App Store Google Play

Людина Пінчука йде на вибори від партії "Слуга народу"

23.06.2019 11:00
Людина Пінчука йде на вибори від партії "Слуга народу"

Директор з корпоративних відносин дирекції з корпоративних відносин міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) "Інтерпайп" Дмитро Кисилевський балотується до Верховної Ради за мажоритарним округом у Дніпрі від партії "Слуга народу", передає Дніпроград.

"Іду від Партії "Слуга народу " вчора здали документи до ЦВК. У зв'язку з цим у моєму Фейсбуці слідом за реальним життям з'явиться політика, від якої я завжди тримався осторонь. Не ображайтеся :) Розраховую на Вашу підтримку", - заявив Кисилевський.

Кисилевського призначили начальником Управління корпоративних відносин "Інтерпайпу" в березні 2011 року, до цього він працював екаунт-директором PR-агентства Noblet Media CIS. Також є членом наглядової ради ПрАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" ("Інтерпайп НМТЗ", Дніпропетровська обл.), що входить до ТКК "Інтерпайп".

"Інтерпайп" входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

В структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Слід відзначити, що протягом останніх скликань Верховної Ради 24 округ традиційно був "пінчуковським", адже на ньому регулярно перемагали люди з орбіти олігарха-зятя екс-президента Леоніда Кучми. 

Опонентом Кисилевського на 24 окрузі буде чинний народний депутат, екс-командир батальйону "Дніпро-1" Юрій Береза.

Нагадаємо, що також у Дніпрі від партії "Слуга народу" на вибори йде відвертий русофіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...