід Краснов, відрізняється лише по-батькові.

Кандидат та кандидатка зі схожим прізвищем зареєстровані у 26 виборчому окрузі: Ліберман Оксана Олександрівна, Ліберман Шмуель Олександрович.

У 30 виборчому окрузі кандидатів з однаковими прізвищами чотири. Цікаво, що один з них –  народний депутат України:  Дубінін Андрій Миколайович, Дубінін Олександр Іванович; Захорольський Олег Іванович, Захорольський Олександр Володимирович.

У 33 окрузі зареєстровано також шість кандидатів та кандидаток в народні депутати зі схожими прізвищами: Бабенко Ольга Володимирівна, Бабенко Ольга Володимирівна, Колесник Микола Юрійович, Колеснік Микола Юрійович, Ляденко Олег Анатолійович, Ляденко Олег Васильович. Раніше ОПОРА повідомляла про цей випадок.

Найбільшу кількість кандидатів зі схожими прізвищами зареєстровано у 34 виборчому окрузі – вісім. Це Ісаєв Гілал Міргасан огли, Ісаєв Олександр Борисович, Кравченко Артем Вадимович, Кравченко Олександр Васильович, Кришин Олег Володимирович, Кришин Олег Юрійович, Чорний Дмитро Сергійович, Чорний Олег Олександрович.

Четверо кандидатів в народні депутати з однаковими прізвищами зареєстровано у 37 виборчому окрузі: Кравченко Антон Володимирович, Кравченко Роман Михайлович, Фартушний Ігор Іванович, Фартушний Микола Миколайович.

В 38 виборчому окрузі четверо кандидатів мають однакові прізвища: Бородін Владислав Валерійович, Бородін Володимир Ігорович, Нестеренко Вадим Григорович, Нестеренко Вадим Миколайович.

Спостерігачі зазначають, що це робиться, аби місцеві виборці десь не додивились і не туди поставили «галочку», щоб був відтік голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...