App Store Google Play

Черговий дніпровський довгобуд: планетарій не ремонтують через нестачу грошей

21 Червня 12:00
Черговий дніпровський довгобуд: планетарій не ремонтують через нестачу грошей

Дніпровський планетарій має всі шанси отримати статус чергового дніпровського довгобуду. На його реконструкцію відтепер потрібно більше коштів, ніж було заплановано. Про це керівник громадської організації “Асоціація Ноосфера”, яка займається ремонтом будівлі, повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Офіційний дозвіл на старт реконструкції планетарію "Ноосфера отримала" у середу, 19 червня, хоча заклад закрили для відвідувачів ще наприкінці минулого року. 

"Демонтаж облицювання показав, що будинок перебував у дуже жалюгідному стані. Дах довелося практично кріпити до металевих конструкцій з швелера і посилювати колони спеціальним розчином. Про комунікації взагалі мови не йде. Їх спочатку потрібно було відшукати, потім жахнутися і поміняти на нові. Загальний висновок усіх експертів такий, що набагато простіше було побудувати будинок з чистого фундаменту, ніж повністю реставрувати це", - зазначив Михайло Рябоконь.

Відтак кошторис капітального ремонту виріс майже на 40% від початкового.

Раніше комунальний заклад виграв бюджет участі на реалізацію проекту під назвою “Сучасний 3D-планетарій для космічного міста”. Проте сайті проекту отримав позначку “неможливо реалізувати”. Як зазначала адміністрація планетарію, колишній виконуючий обов’язки директора Планетарію відмовився від цього виграшу з невідомих причин.

Тоді 93% приміщень Дніпровського планетарію надали в оренду ГО "Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді". Офіційною  метою цього назвали здійснення капітального ремонту будівлі або її реконструкції, аби реалізувати подібний проект сучасного центру.

Зазначимо, що громадська організація "Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді", на яку передали комунальний заклад на той момент існувала трохи більше року. Її керівником є Михайло Рябоконь. За даними YouControl він також є одним з керівників громадської організації “Асоціація Ноосфера”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...