App Store Google Play

Як вирішується проблема пільгового проїзду учасників бойових дій?

20.06.2019 12:00
Як вирішується проблема пільгового проїзду учасників бойових дій?

Відмовили у пільговому проїзді або не пустили до маршрутки? Учасникам бойових дій та рідним загиблих з Січеславщини нагадали, куди скаржитися на недобросовісних водіїв громадського транспорту. Звертатися слід до перевізника, обласної асоціації об’єднань учасників АТО або Дніпропетровської ОДА. Про це йшлося під час зустрічі військовослужбовців, перевізників, представників громадських організацій та органів державної влади в облдержадміністрації, передає Дніпроград.

«На жаль, наші захисники та рідні загиблих нерідко стикаються з порушенням їхніх прав у громадському транспорті. Відмова у пільговому проїзді має як економічне, так і моральне підґрунтя. Маємо докласти спільних зусиль, аби такі прикрі ситуації не повторювались, - сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Юрченко. – Пропоную перевізникам направити своїх водіїв до дніпровського Музею АТО – щоб їм стало зрозуміло, завдяки кому вони можуть жити мирно».

Про будь-які факти порушень передусім слід повідомити перевізника, наголосили на нараді. Інформація щодо АТП, яке обслуговує маршрут, та контакти підприємства є у салоні авто. Варто зафіксувати номер маршруту, прізвище водія, дату та час інциденту.

«Регулярно роз’яснюємо водіям усі нюанси, які стосуються перевезень учасників АТО та рідних загиблих. Якщо  факти порушень з їхнього боку будуть повторюватися - прийматимемо міри, від догани до звільнення», - зазначив директор ТОВ «Автотранссервіс» Андрій Руссавський.

Про відмову у пільговому проїзді можна повідомляти і до Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО. Скаргу писати на їхній сторінці у фейсбуці.

«У 2016 році ми підписали із перевізниками меморандум, який підтвердив, що члени родин загиблих воїнів без проблем можуть їздити у транспорті безкоштовно. Нині на Дніпропетровщині близько 600 таких родин. Водії не мають права відмовляти їм у пільговому проїзді», - сказав радник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний. 

Щодо порушення прав у громадському транспорті можна звертатися і до управління з питань учасників АТО облдержадміністрації за телефоном 068-679-89-61. 

Учасники бойових дій мають право на безкоштовний проїзд відповідно до закону «Про статус ветеранів війни».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...