App Store Google Play

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 будують стадіон

25.06.2019 14:30
У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 будують стадіон

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 Дніпропетровська ОДА будує стадіон. Раніше це була територія, поросла травою – найближчим часом з’являться професійне футбольне поле та майданчики для ігрових видів спорту. Наразі вже вимальовуються обриси майбутніх спортоб’єктів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Здоров’я підростаючого покоління має гартуватися на спортивних майданчиках та стадіонах. Створюємо для цього всі необхідні умови. Будуємо басейни, реконструюємо футбольні поля, осучаснюємо пришкільні стадіони», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У середмісті Покрова облдержадміністрація спочатку реконструювала школу №1, тепер взялася за пришкільний стадіон. 

 Роботи на стадіоні - з весни.

«Логічним продовженням реконструкції школи є будівництво стадіону. Він був, дійсно, у неприглядному стані. Зараз є свідками, як стадіон отримує друге життя. Сподіваємося, він буде не лише центром спорту, а й дозвілля», – розказала директорка школи №1 Зоя Пархоменко. 

За словами вчительки фізкультури Валентини Поддубцевої, уроки проходили в умовах, які вимагали докорінних змін.

«Дерева порвали корінням бігові доріжки. На футбольному полі росла трава, яка заважала бігати. Баскетбольні щити перекосилися від часу. Словом, займалися в умовах, які мали. Однак сподіваємося на кращі умови в майбутньому. Аби закохатися у спорт, умови мають неабияке значення», – наголосила вона. 

...воркаут-зону....

Роботи на пришкільному стадіоні розпочалися весною. Підрядники вже розпланували місця під футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики, воркаут-зону, легкоатлетичні доріжки.

«Будуть нові тренажери, турніки, бігові доріжки, тенісні столи, на які я так давно чекав», – сказав одинадцятирічний Ярослав Безкищенко. 

 Зараз у регіоні обласним коштом зводять понад 30 спортивних об’єктів.

«Я дуже люблю рухливі ігри з м’ячем. Сподіваюся, на новому стадіоні буде достатньо місця», – виразила сподівання шестикласниця Вікторія Петрова. 

Наразі на Січеславщині обласним коштом зводять понад 30 спортивних об’єктів.

Раніше повідомлялося, що у найбільшій школі Перещепинської громади стартувала реконструкція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...