App Store Google Play

Для дітей Верхньодніпровського району створюють сучасну та комфортну школу

27 Червня 16:30
Для дітей Верхньодніпровського району створюють сучасну та комфортну школу

Реконструкція Ганнівської опорної школи – у розпалі. Крок за кроком сільський навчальний заклад перетворюється на модерновий освітній простір. Нині підрядники осучаснюють кабінети та завершують облаштовувати фасад. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Енергоефективність, оригінальність  та комфорт – це ті принципи, за якими ми реконструюємо соціально важливі об’єкти Дніпропетровщини. Кожна оновлена школа, дитсадок чи лікарня відповідають викликам часу. Нині реконструюємо кілька десятків навчальних закладів у різних куточках області. Вже незабаром  сучасний освітній простір отримають діти Ганнівки Верхньодніпровського району», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 У Ганнівці Верхньодніпровського району реконструюють опорну школу

У Ганівській опорній школі навчаються діти з декількох навколишніх сіл Верхньодніпровського району. Загалом – понад 120 учнів. Ще близько півсотні малюків виховують у дитсадку при школі. Втім, умови у відносно новій будівлі залишали бажати кращого. Взимку через проблеми з опаленням діти були змушені сидіти у куртках.

«Наша школа була застарілою. А хотілося бачити її сучасною та затишною. Щоб з’явилась ігрова кімната та новітнє обладнання. Зараз вже набагато краще, вона оновилася та стала гарнішою», - сказала учениця 9 класу Інна Власова.

Осучаснили коридори…

Наразі школу реконструюють за новітніми стандартами. Заклад вже з енергозберігаючими вікнами, новенькою покрівлею, «теплим» фасадом. Осучаснили й коридори та навчальні класи.

«Для мене важливо, аби у класах було сучасне обладнання - електронні дошки, мультимедійні проектори. Тепер все це в нас є, й уроки проходять набагато цікавіше та змістовніше, - поділилась вчителька іноземної мови Христина Галоян . - Неодноразово чула від дітей, що у школі  їм комфортно та затишно».

 Фарбують стіни…

Нині підрядники працюють на двох поверхах школи – фарбують стіни та укладають кахлі. Наступний крок – ремонт спортивної та актової зали, облаштування території. У закладі обладнають ресурсну кімнату та лінгафонний кабінет.

«Дуже подобається, як змінюється наша школа. Вона вже стала окрасою Верхньодніпровського району. Коли проходиш повз, одразу бачиш сучасний, яскравий дизайн, - сказав учень 8 класу Олександр Родюк. – А ще подобається, як після ремонту оновились класи. Тепер в нас є інтерактивні дошки, а в кабінеті хімії ще й можна зробити багато цікавих дослідів».

Нині Дніпропетровська ОДА реконструює понад 30 шкіл.

Раніше повідомлялося, що у найбільшій школі Перещепинської громади стартувала реконструкція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...