App Store Google Play

Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

26.06.2019 19:30
Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

Міська влада розірвала угоду з власником оглядового колеса, яке працює у парку імені Лазаря Глоби. Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції повідомив Максим Музика, директор департаменту парків та рекреації ДМР, передає Дніпроград.

Як зазначив чиновник, у департаменті довго чекали поки в парку наведуть бодай мінімальний порядок, але останній випадок з колесом огляду став останньою краплею.

"Сьогодні введено в дію указ про розірвання угоди між парком і власником оглядового колеса", - зазначив Музика.

Окрім цього, він додав, що наразі у парку розміщено більше, ніж півсотні атракціонів, які належать цьому ж товариству з обмеженою відповідальністю. Не зважаючи на такий масштаб діяльності, власники цих атракціонів щомісяця сплачують до міського бюджету лише 19800 гривень.

Максим Музика також розповів, що з квітня місяця у парку Глоби було проведено аудиторську перевірку, яка виявила низку порушень. На підставі цього до правоохоронних органів буде скеровано відповідну заяву. Відповідно, вже правоохоронці будуть займатися розслідуванням порушень у діяльності парку.

Слід додати, що незабаром міська влада збирається розірвати угоду і по іншим приватним об'єктам, що знаходяться на території парку і мають сумнівний статус.

Нагадаємо, що у оглядового колеса в парку Глоби відпало дно в кабінці. При цьому, оператори з невідомих причин колеса радять своїм клієнтам не сідати у дві кабінки підряд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...