App Store Google Play

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 будують стадіон

25 Червня 14:30
У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 будують стадіон

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 Дніпропетровська ОДА будує стадіон. Раніше це була територія, поросла травою – найближчим часом з’являться професійне футбольне поле та майданчики для ігрових видів спорту. Наразі вже вимальовуються обриси майбутніх спортоб’єктів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Здоров’я підростаючого покоління має гартуватися на спортивних майданчиках та стадіонах. Створюємо для цього всі необхідні умови. Будуємо басейни, реконструюємо футбольні поля, осучаснюємо пришкільні стадіони», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У середмісті Покрова облдержадміністрація спочатку реконструювала школу №1, тепер взялася за пришкільний стадіон. 

 Роботи на стадіоні - з весни.

«Логічним продовженням реконструкції школи є будівництво стадіону. Він був, дійсно, у неприглядному стані. Зараз є свідками, як стадіон отримує друге життя. Сподіваємося, він буде не лише центром спорту, а й дозвілля», – розказала директорка школи №1 Зоя Пархоменко. 

За словами вчительки фізкультури Валентини Поддубцевої, уроки проходили в умовах, які вимагали докорінних змін.

«Дерева порвали корінням бігові доріжки. На футбольному полі росла трава, яка заважала бігати. Баскетбольні щити перекосилися від часу. Словом, займалися в умовах, які мали. Однак сподіваємося на кращі умови в майбутньому. Аби закохатися у спорт, умови мають неабияке значення», – наголосила вона. 

...воркаут-зону....

Роботи на пришкільному стадіоні розпочалися весною. Підрядники вже розпланували місця під футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики, воркаут-зону, легкоатлетичні доріжки.

«Будуть нові тренажери, турніки, бігові доріжки, тенісні столи, на які я так давно чекав», – сказав одинадцятирічний Ярослав Безкищенко. 

 Зараз у регіоні обласним коштом зводять понад 30 спортивних об’єктів.

«Я дуже люблю рухливі ігри з м’ячем. Сподіваюся, на новому стадіоні буде достатньо місця», – виразила сподівання шестикласниця Вікторія Петрова. 

Наразі на Січеславщині обласним коштом зводять понад 30 спортивних об’єктів.

Раніше повідомлялося, що у найбільшій школі Перещепинської громади стартувала реконструкція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...