App Store Google Play

Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

26.06.2019 19:30
Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

Міська влада розірвала угоду з власником оглядового колеса, яке працює у парку імені Лазаря Глоби. Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції повідомив Максим Музика, директор департаменту парків та рекреації ДМР, передає Дніпроград.

Як зазначив чиновник, у департаменті довго чекали поки в парку наведуть бодай мінімальний порядок, але останній випадок з колесом огляду став останньою краплею.

"Сьогодні введено в дію указ про розірвання угоди між парком і власником оглядового колеса", - зазначив Музика.

Окрім цього, він додав, що наразі у парку розміщено більше, ніж півсотні атракціонів, які належать цьому ж товариству з обмеженою відповідальністю. Не зважаючи на такий масштаб діяльності, власники цих атракціонів щомісяця сплачують до міського бюджету лише 19800 гривень.

Максим Музика також розповів, що з квітня місяця у парку Глоби було проведено аудиторську перевірку, яка виявила низку порушень. На підставі цього до правоохоронних органів буде скеровано відповідну заяву. Відповідно, вже правоохоронці будуть займатися розслідуванням порушень у діяльності парку.

Слід додати, що незабаром міська влада збирається розірвати угоду і по іншим приватним об'єктам, що знаходяться на території парку і мають сумнівний статус.

Нагадаємо, що у оглядового колеса в парку Глоби відпало дно в кабінці. При цьому, оператори з невідомих причин колеса радять своїм клієнтам не сідати у дві кабінки підряд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...