App Store Google Play

П'ятдесятому гравцю приготуватися

25 Червня 10:00
П'ятдесятому гравцю приготуватися

Ну що, здобули? Зробили їх разом? Говорили-балакали, попереджали-залякували... Але ж була потреба "сламаць сісьцєму", да? 
Дивимося на уламки: 

Філарет заявляє, що томос не треба, що то була передвиборча гра Порошенка.

50 із гаком покидьків просять Конституційний суд скасувати закон про мову. Закон, який ще не набув чинності. Закон, який пройшов кілька років суспільного обговорення, безліч правок і врешті було прийнято.

Конституційний суд каже, що підстав для скасування закону про розпуск парламенту - і, як наслідок, дострокових виборів - немає, але хай народ вирішує долю парламенту на дострокових виборах.

Портнов не тільки повернувся в Україну, але й захотів викладати право. Поки що - шаурми ковтнув, оскільки студенти попросили ректора одуматися та скасувати призначення Портнова.

Лєнка-бандарєнка хоче балотуватися в раду. Її опонент - кіборг. Цікаво, за кого проголосує мудрий, але такий нескладний простий нарід?..

Онищенко не "полишав територію України", а брав участь у міжнародних змаганнях "в якості наїзника", отже - теж може балотуватися.

Мамахохотала, Юзік і інші шаурмени теж хочуть балотуватися.

У голови служби внутрішньої розвідки - медаль від ФСБ. У іншого "безпечника" - дружина 21 рік не хоче може отримати громадянство України, маючи російське.

Другові президента Баканову дали звання, бо того вимагає посада, на яку його требапосадити.

Канал ніяк не пов'язаного з президентом Коломойського переклав Russian boys як "наші".

Президент скасовує указ, який обмежував застосування маячків, хоча піарився саме на обмеженні застосування маячків.

Спікер президента в прямому ефірі сказала, що ЗСУ стріляють по цивільних у "динирі". Не обмовилася, потім не уточнювала, не спростувала (наскільки мені відомо). Просто впевнено сказала. За що вхопилися раша-гівно-ЗМІ та що довелося спростовувати.

Кучма хоче заборонити вогонь у відповідь, зустрічається з офіційними особами інших країн поза Мінським форматом, наче його призначено для чогось іще.

Президент "поспілкувався" з олігархами крупними бізнесменами, і рашка раптово дозволила імпорт пінчуківських труб.

Лоукостер SkyUp, який перетворює високе мистецтво авіаперевезень на електричку, може втратити ліцензію через ніяк не пов'язаного з поки що чинним непорозумінням президентом Коломойського.

Бойко знову злітав у Москву за дешевим газом.

Медведчук припинив підбирати слова на адресу українців.

В Маріїнському парку сравоплавниє провели молебен з іконами Жукова та Сталіна. Тут окремо прошу подивитися "активістів" цього двіжу. Вони ХРЕСТОМАТІЙНІ ватники. Під Радою. Не бояться.

Непосаджений бридким Порошенком Кернес ухвалив перейменування вулиці на "Жукова".

Вбито Дмитра Тимчука. Так, я знаю, що навіть його друзі та рідні просили не квапитися з висновками і дочекатися результатів розслідування, але я особисто знаю щонайменше один приклад, коли людина абсолютно без мотивів "вчинила самогубство", яке можна легко вважати доведенням до самогубства.

З делегації до Гааги якесь падло виключило фахівця, який насмілився згадати Богдана у контексті люстрації.

Прикольно? Порвали епоху?

Вишенька на цей гівно-тортик: до авторів історичних підручників надходять "телефонні рекомендації" представити російсько-українську війну як "ґражданскій канфлікт". З чого б це? От з чого б це раптом вся ця феєрія абсурду трапилася за якийсь нещасний місяць від інавгурації одного молодого та обнадійливого?

Чиї надії він уособлює? Якщо наші, а не ворожі, то які саме?
Слуга якого він народу? Чийого?

Чи то я все перебільшую, перебріхую, а якщо ні - то воно все норм і я, дурний, нагнітаю?
Ви, конкретний читач або читачка, все ще поза політикою, чи ви бачите, куди "наш паравос мчіцца"?

Це я не беруся стібатися з фонтанів, шортів і переїзду, бо "вовє кармою на галофку даве". Але чи все я згадав?

Чи не конкретне "зламати Україну" мали на увазі під розпливчастим "сламаць сісьцєму"?

PS То як - буде битий Шуфрич і 50 рускачілюстних покидьків чи навпаки - хтось із дійсно наших?

Site.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...