App Store Google Play

Маршрутки у Дніпрі втричі рідше зупиняють "біля отого стовпа", особливо в центрі

26.06.2019 08:00
Маршрутки у Дніпрі втричі рідше зупиняють "біля отого стовпа", особливо в центрі

У  Дніпрі майже на 70% зменшилася кількість порушень правил посадки та висадки пасажирів на автобусних маршрутах. Таку статистику оприлюднила прес-служба Дніпровської міської ради, передає Дніпроград.

Як йдеться у повідомленні, зменшити кількість порушень вдалося встановленням відповідних дорожніх знаків та рейдовими перевірками. Зазначається, що відповідальна особа протягом дня фіксує порушення з боку водіїв. Після цього з порушниками проводять роз’яснювальну роботу. Після закінчення таких лекцій кожен водій складає іспит.

«Якщо на початку року за місяць на проспектах Яворницького та Гагаріна фіксували близько 280 порушень, то зараз – близько 100. На проспектах Пушкіна та Нігояна фіксуються поодинокі порушення. Щоб повністю вирішити цю проблему, пасажири також мають бути дисциплінованими, не провокувати водіїв підбирати їх у недозволених місцях чи висаджувати там, де вони просять», – зазначив  заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Швецов під час однієї з перевірок 25 червня на площі Героїв Майдану.

Водночас заступник директора з безпеки дорожнього руху ТОВ «АТП 11231» Роман Конопелько за декілька годин інспекції зафіксував шість порушень.

«Водії-порушники зупиняються перед самим світлофором, хоч за декілька метрів є спеціальна зупинка, яка обладнана відповідними знаками. За поточний місяць на нашому підприємстві під час таких інспекцій зафіксовано чотирьох водіїв, які зупинялися поза зупинками. На питання, чому вони це зробили, відповіді дуже різні. Наприклад, «людина махає, чого ж її не підібрати». Загалом дисципліна у цьому питанні повинна бути і серед водіїв – насамперед, і серед пасажирів», – наголосив представник АТП.

Нагадаємо, у Дніпрі виконком підняв тариф на проїзд в громадському транспорті. Втім, містяни висунули вимоги перед підвищенням плати за проїзд у марушрутках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...