App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії

26.06.2019 11:30
Дніпрянам розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії

Вже першого липня абітурієнти можуть створювати електронні кабінети, та мають на це понад три тижні часу. З 10 липня абітурієнти вже можуть подати заявки на вступ до ВНЗ. Про це під час прес-конференції розповів відповідальний секретар приймальної комісії ДНУ ім. Олеся Гончара, доцент Михайло Дергачов, передає Дніпроград.

"1 липня 2019 року абітурієнти почнуть створювати електронні кабінети, і зробити вони це зможуть до 18:00 22 липня. З 10 липня і до кінця зазначеного раніше періоду, кожен охочий має можливість подати заявки на вступ до ВНЗ. За встановленою перевагою вступу на місця державного замовлення абітурієнт може подати не більше 7 заявок на 4 спеціальності, а в разі подачі документів в конкурсі виключно на контракт подібних заяв може бути необмежена кількість", - розповів Дергачов.

За його словами, для тих, хто планує вступати на спеціальності «Дизайн» та «Образотворче мистецтво», передбачено творчий конкурс. У 2019 році він буде проводитися перед початком подачі електронних заяв і проходитиме з 1 по 10 липня.

"Якщо ви плануєте вступати в ДНУ ім. О. Гончара за цими спеціальностями, вам потрібно зайти на сайт університету, де відразу ж є посилання на форму реєстрації. Ті, хто вже пройшов реєстрацію, повинні принести до приймальної комісії копію документа, що підтверджує особу, фотографію 3х4 і копію атестата або довідку про те, що атестат буде виданий до 10 липня", - сказав він.

Михайло Дергачов додав, що абітурієнт, який подає заяву, може в режимі реального часу відслідковувати статус своєї заявки.

"26 липня 2019 року разом з кількістю місць державного замовлення буде визначено список тих, хто рекомендований до зарахування на бюджет. У разі, якщо статус вашої заяви змінився на «рекомендовано», вам потрібно до 18:00 31 липня подати до приймальної комісії оригінали своїх освітніх документів (атестат, додаток до атестату, сертифікат ЗНО). Якщо ж ви не приносите документи, значить в цьому році не будете навчатися на місці державного замовлення. Список рекомендованих до зарахування на контракт буде відомий не раніше 2 серпня", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...