App Store Google Play

Мешканці Діївки за підтримки Андрія Денисенка продовжують боротьбу проти сміттєвого полігону

24 Червня 15:00
Мешканці Діївки за підтримки Андрія Денисенка продовжують боротьбу проти сміттєвого полігону

Мешканці Діївки вже декілька років потерпають від діяльності незаконно облаштованого сміттєвого полігону "Правобережний". Наразі міська влада не звертає уваги на проблему дніпрян. Саме тому ініціативна група громадян разом із народним депутатом Андрієм Денисенком ведуть боротьбу за чисте довкілля та повітря для Діївки. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку політика у Facebook.

Так, нещодавно мешканці Діївки зустрілися з Андрієм Денисенком та обговорили подальші кроки на шляху до остаточного закриття полігону. Наразі правоохоронними органами відкрито низку кримінальних справ за фактом порушень функціонування полігону.

Як зазначає народний депутат, наразі сміттєвий полігон може повторити сумну долю Грибовичей, що на Львівщині.

"Разом із мешканцями ж/м Діївка-1 продовжуємо захищати довкілля та місцевих, які потерпають від дій сміттєвої мафії. Люди бояться, що сміттєзвалище, розташоване за 500 метрів від їхніх будинків, може здобути сумну славу Грибовичей, що на Львівщині. І ці страхи небезпідставні: вони мають на руках документи, які підтверджують чисельні порушення в експлуатації та роботі полігону «Правобережний». Технологія пересипки ґрунтами ущільнених відходів повністю порушена. Цікаво, що наразі на дніпровському полігоні цим процесом займається та ж фірма, яка відповідала за захоронення твердих побутових відходів у вже згаданому мною селі Грибовичі", - пише Андрій Денисенко.

Окрім цього, регулярно порушуються екологічні норми, які встановлені українським законодавством. Попри все це, полігон "Правобережний" продовжує свою роботу й отруює дніпрян.

"Грубо порушуються всі екологічні норми: сміття на полігон «Правобережний» везуть з лівого берега Дніпра, під’їзні шляхи до полігону не утримуються згідно зі встановленими нормами, чи проводиться постійне відкачування фільтрату, дезінфекція - не зрозуміло, кажуть місцеві. Тож, попри звернення мешканців Діївки та відкриті за моїми депутатськими зверненнями кримінальні провадження - порушення правил екологічної безпеки працівниками КП «ЕкоДніпро» при експлуатації полігону, що спричинило тяжкі наслідки та за порушення спеціальних правил екологічної безпеки, що спричинило забруднення повітря шкідливими для життя та здоров’я людей речовинами - полігон «Правобережний» продовжує отруювати тисячі городян", - додає народний депутат.

При цьому він зауважує, що якщо Грибовичі поховали амбіції Андрія Садового, то полігон "Правобережний" поховає амбіції Бориса Філатова.

"Однак зупинятися ніхто не збирається! І якщо львівське сміття поховало президентські амбіції Садового, то дніпровське - поховає Філатова. От тільки ціна питання завелика, бо нею можуть стати людські життя. Тож, попри звернення мешканців Діївки та відкриті прокуратурою за моїми зверненнями кримінальні провадження, полігон “Правобережний” продовжує отруювати тисячі городян", підсумував Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що наразі тривають активні роботи з розширення полігону "Правобережний".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...