App Store Google Play

Людина Пінчука йде на вибори від партії "Слуга народу"

23.06.2019 11:00
Людина Пінчука йде на вибори від партії "Слуга народу"

Директор з корпоративних відносин дирекції з корпоративних відносин міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) "Інтерпайп" Дмитро Кисилевський балотується до Верховної Ради за мажоритарним округом у Дніпрі від партії "Слуга народу", передає Дніпроград.

"Іду від Партії "Слуга народу " вчора здали документи до ЦВК. У зв'язку з цим у моєму Фейсбуці слідом за реальним життям з'явиться політика, від якої я завжди тримався осторонь. Не ображайтеся :) Розраховую на Вашу підтримку", - заявив Кисилевський.

Кисилевського призначили начальником Управління корпоративних відносин "Інтерпайпу" в березні 2011 року, до цього він працював екаунт-директором PR-агентства Noblet Media CIS. Також є членом наглядової ради ПрАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" ("Інтерпайп НМТЗ", Дніпропетровська обл.), що входить до ТКК "Інтерпайп".

"Інтерпайп" входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

В структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Слід відзначити, що протягом останніх скликань Верховної Ради 24 округ традиційно був "пінчуковським", адже на ньому регулярно перемагали люди з орбіти олігарха-зятя екс-президента Леоніда Кучми. 

Опонентом Кисилевського на 24 окрузі буде чинний народний депутат, екс-командир батальйону "Дніпро-1" Юрій Береза.

Нагадаємо, що також у Дніпрі від партії "Слуга народу" на вибори йде відвертий русофіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...