App Store Google Play

Бійці на курорті: як у "Солоному лимані" проходять реабілітацію військовослужбовці

25 Червня 16:00
Бійці на курорті: як у "Солоному лимані" проходять реабілітацію військовослужбовці

Умови – наче в «п’ятизірковому» готелі, лікування – наче в провідних закладах Європи. Так про реабілітаційний центр у «Солоному лимані» відгукуються АТОвці, які там побували. У 2019 році в закладі пролікувалися вже понад 200 захисників. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Після повернення з війни наші захисники мають отримати всі умови для відновлення здоров’я. На Дніпропетровщині для цього відкрили два реабілітаційні центри. Першим АТОвців почав приймати заклад у Дніпрі, потім запрацювало спеціальне відділення на базі лікарні-курорту «Солоний лиман». В обох центрах – сучасні умови, ефективні процедури та ввічливий медперсонал», – розповів голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За шість місяців 2019 року в реабілітаційному відділенні «Солоного лиману» пролікувалися понад 200 АТОвців.

 

«Центр реабілітації учасників бойових дій – гордість нашої лікарні. Він працює із літа 2018 року й повністю забезпечений усім необхідним. Є медикаменти та кваліфіковані спеціалісти», – зауважила в.о. директора лікарні «Солоний лиман» Жанна Мушинська.

Реабілітація – безкоштовна.

«Комплексне лікування триває три тижні, – пояснила в.о. медичного директора лікарні «Солоний лиман» Марина Нарознікова. – За цей час покращується загальний стан організму пацієнтів, зміцнюється м’язова, дихальна та серцево-судинна системи, покращується настрій бійців».

У відділенні – умови, наче в «люксовому» готелі. Палати – двомісні та затишні. У кожній – ліжка з ортопедичними матрацами. Є власна кухня. У холі – м’які дивани для відпочинку.

 

«Родзинка» – фіто-стіна, що сприяє релаксації. На ній – «живі» квіти.

«Враження від закладу – позитивні. Тут хороша атмосфера та приємний персонал», – поділився АТОвець Віталій Павлюк.

До кожного пацієнта – індивідуальний підхід та різноманітні процедури: від лазеротерапії, до малювання на сенсорній стінці, що розвиває дрібну моторику та покращує настрій

Тренування – у сучасній спортивній залі. У ній щодня займається боєць Володимир Кловський.

«Я не очікував побачити тут настільки гарні умови. Дуже задоволений і атмосферою, і медичними послугами високого рівня. Відпочиваю від навантажень – фізичних та моральних», – зізнався Володимир Кловськи.

Із Кривого Рогу на лікування приїхав АТОвець Григорій Джердж. Чоловік розповідає, лікарі призначили чимало процедур. Серед них – йодобромні ванни для зняття стресу та підвищення імунітету.

«Вважаю, що бійці обов’язково мають приїздити сюди на лікування. Адже з війни вони повертаються з підірваним здоров’ям, – розказав Григорій Джердж. – Я після процедур почуваю себе набагато краще».

 

Реабілітаційний центр у «Солоному лимані» працює із липня 2018 року. Загалом у ньому побували понад 400 АТОвців. Отримати направлення на лікування бійці можуть у свого сімейного лікаря.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся турнір зі стрільби з луку серед ветеранів війни та їхніх родин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...