App Store Google Play

Мешканці Діївки за підтримки Андрія Денисенка продовжують боротьбу проти сміттєвого полігону

24 Червня 15:00
Мешканці Діївки за підтримки Андрія Денисенка продовжують боротьбу проти сміттєвого полігону

Мешканці Діївки вже декілька років потерпають від діяльності незаконно облаштованого сміттєвого полігону "Правобережний". Наразі міська влада не звертає уваги на проблему дніпрян. Саме тому ініціативна група громадян разом із народним депутатом Андрієм Денисенком ведуть боротьбу за чисте довкілля та повітря для Діївки. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку політика у Facebook.

Так, нещодавно мешканці Діївки зустрілися з Андрієм Денисенком та обговорили подальші кроки на шляху до остаточного закриття полігону. Наразі правоохоронними органами відкрито низку кримінальних справ за фактом порушень функціонування полігону.

Як зазначає народний депутат, наразі сміттєвий полігон може повторити сумну долю Грибовичей, що на Львівщині.

"Разом із мешканцями ж/м Діївка-1 продовжуємо захищати довкілля та місцевих, які потерпають від дій сміттєвої мафії. Люди бояться, що сміттєзвалище, розташоване за 500 метрів від їхніх будинків, може здобути сумну славу Грибовичей, що на Львівщині. І ці страхи небезпідставні: вони мають на руках документи, які підтверджують чисельні порушення в експлуатації та роботі полігону «Правобережний». Технологія пересипки ґрунтами ущільнених відходів повністю порушена. Цікаво, що наразі на дніпровському полігоні цим процесом займається та ж фірма, яка відповідала за захоронення твердих побутових відходів у вже згаданому мною селі Грибовичі", - пише Андрій Денисенко.

Окрім цього, регулярно порушуються екологічні норми, які встановлені українським законодавством. Попри все це, полігон "Правобережний" продовжує свою роботу й отруює дніпрян.

"Грубо порушуються всі екологічні норми: сміття на полігон «Правобережний» везуть з лівого берега Дніпра, під’їзні шляхи до полігону не утримуються згідно зі встановленими нормами, чи проводиться постійне відкачування фільтрату, дезінфекція - не зрозуміло, кажуть місцеві. Тож, попри звернення мешканців Діївки та відкриті за моїми депутатськими зверненнями кримінальні провадження - порушення правил екологічної безпеки працівниками КП «ЕкоДніпро» при експлуатації полігону, що спричинило тяжкі наслідки та за порушення спеціальних правил екологічної безпеки, що спричинило забруднення повітря шкідливими для життя та здоров’я людей речовинами - полігон «Правобережний» продовжує отруювати тисячі городян", - додає народний депутат.

При цьому він зауважує, що якщо Грибовичі поховали амбіції Андрія Садового, то полігон "Правобережний" поховає амбіції Бориса Філатова.

"Однак зупинятися ніхто не збирається! І якщо львівське сміття поховало президентські амбіції Садового, то дніпровське - поховає Філатова. От тільки ціна питання завелика, бо нею можуть стати людські життя. Тож, попри звернення мешканців Діївки та відкриті прокуратурою за моїми зверненнями кримінальні провадження, полігон “Правобережний” продовжує отруювати тисячі городян", підсумував Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що наразі тривають активні роботи з розширення полігону "Правобережний".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...