App Store Google Play

На фесті «Пісні, народжені в АТО»-2019 заспіває хор волонтерів

22 Червня 09:45
На фесті «Пісні, народжені в АТО»-2019 заспіває хор волонтерів

ІV фестиваль «Пісні, народжені в АТО» обіцяє багато сюрпризів. Фішка найголовнішого військового концерту року - виступ хору волонтерів. Яку виконають пісню, артисти поки що тримають у секреті. Проте обіцяють: мурашки по шкірі пробіжать з перших нот. Аби вразити слухачів, репетирують двічі на тиждень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

 Вдень волонтерка Вікторія Загрійчук допомагає АТОвцям відновити здоров’я за допомогою «активної реабілітації». Ввечері - поспішає на репетицію хору. В дитинстві жінка займалася в музичній школі. Через роки вміння відновлює задля виступу на фестивалі «Пісні, народжені в АТО».

 «Співаємо у супроводі військового оркестру - це неперевершено. Це виправка, запал! - поділилася учасниця хору Вікторія. - Перші три репетиції, коли потрібно було вивчити мелодію, хвилювалася. Нині все виходить легко й від душі. Пісня настільки западає в серце, що наспівуєш її навіть вдома». 

У волонтерки Тетяни Делецької досвіду більше. Вона закінчила музичне училище по класу диригент-хормейстер. За спеціальністю пропрацювала все життя.

«Пісня завжди підіймала дух народу. А хор ще й об’єднує людей. Добре, що організатори фесту згадали: гуртом легше й батька бити, - сміється учасниця хору Тетяна Долецька. - Наш хор зібрав людей різних професій. Проте вони швидко вчаться та файно співають». 

Задає тон волонтерському хору військовий оркестр під керівництвом Олександра Жарія. Диригент каже: на сцені у музикантів та співаків - повна творчість.

«Ідея зібрати такий співочий колектив - дуже цікава. Більшість учасників не мають практики хорового співу. Проте нині все складається чудово. Це буде незабутній творчий здобуток для нашого оркестру», - розповів диригент військового оркестру оперативного командування «Схід» Олександр Жарій. 

 Загалом у волонтерському хорі - майже 30 людей. Вони відкриють ІV фестиваль «Пісні, народжені в АТО».

«На фестиваль бійці привезуть з десяток нових «гарячих» пісень, які народилися «на нулі». На мирній землі їх зустріне волонтерський хор. Ця мить, коли цивільні співатимуть для військових, покаже єдність нашої країни у боротьбі», - наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА, учасник хору Володимир Юрченко. 

Військові пісні лунатимуть у Дніпрі 28 червня. Учасники фесту вийдуть на сцену літнього театру парку ім. Шевченка. Початок - о 17:00, вхід вільний.

 Волонтерський хор готується до виходу на велику сценуВолонтерський хор готується до виходу на велику сцену

Хор відкриє фест «Пісні, народжені в АТО»- 2019Хор відкриє фест «Пісні, народжені в АТО»- 2019

Вікторія Загрійчук: «Перші три репетиції, коли потрібно було вивчити мелодію, хвилювалася. Нині все виходить легко й від душі»Вікторія Загрійчук: «Перші три репетиції, коли потрібно було вивчити мелодію, хвилювалася. Нині все виходить легко й від душі»

До виступу готуються майже 30 волонтерів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...