App Store Google Play

У Павлограді відкрили перший на Січеславщині житловий будинок для переселенців

27.06.2019 08:00
У Павлограді відкрили перший на Січеславщині житловий будинок для переселенців

У середу, 26 червня, у Павлограді відкрили перший у Січеславській області житловий будинок для внутрішньо-переміщених осіб. 

Вчора квартири в ньому отримали 42 переселенці, які перед цим подали документи до спеціально створеної комісії. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Соціальне житло облаштували у капітально відремонтованій двоповерховій будівлі, розташованій на вул. Ливарна, 18. Раніше тут знаходився закинутий гуртожиток барачного типу заводу "Литмаш". Нова ж будівля складається з 19 повноцінних квартир - 14 однокімнатних, чотирьох двокімнатних та однієї трикімнатної. Вона залишиться у комунальній власності та не підлягатиме приватизації.

Соціально - житлові умови створив Український фонд соціальних інвестицій. Грант на поточний проект, спрямований на підтримку переселенців, надали Уряд Німеччини та фонд KfW. Загальний обсяг фінансування об'єкта склав 15,1 млн гривень.

"Я дуже радий, що один з моїх останніх днів в Україні прийшовся на відкриття нового житла для переселенців у Павлограді. Українська та німецька влади разом створили необхідний простір  для 42 внутрішньо-переміщених осіб. Цей об'єкт є ще одним прикладом тісної співпраці наших країн. Мене часто запитують, чому Німеччина багато робить саме для південно-східной України? Відповідь проста: бо ми хочемо присвятити нашу діяльність у першу чергу тим, хто став безпосередньою жертвою російської агресії", - зазначив Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Вольфґанґ Мьоссінґер.

Проживати тут вимушені переселенці зможуть до вирішення воєнного конфлікту на сході країни. Подальшу долю будинку вирішуватиме міська влада Павлограду.

Нагадаємо, у Павлограді функціонує модульне містечко для переселенців. Утім, починаючи з січня цього року 240 його мешканців були змушені платити за комуналку втричі більше, аніж до нового року - 1450 грн за людину. У той же час загальний борг уже складав 225 тисяч гривень.

Переселенці вже кілька разів мітингували біля стін міської ради. Однак пізніше обидві сторони спробували домовитися за столом переговорів. У результаті - комунальники пообіцяли замінити старі електролічильники і провести реструктуризацію боргу. Крім того, на сесії міської ради виділили 193 тисячі гривень на сплату боргу за комунальні послуги у модульному містечку. Втім, з невідомих причин, борги так і не було погашено.

Нещодавно переселенці перекрили у Павлограді дорогу і вимагали відповідей на питання, чому гроші не пішли на погашення  боргк і чому немає перерахунку за січень-лютий.

Пізніше директора підприємства, яке опікується модульним містечком для переселенців, звільнили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...