App Store Google Play

Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

26 Червня 19:30
Власник небезпечного оглядового колеса більше не має права працювати у парку Глоби

Міська влада розірвала угоду з власником оглядового колеса, яке працює у парку імені Лазаря Глоби. Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції повідомив Максим Музика, директор департаменту парків та рекреації ДМР, передає Дніпроград.

Як зазначив чиновник, у департаменті довго чекали поки в парку наведуть бодай мінімальний порядок, але останній випадок з колесом огляду став останньою краплею.

"Сьогодні введено в дію указ про розірвання угоди між парком і власником оглядового колеса", - зазначив Музика.

Окрім цього, він додав, що наразі у парку розміщено більше, ніж півсотні атракціонів, які належать цьому ж товариству з обмеженою відповідальністю. Не зважаючи на такий масштаб діяльності, власники цих атракціонів щомісяця сплачують до міського бюджету лише 19800 гривень.

Максим Музика також розповів, що з квітня місяця у парку Глоби було проведено аудиторську перевірку, яка виявила низку порушень. На підставі цього до правоохоронних органів буде скеровано відповідну заяву. Відповідно, вже правоохоронці будуть займатися розслідуванням порушень у діяльності парку.

Слід додати, що незабаром міська влада збирається розірвати угоду і по іншим приватним об'єктам, що знаходяться на території парку і мають сумнівний статус.

Нагадаємо, що у оглядового колеса в парку Глоби відпало дно в кабінці. При цьому, оператори з невідомих причин колеса радять своїм клієнтам не сідати у дві кабінки підряд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...