App Store Google Play

У Дніпрі на Book Space презентували мультимедійний проект воєнної поезії «Там, де вдома»

23.06.2019 20:00
У Дніпрі на Book Space презентували мультимедійний проект воєнної поезії «Там, де вдома»

Сьогодні, 23 червня, в останній день міжнародного книжкового фестивалю Book Space у Дніпрі презентували мультимедійний проект воєнної поезії «Там, де вдома». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Проект «Там, де вдома» об’єднав вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим.

"Наша мета — через самовираження в поезії воїнів, волонтерів, громадських активістів донести до суспільства важливість підтримки та реабілітації, зокрема творчої, людей, які пройшли війну. Проект має надихнути військових на вираження своїх емоцій у творчості, підвищити у суспільстві толерантність та взаєморозуміння, знизити рівень агресії", - розповіла одна з авторок проекту Юлія Ілюха.

Ще одним автором є Влад Сорд - молодий поет, ветеран бойових дій, громадський активіст, а віднедавна й співзасновник та художній редактор видавництва «Дім Химер». Саме з його поезії взяли назву для проекту - «Котячі лапки - це там, де вдома».

«Там, де вдома» — це поетична збірка зі 112 віршів про любов та війну та ютуб-канал, де вірші з книги читають автори та відомі в Україні особистості. Наразі книжку готують до друку, а поки що автори пропонують слідкувати за ними у соцмережах.

Раніше повідомлялося, що під час книжкового фестивалю Book Space відбудеться представлення унікальних видань Національного музею Революції Гідності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...