App Store Google Play

Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

26.06.2019 19:30
Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

Міська влада розірвала угоду з власником оглядового колеса, яке працює у парку імені Лазаря Глоби. Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції повідомив Максим Музика, директор департаменту парків та рекреації ДМР, передає Дніпроград.

Як зазначив чиновник, у департаменті довго чекали поки в парку наведуть бодай мінімальний порядок, але останній випадок з колесом огляду став останньою краплею.

"Сьогодні введено в дію указ про розірвання угоди між парком і власником оглядового колеса", - зазначив Музика.

Окрім цього, він додав, що наразі у парку розміщено більше, ніж півсотні атракціонів, які належать цьому ж товариству з обмеженою відповідальністю. Не зважаючи на такий масштаб діяльності, власники цих атракціонів щомісяця сплачують до міського бюджету лише 19800 гривень.

Максим Музика також розповів, що з квітня місяця у парку Глоби було проведено аудиторську перевірку, яка виявила низку порушень. На підставі цього до правоохоронних органів буде скеровано відповідну заяву. Відповідно, вже правоохоронці будуть займатися розслідуванням порушень у діяльності парку.

Слід додати, що незабаром міська влада збирається розірвати угоду і по іншим приватним об'єктам, що знаходяться на території парку і мають сумнівний статус.

Нагадаємо, що у оглядового колеса в парку Глоби відпало дно в кабінці. При цьому, оператори з невідомих причин колеса радять своїм клієнтам не сідати у дві кабінки підряд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...