App Store Google Play

Центральний парк Покрова перетворився із пустки на сучасний центр дозвілля тисяч людей

24 Червня 15:30
Центральний парк Покрова перетворився із пустки на сучасний центр дозвілля тисяч людей

Музичний фонтан, пішохідні доріжки, дитячий і спортивний майданчики, роледром, квіти та доглянуті газони. Із пустки на сучасний осередок відпочинку перетворився найбільший парк Покрова –  ім.Мозолевського. Два роки тому його привела до ладу Дніпропетровська ОДА – наразі він збирає тисячі городян. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Покращуємо умови життя мешканців кожного населеного пункту.  Обласним коштом створили сучасні зони відпочинку в Марганці, Кам’янському, Криничках. На улюблене місце городян перетворився парк Мозолевського в Покрові. Після тривалого запустіння він знову збирає тисячі городян та гостей міста», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Раніше територія була занедбаною, а замість доріжок – стежки. Тепер це сучасний комфортний простір. Такі кардинальні перевтілення змінюють людську свідомість, переконана заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко. 

 На цьому місці був пустир...

«Хотілось відновити ті об’єкти, які є культурною спадщиною для містян. І один з перших проектів, який допомогла реалізувати обласна влада, це реконструкція парку. Він був не тільки реконструйований, а й отримав ім’я Бориса Мозолевського. Так увічнили пам’ять археолога, який на нашій території знайшов золоту пектораль», – розказала вона. 

8,5 гектарів осучаснили менш ніж за рік. Тепер тут є все для комфортного дозвілля городян. Зокрема, у парку облаштували дитячий і спортивний майданчики, роледром, проклали пішохідні доріжки. Також відновили освітлення, висадили дерева і квіти, уклали рулонний газон, провели автоматичну систему поливу.  

Музичний фонтан...

Тренер з карате Михайло Фролов приходить у парк зі своїми вихованцями. Каже, тренуватися в таких умовах – одне задоволення.

«Парк дуже змінився. Став просто невпізнанним. Чисто і красиво навкруги. У цьому куточку приємно і тренуватися, і відпочивати. Це відмінне місце для дозвілля», – поділився чоловік. 

У чепурінні парку не ставлять крапку. На території постійно з’являються нові «артоб’єкти»: альтанки, опори для квітів, казкові фігурки.

«Ми із сестрою приходимо сюди практично щодня. Тут можна пограти на дитячому майданчику, прокотитися в паровозику, поганяти на скейті, подивитися мультик. Проводяться навіть пінні вечірки», – розказала восьмирічна Єва Мельник. 

 ...роледром...

Окраса парку – фонтан. Струмені води б’ють з-під землі під музику. Особливо видовищно це вночі, коли водограй підсвічується. Вода в 19 форсунках циркулює за замкненим циклом, а чаша фонтану викладена спеціальною плиткою.

Ще одне поповнення архітектурного ансамблю парку – «гральна алея». Вона – місце зустрічі любителів шахів, шашок та нардів.

Тепер парк ім.Мозолевського притягує до себе, немов магнітом. Життя тут вирує щодня. По вихідних на зарядку збираються «спортивні бабусі».

На перевтіленні крапку не сталять. Далі буде...

«У парку проводять своє дозвілля від малого до великого. Працюють різні спортивні групи. Люди намагаються утримувати порядок і чистоту. Ми дуже раді, що маємо такий парк. Дякуємо всім, хто причетний до його перевтілення», – подякувала місцева мешканка Людмила Барабаш. 

Парк ім.Мозолевського – не єдина місцина, яка видозмінює Покров. Тут  реконструюють школи, ремонтують дороги, будують дитсадок.

Раніше повідомлялося, що в найбільшій школі Перещепинської громади стартувала реконструкція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...