App Store Google Play

Як вирішується проблема пільгового проїзду учасників бойових дій?

20 Червня 12:00
Як вирішується проблема пільгового проїзду учасників бойових дій?

Відмовили у пільговому проїзді або не пустили до маршрутки? Учасникам бойових дій та рідним загиблих з Січеславщини нагадали, куди скаржитися на недобросовісних водіїв громадського транспорту. Звертатися слід до перевізника, обласної асоціації об’єднань учасників АТО або Дніпропетровської ОДА. Про це йшлося під час зустрічі військовослужбовців, перевізників, представників громадських організацій та органів державної влади в облдержадміністрації, передає Дніпроград.

«На жаль, наші захисники та рідні загиблих нерідко стикаються з порушенням їхніх прав у громадському транспорті. Відмова у пільговому проїзді має як економічне, так і моральне підґрунтя. Маємо докласти спільних зусиль, аби такі прикрі ситуації не повторювались, - сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. – Пропоную перевізникам направити своїх водіїв до дніпровського Музею АТО – щоб їм стало зрозуміло, завдяки кому вони можуть жити мирно».

Про будь-які факти порушень передусім слід повідомити перевізника, наголосили на нараді. Інформація щодо АТП, яке обслуговує маршрут, та контакти підприємства є у салоні авто. Варто зафіксувати номер маршруту, прізвище водія, дату та час інциденту.

«Регулярно роз’яснюємо водіям усі нюанси, які стосуються перевезень учасників АТО та рідних загиблих. Якщо  факти порушень з їхнього боку будуть повторюватися - прийматимемо міри, від догани до звільнення», - зазначив директор ТОВ «Автотранссервіс» Андрій Руссавський.

Про відмову у пільговому проїзді можна повідомляти і до Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО. Скаргу писати на їхній сторінці у фейсбуці.

«У 2016 році ми підписали із перевізниками меморандум, який підтвердив, що члени родин загиблих воїнів без проблем можуть їздити у транспорті безкоштовно. Нині на Дніпропетровщині близько 600 таких родин. Водії не мають права відмовляти їм у пільговому проїзді», - сказав радник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний. 

Щодо порушення прав у громадському транспорті можна звертатися і до управління з питань учасників АТО облдержадміністрації за телефоном 068-679-89-61. 

Учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд відповідно до закону «Про статус ветеранів війни».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...