App Store Google Play

Чиї ви, "Слуги"? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих

24.06.2019 18:00
Чиї ви, "Слуги"? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих

21 червня партія "Слуга народу" нарешті почала оприлюднювати свій список у мажоритарці. Цей список найцікавіший, бо соціологи вже другий місяць міряють одну й ту ж тенденцію – припис "Слуга народу" дає кандидату від 20 до 30% на старті кампанії. Злі язики кажуть, що ціна, яку мажоритарники були готові платити за такий бонус, коливалась від 250 тисяч доларів до 1,5 мільйона доларів.

Перед з’їздом партії 9 червня команді ЗЕ! довелось завернути назад списки кандидатів по трьох областях. Але навіть очевидне доузгодження кандидатів після з’їзду не вирішило проблему кадрового голоду. І ознайомлення зі списком кандидатів і їх опонентів змушує задуматись, що якість кандидатів така невисока, що команда президента може і опинитись без омріяної однопартійної більшості.

А в деяких областях команда президента просто заведе в Раду кнопкодавів від одіозних персон.

Кого ж "Слуга народу" веде у Раду – дивимось по областях.

Вінницька область . Пташенята вишу Калетника

11 округ

Цей округ відомий запеклою боротьбою протягом двох кампаній давнього соратника Петра Порошенка Олександра Домбровського і представниці "Батьківщини" Наталії Солейко. Зараз по ньому ж іде один з найближчих соратників Володимира Гройсмана Володимир Кістіон. А прем’єр-міністр у розвиток власної вотчини вкладався дуже серйозно. І от тут соратники Зеленського висунули Максима Пашковського - засновника соціального проекту "Юридична клініка "Швидка юридична допомога".

12 округ

Округ екс-президента Петра Порошенка, де в 2014 переміг його син Олексій. Зе!команду тут представлятиме Анатолій Драбовський, ректор Вінницького кооперативного інституту.

13 округ

У 2014 в цьому окрузі переміг самовисуванець, потім депутат БПП Петро Юрчишин. Він вже зареєстувався, а до цього активно працював по округу, роздаючи подарунки. Від "Слуги народу" тут піде депутат міськради від "Самопомочі" Юрій Максименко. В 2016-му він увійшов в топ найбідніших депутатів міськради від "Чесно", не дотягнув 2 тис. до мінімалки за рік, жив з допомоги батьків.

14 округ

На окрузі в 2012 і 2014 перемагав близький друг Петра Порошенка Іван Мельничук. В 2012 він переміг підтримуваного родиною Льовочкіних Віктора Жеребнюка, на якого працював адмінресурс ПР.

Поки ЦВК не зареєструвала нікого з іменитих по цьому округу.

Серед зареєстрваних Світлана Лутковська. Вона працює в Національному аграрному університеті, де почесним президентом є Григорій Калетник. Лутковська представляла на президентських виборах команду Володимира Зеленського на Вінниччині. Однак наразі Лутковська балотується як самовисуванка.

А від Зе!команди тут іде Ірина Борзова – дружина нинішнього в.о керівника ДУС і донька колишнього соратника Олександра Маслякова по АМІК, а тепер керівника "Ліги сміху" Наума Барулі. Сергій Борзов потрапив в ДУС ще за часів Порошенка, бо свого часу допомагав і йому в агітації як керівник команди "Веселі перці". Ну і по цій же лінії близький до Зеленського.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 01

Чоловік Борзової смішив ще Порошенка.

Програма "Наші гроші" встановила, що в 2016 році Сергій Борзов безкоштовно отримав у власність від відомства, яким керував, квартиру в центрі Києва на бульварі Лесі Українки площею 187,9 кв. м. вартістю не менше 10 млн грн.

Але є в родини ще один зашквар – Борзова володіє фірмою Профіль-Н в області ресторанного бізнесу, яка зареєстрована в місті Судаку на території анексованого Криму.

Фірма переоформлена відповідно до вимог російського законодавства, а за даними податкової РФ, у 2016 році фірма Борзової отримала 600 тисяч рублів прибутку.

15 округ

У 2014-му тут переміг Іван Спориш від БПП. Станом на 21 червня ЦВК зареєструвала лише 3 кандидатів. Тому хто головні конкуренти незрозуміло.

Але тут іде Володимир Романюк, директор, ПрАТ "Зернопродукт МХП".

Від "Слуги народу" іде Віталій Пращук – учасник бойових дій. Так його представляє сайт партії. Більше про нього нічого не відомо крім співпадіння імені з власником трьох фірм.

16 округ

По цьому округу Зе! виставили адвоката Таїсу Томляк, юристку Вінницького національного аграрного університету. Університет нагадаємо під патронатом того самого одіозного Калетника, який як пишуть місцеві, розставляє своїх людей по округу.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 02

Таїса захищає інтереси університету Калетника в боротьбі за сотні гектарів землі.

По цьому ж округу іде чинний депутат Юрій Македон, слідчий військової прокуратури Віталій Клоповський, власник кондитерського бізнесу Геннадій Вацак.

17 округ

У 2014-му на окрузі переміг соратник Петра Порошенка Микола Кучер. Як і минулого разу депутат-аграрник іде самовисуванцем. Він поки єдиний зареєстрований по округу. Партія Порошенка анонсувала, що тут буде балотуватися учасник бойових дій, лікар Олександр Грамачук (позивний Гром).

Від Зе! тут балотуватиметься Коваль Олександр - довірена особа кандидата в президенти Зеленського на виборах у 2019 році.

18 округ

По цьому округу від "Слуги народу" іде представник студентської ради Вінниччини Павло Довгань. Він навчався в аграрному університеті Калетника, а зараз 23-річний хлопець працює заступником директора в компанії "Агрономічне". Минулого року Довгань активно виступав за те, щоб сотні гектарів землі села Агрономічне залишились в університету для дослідів, насправді в управлінні Григорія Калетника.

До речі, Калетник і сам балотується по цьому округу. Тобто в керівника вишу безпрограшний варіант – або в Раді сидітиме він сам, або хлопчик з його університету.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 03

Також по округу балотується депутат від БПП Руслан Демчак, який тут переміг у 2014 році.

Волинська область. Під тінню Палиці

19 округ

У 2014-му по ньому обрався Сергій Гузь, потім депутат "Народного фронту". Зараз нардеп також балотується і навіть не приховує, що є частиною команди Ігоря Палиці.

Також по округу іде Микола Юнак, представник аграрного бизнесу.

Проти них "Слуга народу" виставляє Назара Мисковця, екс-представника молодіжного крила "Народного фронту", що ходив на зустрічі з Гузем. Він працює в фонді регіонального розвитку, керівника якого засудили минулого року за привласнення 10 мільйонів гривень

20 округ

По цьому округу йде чинний депутат, соратник покійного Ігоря Єремєєва Сергій Мартиняк. Також тут балотується княгинівська сільська голова Олена Твердохліб.

Проти людини Єремєєва команда Зе! виставляє людину Палиці – тут балотуватиметься Вячеслав Рубльов, депутат Волинської обласної ради від УКРОПу, радник голови облради .

21 округ

Це округ ще одного соратника Ігоря Єремєєва, його найближчого друга Степана Івахіва. Поки в списку зареєстрованих ЦВК його немає, але він буде балотуватися.

Проти нього іде від Зеленського головний редактор газети "Аверс-прес" Андрій Лев. ЗМІ вважають підконтрольним тому ж Ігорю Палиці. Також Лев як віськовослужбовець отримував безпілотники для армії від Фонду Палиці.

22 округ

По цьому округу іде безпосередно сам Ігор Палиця – голова волинської облради, давній соратник Ігоря Коломойського.

Крім нього по округу зареєструвався ще підприємець Вячеслав Панасюк.

А від Зе!команди тут іде лікар-флеболог Центру хірургії ока Сергій Пісарчук.

Тому вочевидь головним конкурентом Палиці знову буде ротний "Айдару", депутат НФ Ігор Лапін.

23 округ

Округ покійного Ігоря Єремєєва, на якому на довиборах у 2016 обралась Ірина Констанкевич, керівник фонду Палиці.

Констанкервич балотуватиметься і цього разу. Конкуренцію їй мав скласти голова Маневицької РДА, представник "Європейської Солідарності" Андрій Линдюк. Але на з'їзді партії 10 червня "Європейська солідарність" (БПП) висунула кандидатом у нардепи на 23-му волинському окрузі з центром у Маневичах директора інформаційного агентства "Волиньпост" Юрія Сковороду.

Він працював у команді Єремєєва-Івахіва.

Натомість "Слуга народу" тут виставила нікому невідомого голову житлово-будівельного кооперативу Максима Приймачука.

Дніпропетровська область. Трохи Пінчука і багато УКРОПу

24 округ

Це округ соратника Віктора Пінчука Якова Безбаха, який двічі обирався тут самовисуванцем. Наразі Безбах ще не зареєстрований ЦВК.

Але партія "Слуга народу" висуває по цьому округу директора з корпоративних стосунків Інтерпайпу Дмитра Киселевського. При цьому на сайті партії назву підприємства олігарха Пінчука в регаліях кандидата загубили. Натомість вказали, що він очолював волонтерський штаб компанії з допомоги працівникам, мобілізованим до лав Збройних сил України.

25 округ

В 2014 по ньому обрався кандидат в мери Дніпра Максим Курячий. Незважаючи на те, що він був конкурентом Бориса Філатова, судячи з усього, саме представника партії Порошенка підтримає мер Дніпра.

Іншого вибору просто немає - тут балотується блогер Макс Бужанський – "принциповий противник Майдану", що "ностальгує за СРСР".

Бужанський був одним з трьох, кого партія оголосила на зїзді і "Слуга народу" попри критику в соцмережах не передумала знімати його з виборів.

На цей же округ виставили клона одіозного Загіда Краснова, якого називають як соратником Павла Лазаренка, так і Віктора Медведчука. Хоча сам він не балотується.

26 округ

На ньому 5 років тому переміг Андрій Денисенко. Зараз на окрузі вже зареєсровано 18 кандидатів самовисуванців. Від ЄС іде Олександр Зеленюк - хірург, який врятував сотні життів на фронті.

Від "Слуги народу" тут піде бадмінтоніст-підприємець Кирило Нестеренко. Відомий як маркетолог, що працює з 10 брендами Дніпра. Місяць тому запустив біговий флеш-моб RUN OK, де любителі бігу можуть бігати з професіоналами. Потім ініціативу перейменували у Зе-мотиватор.

27 округ

Округ Бориса Філатова у 2014-му, на якому потім завдяки його підтримці обралась Тетяна Ричкова.

"Слуга народу" по округу виставила В’ячеслава Медяника, в довідці просто підприємця. Дніпропетровські сайти пишуть, що він має будівельний бізнес, а його партнер причетний до незаконного отримання 96 об’єктів комунальної власності. У 8 скликанні Медяник був помічником Андрія Денисенка, в попередньому скликанні – Миколи Паламарчука (тоді УДАР, зараз БПП).

28 округ

В 2014-му тут переміг Іван Куліченко від БПП. Він же балотуєься тут і цього разу.

Від Зеленського висунули волонтера 25-го батальйону "Київська Русь" Юрія Мисягіна. Він же депутат дніпропетровської облради від УКРОПа.

29 округ

Округ укропівця Віталія Купрія. Від команди Зеленського тут балотується член Дніпропетровської обласної колегії адвокатів Сергій Демченко. У 2015-му обраний по багатомандатному виборчому округу від політичної партії "Україна Майбутнього", яку заснував давній соратник Коломойського Святослав Олійник.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 04

30 округ. Округ ще одного соратника Коломойського Олександра Дубініна. Він буде балотуватися і цього разу. Вже зареєстрований ЦВК.

Від "Слуги народу" висувають Анну Лічман - начальницю управління з корпоративних комунікацій корпорації АТБ

31 округ

5 років тому в цьому окрузі в Кривому Розі переміг представник "Опоблоку" Костянтин Павлов. Він же балотуватиметься і цього разу.

Від "Слуг" йому протистоятиме Володимир Захарченко. В самому місті його презентували кілька днів тому. Захарченко починав з посади оперуповноваженого карного розшуку міліції Тернівського району. Потім відповідав за боротьбу з організованою злочинністю і незаконний збут вогнепальної зброї і вибухівки в Кривому Розі. У 2006 році звільнився. Зараз його діяльність пов'язана з оперативно-розшуковою роботою в системі Міністерства внутрішніх справ.

32 округ

У 2014 тут переміг ще один опоблоківець Андрій Гальченко. Він же балотуватиметься тут і цього разу. Також по округу піде Юрій Мілобог, кандадит в мери Кривого Рогу від "Самопомочі", якого на скандальних перевиборах у 2016 замінили на Семена Семенченка.

Від "Слуги народу" тут виставляють Олену Криворучкіну – еколога і доцента економіного університету імені Гетьмана. На зустрічі з журналістами заявила, що криворіжці повинні отримувати доплати за складну екологічну обстановку в місті.

33 округ

Тут у 2014-му переміг депутат від БПП Костянтин Усов. Він же буде іти тут і цього разу. Усову не поталанило - проти нього буде іти актор-кварталівець Юрій Корявченков. Батл буде той ще, бо кварталівці впевнені, що саме Усов причетний до підпалу їхнього офісу в Кривому Розі на початку президентської кампанії.

34 округ

У 2014 тут переміг фронтовик Олег Кришин. Він балотується як самовисуванець і цього разу.

Від "Слуги народу" тут іде 30-річний Дмитро Чорний. Він має будівельний бізнес і є депутатом дніпропетровської облради від УКРОПу.

35 округ

5 років тому тут переміг регіонал Андрій Шипко. Свою полтічну карєру він почав у 2006, коли обрався до дніпропетровської обларади від "Партії регіонів" і отримав посаду заступника спікера Юрія Вілкула.

Зараз по округу зареєстровано лише 2 кандидати. Один з них Шипко.

"Слуга народу" в цей округ делегує Дениса Германа. До 2017-го обіймав посаду генерального директора мережі магазинів ProStor. Власник мережі компанія "Стиль-Д" перевірялась у 2015-му СБУ у справі про фінансування тероризму. Але доказів не знайшли. До того Герман працював в компанії UBC Group, де також починав і Сергій Курченко.

36 округ. У 2014 тут переміг регіонал Артур Мартовицький, керівник шахти ДТЕК "Комсомолець Донбасу". Крім нього зараз по цьому округу в Павлограді буде іти юрист Сергій Сторожук із "За життя". А "Слуга народу" тут представлятиме радник голови Миколаївської ОДА Роман Каптєлов. Йому ж належить ТОВ "Оперативна соціологія", яке претендувало на проведення моніторингів преси для мерії Дніпра. Сам же Каптєлов став найбільш відомим, коли йому довелось пояснювати навіщо миколаївська ОДА хоче витратити 2 мільйони на піар в соцмережах.

37 округ

На ще один округ в рідному для Зеленського Кривому Розі партія СН висуває директора сільгосппідприємства Ігоря Фартушного. На презентації в місті його представили як людину, що 10 років працювала в управлінні агропромислового розвитку Криворізької районної держадміністрації. У 2005 році очолив ТОВ "Криворізький старт". З 2015 року був виконуючим обов'язки секретаря громадської організації "Фонд сприяння розвитку територіальних громад Криворізького району".

Фартушний буде боротися з регіоналом Дмитром Шпеновим, який є депутатом по цьому округу.

Судячи з того, що в окрузі вже зареєстрований ще один Фартушний і ще два кандидати від ГО "Слуга народу" і ще двоє від підприємства "Зе!Слуга народу" - там буде жарко.

38 округ

У 2014 в Новомосковську переміг бізнесмен-аграрій Вадим Нестеренко, який увійшов у фракцію БПП. Зараз крім нього по округу буде іти його клон – ще один Вадим Нестеренко. Доцент Юрій Кукура від "Сили і честі", Іван Жадан від "Голосу" і ще три кандидати від організацій, де є слова "Слуга народу".

Сама ж партія Зеленського тут висуває депутата облради Владислава Бородіна, який входить у фракцію УКРОП. Також Бородіна пов’язують з Святославом Олійником і компанією з ремонту доріг "УПС"

39 округ

Тут обирався до минулої Ради Дмитро Ярош. Зараз на сайті ЦВК є лише 8 кандидатів і жодного від партій. Від "Слуги народу" в ЦВК подали Сергія Северина. Він - заступник голови Дніпропетровської облради з виконавчого апарату – начальник управління економіки, бюджету та фінансів. Северин був радником Коломойського в ОДА і директором Департаменту інформроботи і комунікацій з громадськістю під керівництвом віце-губернатора Олійника. Балотувався в 2015 році в Дніпропетровську облраду від партії "Відродження", був керівником секретаріату обласної організації партії. А з 2007 по 2010 роки був керівником Покровської районної організації "Батьківщини".

Крім Северина в цьому окрузі іде Валентин Манько. Вони обоє фігурують в розмовах Ігоря Коломойського з Давидом Жванією про узгодження кандидатів у 2014 році

40 округ

Кам’янське. Тут переміг Валентин Дідич від БПП. Зараз він іде по цьому ж округу від УКРОПа.

Від "Слуги народу" тут іде Олександр Трухін. Він депутат полтавської обласної ради від "БПП "Солідарність". За даними "Чесно", Олександр Трухін у 2016-му пропустив усі засідання земельної комісії, до якої входить, і половину сесій облради.

Трухін – один з власників воднолижного клубу "Сентоза". А ТОВ "Сентоза" – одне з підприємств-фундаторів групи "Приват".

Донецька область. Демальянс проти Клюєва, Сивоха проти Колеснікова

45 округ – тут обирається Юхим Звягільський, і цим усе сказане. У 2014-му за нього проголосували 1 тис. 454 виборця , але це склало 72,73% голосів за переможця. Поки Звягільського нема в числі кандидатів. Зате є юрист авдіївського коксохіму Олег Бичков.

Від Зеленського тут балотується Георгій Кюржиєв. Власник ПП "Елко", що займається обслуговуванням наземного транспорта.

46 округ

В 2014-му тут обрався в Раду Сергій Клюєв. У 2019-му на цей же округ претендує голова РНБО і АП часів розгону Майдану Андрій Клюєв. Оскільки ніхто не знає, як і коли Клюєв втік до Москви з України і де перетнув кордон, то суд теж може сказати, що він жив в Україні.

В цьому ж окрузі іде Костянтин Матейченко - під час бойових дій на Донбасі командував добровольчим батальйоном "Артемівськ" та керував державними адміністраціями. У 2014-му обрався до Ради за списком "Народного фронту". До цього балотувався по тому ж округу від "Батьківщини".

І ось проти цих кандидатів "Слуга народу" виставила Родіона Вощанова, який до того балотувався в Київраду від "Демальянсу".

47 округ

Слов’янськ. Тут переміг Юрій Солод від "Опоблоку". Він балотується і цього разу, а разом з ним і Олег Недава – від "Нашого краю".

Кандиат від "Слуги народу" - Василь Патлачук. Він - член Політичної партії "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ". Тричі балотувався до парламенту, з них двічі за списком КПУ.

48 округ

Краматорськ. По цьому округу йде депутат від БПП Максим Єфімов, а також екс-депутат "Батківщини" у трьох скликаннях Валентин Зубов. Він один з тих, завдяки кому в лексиконі журналістики з'явився термін "тушка" - депутат, який змінив фракцію в обмін на економічні преференції.

Від Зеленського тут ітиме бізнесмен Євгеній Васілі, засновник донецького, а потім київского бару "Сплєтні", засновник майданчику для реп-батлів RapSoxBattle.

49 округ

5 років тому тут переміг Денис Омелянович з "Опоблоку". Він один з молодших партнерів Бориса Колеснікова.

Поки ЦВК зареєструвала лише 2 маловідомих кандидатів на цей округ. Але вже відомо, що по ньому буде іти колишній віцепрем’єр Борис Колесніков. Він уже взявся відновлювати водопостачання в Костянтинівці. В окрузі №49 у Колеснікова є бізнес-інтереси: у Покровському районі розташовані потужності свинокомплексу "АПК-Інвест", а в Костянтинівці – кондитерське виробництво "Конті".

І ось проти найближчого друга і бізнес-партнера Ахметова "Слуга народу" висуває відомого гравця в КВК Сергія Сивохо, креативного продюсера ТОВ "Квартал 95".

Також по цьому округу від "дружнього" до "Опоблоку" "ЗаЖОП" піде мер Дружківки Валерій Гнатенко.

50 округ

Тут від "Слуги народу" піде адвокат Тетяна Романцова, яка мала балотуватись у 47 окрузі.

Вочевидь їй доведеться тут змагатись з Євгеном Геллером, який переміг в окрузі 5 років тому і який не чужий Володимиру Зеленському. І не лише тому, що спонсорував луганську "Лігу сміху".

Також від партії "За житття" тут іде Катерина Сахарова, директор "Покровської районної організації людей з інвалідністю".

51 округ

Тут 5 років тому переміг регіонал Ігор Шкіря. Зараз по ньому балотуються керівник військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве Володимир Весьолкін. А також Андрій Альоша, президент фінансово-промислової корпорації DMS від "ЗаЖОП".

Від "ЄС" Порошенка тут піде Валерія Корнієнко, яка створила і досі керує Центром соціально-психологічної реабілітації дітей в Торецьку.

Від "Слуги народу" висунули Дмитра Радченка, організатора проектів школи "Оксфорд клас".

52 округ

"За життя" вже анонсувало, що тут піде Олег Погодін, керівник Донецької регіональної організації партії. Також тут ідуть голова Торецького хлібокомбінату Ігор Рибак, керівник місцевої військової адміністрації Ярослав Руденко, президент, федерація легкої атлетики Донецької області Сергій Третьяков.

Від "Слуги народу" в окрузі виставили Сергія Губу, керівника ТОВ "Торговий дім "ТОРГ СІТІ".

57 округ

Маріуполь. Тут 5 років тому переміг один з екс-регіоналів Сергій Матвієнков. Від "ЗаЖОП" тут піде керівник місцевого осередку Владислав Філімонов, а від "Слуги народу" В’ячеслав Салгалов - голова Талаківської селищної ради.

58 округ

Той же Маріуполь.

Від "ЗаЖОП" тут піде Валентин Рибачук, заступник директора з розвитку та правових питань ДП "Укрхімтрансаміак". Також тут балотується від "Нашого краю" керівник сектору землеустрою державного підприємства "Маріупольський морський торговельний порт" Владислав Мирошниченко.

Від "Слуги народу" тут ітиме Віктор Романюк, підприємець-тезка депутата з "Народного фронту".

59 округ

По Вугледару і Мар'їнці переміг 5 років тому опоблоківець Сергій Сажко. Крім чинного депутата там буде балотуватися голова Великоновосілківської райради Сергій Кирилов від "Нашого краю", директор Вугледарської тепломережі Володимир Фоменко.

Від партії Зеленського в окрузі висунули Наталію Цибань, заступника директора ТОВ "Укрхімпромторг". До того вона представляла Зеленського по округу в виборчій комісії. Тоді їм не вдалося навіть набрати необхідну кількість людей для представництва у комісіях.

60 округ. 5 років тому на окрузі в Волновасі переміг Валерій Лубінець з БПП. Зараз по цьому ж округу іде також Руслан Щербань, син того самого покійного Щербаня, у вбивстві якого влада Януковича звинувачувала Юлію Тимошенко. Тут же балотується від "ЗаЖОП" Артем Марчевский - генеральный продюсер телеканала "112 Україна"

На противагу їм "Слуга народу" висуває Олександра Безуглого, депутата райради, ексголовного лікаря місцевої лікарні.

Житомирська область. Члени виборчих комісії ідуть в депутати

62 округ

Це округ того самого Борислава Розенблата, який є фігурантом бурштинової справи НАБУ. Попри кримінальні обвинувачення депутат працює на окрузі і хвалиться забудовами фірми "Фаворит", яку очолює його дружина Жанна.

На цей же округ претендує Валерій Шлянін (директор ТОВ "Термінал") від партії Ляшка, а також Олег Грамотенко – зять колишнього голови Житомирської ОДА, "регіонала" Сергія Рижука.

Від Зеленського тут іде командир аеромобільного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади, Герой України Ігор Герасименко.

63 округ

В Бердичеві переміг 5 років тому Олександр Ревега. Він балотується і цього разу. Також по округу іде депутат обласної ради Ігор Романський, який раніше очолював фракцію Радикальної партії Ляшка. Від Тимошенко балотується Олександр Шаповал.

Від Зеленського тут іде Богдан КицакУ 2015 він балотувався до Бердичівської міської ради від "Самопомочі". Працює Богдан Кицак викладачем історії у Бердичівському педагогічному коледжі та є членом виконавчого комітету міської ради Бердичева від "Об’єднання Самопоміч".

64 округ

Коростень. Тут досі головна боротьба йшла між чинним депутататом від БПП Володимиром Арешонковим і Сергієм Пашинським, який вирішив рік тому балотуватися на малій батьківщині.

Від "Слуги" тут буде балотуватися вчитель історії Сігачов В’ячеслав, який до того в виборчих комісіях представляв КПУ. Місцеві видання визначають його як кандидата, що не має шансів.

65 округ

Новоград-Волинський округ Володимира Литвина. Місцева преса навіть не пише, хто ще претендує на цей округ. А от команда Зеленського сюди виставила журналіста каналу "Еспресо" Дмитра Костюка.

66 округ

На окрузі народнофронтівця Павла Дзюблика, якого ще не зареєструвала ЦВК, планують балотуватися кілька місцевих бізнесменів. Також місцеві ЗМІ не виключають, що по цьому ж округу піде екс-регіонал Віталій Журавський.

"Слуга народу" тут виставила бухгалетара Тетяну Грищенко, яка до того світилася лише в складі виборчих комісій, та й то від "Партії регіонів" і її дрібних сателітів.

Так що "зробити їх" у Малині зможе, скоріше, Журавський.

67 округ

Тут 5 років тому переміг Віктор Развадовський. Зараз він там єдиний зареєстрований кандидат.

По Чуднівському округу від партії "Слуга народу" буде балотуватися в народні депутати голова "Фонду братів Кузьміних", засновник Центру реабілітації Сергій Кузьміних.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 05

На фото кандидати Грищенко, Герасименко та Кузьміних.

Закарпатська область. Хлопчики проти клану Балог

68 округ. Тут головна війна буде між чинним депутатом Робертом Горватом та братом мера Ужгорода Андрієм Андрієвим. Свідченням тому є ще два Андрієва, які вже зареєстровані по цьому округу ЦВК.

Крім того, місцеві ЗМІ пишуть, що Горват ніби домовлявся про співпрацю з екс-головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком, родичем Віктора Медведчука..

На цей округ "Слуга народу" кинула Олександра Пекаря, який ще місяць тому шукав собі роботу. Зараз повідомлення видалене.

69 округ

Це вотчина Віктора Балоги. Він уже зареєструвався по округу. Тут же іде кілька представників сильної в регіоні угорської громади. Наприклад, Гейза Гулачі з "Партії угорців", депутат облради двох скликань. А також ще один депутат облради Мікловш Товт.

І проти них "Слуга народу" виставила молодого Едгара Токара. Втім хлопець не дуже простий - він родич в.о. голови Мукачівської РДА Іллі Токара, який вже подав у відставку, щоб його не звинуватили у адмінресурсі.

70 округ в Сваляві – це округ Михайла Ланьо. По цьому ж округу іде Іван Балога. Якщо вам хочеться уявити масштаб протистояння родин, то можна згадати перестрілку 2015 року біля готелів Ланьо за участю "Правого сектору".

Від "Слуги народу" тут іде Михайло Лаба - президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України". Він же невицький сільський голова, член "Народної партії Литвина", який колись радо вітав у своєму селіІвана Балогу.

71 округ

Тут 5 років тому обрався ще один з братів Балог – Павло. Він змінив свій округ.

А по цьому ж округу вже зареєструвався Валерій Лунченко, він двічі обирався в Раду по списку "Батьківщини" і "Народного фронту". В 2016-му його невдало намагались просунути на міністра транспорту. В 2012-му Лунченко захищав Павла Балогу по округу і казав, що його перемогу хочуть вкрасти регіонали.

От проти них і піде 35-річний підприємець Сергій Грабар від "Слуги народу".

72 округ

Округ ще одного вихідця з клану Балог, Василя Петьовки. Він уже зареєструвався кандидатом і на ці вибори.

Йому протистоятиме мозівський експерт Олександр Данилюк з "Голосу" Вакарчука.

А від Зе!команди тут іде викладач машинобуівного технікуму Вадим Носа.

73 округ

Минулого разу тут переміг Балога Іван, який тепер змінив округ. І тепер по цьому округу піде – ой, не вгадаєте – Балога Павло. Тут же балотується депутат від партії угорців Брензович і його клон. В окрузі також балотується головний лікар районної лікарні Надія Онисько.

А "Слуга народу" тут пропонує виборцям приватного підприємця Івана Маргітича. Втім прізвище буде відоме закарпатцям – так звали закарпатського владику, "народного єпископа".

Запорізька область. Люди Богуслаєва і Кальцевих

74 округ

Тут 5 років тому переміг Петро Сабашук від БПП. Тепер за відсутності потрібного рейтингу у Петра порошенка Сабашук іде самовисуванцем.

На округ в Комунарському районі Запоріжжя партія "Слуга народу" висунула гендиректора Палацу Спорту "Юність" Геннадія Касая. Ще він керівник гандбольного клубу "Мотор". Можна було б цитувати "О, спорт – ти мир". Але не зовсім так. Власник Палацу спорту – "Мотор січ" В’ячеслава Богуслаєва. А Касая журналісти називають його людиною.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 07

Касай і Богуслаєв на матчі.

75 округ

У 2014-му тут переміг Ігор Артюшенко від БПП. Тепер його взяли у партійний список.

Від "Слуги" тут іде Роман Соха, якого називають близьким до братів Кальцевих, які очолювали "Партію регіонів" в місті. Один з них якраз і обирався в Раду по 75-му округу. Також в мінус Сосі ставлять його належність до так званої "Народної ради", яка вирішувала свої шкурні питання на фоні змін влади після Майдану.

76 округ

Тут у 2015 виграв Микола Фролов від БПП. Станом на 22 червня його не було серед кандидатів. Тут балотуються адвокат Сергій Гайдук і Василь Полюсов з "Нашого краю".

Від "Слуги народу" тут іде Євген Шевченко, куратор штабу Зе! в місті. Місцеві ЗМІ пишуть, що Шевченко близький до власників магазинів "Золотий вік", чий бренд багато років рекламував Зеленський. Також його називають знайомим братів Кальцевих.

77 округ

Це округ самого В’ячеслава Богуслаєва. Він уже зареєструвався.

Від "Слуги народу" тут висунули 29-річного Сергія Штепу. Він працює весільним фотографом. Давайте вгадаємо, хто виграє.

Чиї ви, Слуги? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих 08

78 округ

По округу в Бердянську поки зареєстровано одного кандидата – підприємця Василя Щукліна. 5 років тому тут переміг нардеп Олександр Пономарьов, який тепер ітиме за підтримки "За життя".

Від "Слуги народу" по округу іде підприємець-аграрій, співвласник групи компаній BKW Group, Віталій Боговін. В суді є справа про несплату його компанією 70 мільйонів податків, новину про що і розганяють певні сайти.

79 округ

У 2014-му тут переміг ексрегіонал Володимир Бандуров, який у цій Раді був в групі "Воля народу".

Від "Слуг" тут балотуватиметься адвокат Юлія Яцик.

80 округ

Тут самовисуванцем через тертя в "ЗаЖОП" іде чинний нардеп Євген Балицький. Тут також може балотуватися Михайло Маслов - депутат міськради Мелітополя за протекцією Вадима Рабіновича.

Команда Зеленського тут виставила адвоката Дмитра Гладкого. У Гладкого в Запоріжжі є кафе "Укроп" і за цю торгову марку в 2017-му він судився з Геннадієм Корбаном. А ще його звунувачувала в сексизмі депутат місцевої ради Олена Сидельникова.

81 округ

На 22 червня по Токмаку зареєстровані лише 4 кандидати.

В 2014-му тут переміг Сергій Валентіров, зараз депутат БПП. Його звинувачували у причетності до вбивства "Сармата".

Від "Слуги народу" на округ виставили Павла Мельника, колишнього керівника запорізької "Пори".

82 округ

По цьому округу іде нардеп Вадим Кривохатько з БПП. Інші партії поки кандидатів не озвучили.

Від "Слуги" тут іде юрист Марина Нікітіна. Її чоловік був довіреною особою Зеленського на окрузі.

Цензор.НЕТ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...