App Store Google Play

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 будують стадіон

25.06.2019 14:30
У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 будують стадіон

У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 Дніпропетровська ОДА будує стадіон. Раніше це була територія, поросла травою – найближчим часом з’являться професійне футбольне поле та майданчики для ігрових видів спорту. Наразі вже вимальовуються обриси майбутніх спортоб’єктів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Здоров’я підростаючого покоління має гартуватися на спортивних майданчиках та стадіонах. Створюємо для цього всі необхідні умови. Будуємо басейни, реконструюємо футбольні поля, осучаснюємо пришкільні стадіони», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У середмісті Покрова облдержадміністрація спочатку реконструювала школу №1, тепер взялася за пришкільний стадіон. 

 Роботи на стадіоні - з весни.

«Логічним продовженням реконструкції школи є будівництво стадіону. Він був, дійсно, у неприглядному стані. Зараз є свідками, як стадіон отримує друге життя. Сподіваємося, він буде не лише центром спорту, а й дозвілля», – розказала директорка школи №1 Зоя Пархоменко. 

За словами вчительки фізкультури Валентини Поддубцевої, уроки проходили в умовах, які вимагали докорінних змін.

«Дерева порвали корінням бігові доріжки. На футбольному полі росла трава, яка заважала бігати. Баскетбольні щити перекосилися від часу. Словом, займалися в умовах, які мали. Однак сподіваємося на кращі умови в майбутньому. Аби закохатися у спорт, умови мають неабияке значення», – наголосила вона. 

...воркаут-зону....

Роботи на пришкільному стадіоні розпочалися весною. Підрядники вже розпланували місця під футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики, воркаут-зону, легкоатлетичні доріжки.

«Будуть нові тренажери, турніки, бігові доріжки, тенісні столи, на які я так давно чекав», – сказав одинадцятирічний Ярослав Безкищенко. 

 Зараз у регіоні обласним коштом зводять понад 30 спортивних об’єктів.

«Я дуже люблю рухливі ігри з м’ячем. Сподіваюся, на новому стадіоні буде достатньо місця», – виразила сподівання шестикласниця Вікторія Петрова. 

Наразі на Січеславщині обласним коштом зводять понад 30 спортивних об’єктів.

Раніше повідомлялося, що у найбільшій школі Перещепинської громади стартувала реконструкція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...