App Store Google Play

У Дніпрі триває суд щодо законності призначення директорки музею Яворницького

20 Червня 15:30
У Дніпрі триває суд щодо законності призначення директорки музею Яворницького

Сьогодні, 20 червня, у Дніпровському окружному адміністративному суді пройшло підготовче засідання у справі щодо призначення на посаду директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького Юлії Пісчанської. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У позові зазначається, що через порушення, допущені під час проведення засідання комісії Дніпропетровської обласної ради, суд має визнати її рішення протиправними і, відповідно, скасувати рішення. Варто зазначити, що на основі цього рішення своє розпорядження про призначення Пісчанської на посаду директора музею видав голова обласної ради, тож згідно із позовом і цей документ необхідно скасувати. Також в позові наголошується на тому, що облрада має оголосити новий конкурс на заміщення посади директора Дніпропетровського національного музею ім. Яворницького.

Позивачем виступає завідувачка Меморіальним будинком-музеєм академіка  Яворницького Яна Тимошенко. Її інтереси у суді захищає адвокат Євген Большаков. 

Інтереси відповідача, Дніпропетровської обласної ради, представила юристка Олена Прохоренко. Юлія Пісчанська, яка зараз виконує обов'язки директора історичного музею, і виступає в суді як третя особа, на засідання вже вдруге не прийшла. Вона надала клопотання про те, що не отримувала повістки, тому не знала про засідання суду. В свою чергу, суддя постановила, що суд тричі відправляв повістки, тому відкликав клопотання та розпочала судове засідання.

В свою чергу, позивач надав клопотання, де вимагається перевірити фаховість Юлії Пісчанської та достовірності поданих нею документів під час конкурсу на посаду директора.  Зокрема, мова йде про достовірність даних щодо роботи продюсером в ТОВ «Горизонт-Фільм». Кандидатка зазначила, що працює в компанії з 2011 року, але витяг із відкритих реєстрів свідчить про те, що ТОВ було створене лише в 2012 році. 

"Ми надали клопотання, проте реакція судді неоднозначна. Вона переконана, що комісія обласної ради не мала перевіряти достовірність документів, і під час конкурсу використовує тільки ті документи, які надав конкурсант. Це дає можливість фальсифікувати їх", - зазначив адвокат Євген Большаков.

Проте Яна Тимошенко переконана, окрім трудового стажу, під час конкурсу було багато порушень, які також будуть доказами у справі некомпетентності обрання Пісчанської на пост директора музею.

"Особисто я вважаю, що така ситуація склалася через те, що з дев'яти членів комісії не було жодного музейника. Вони просто не мали той рівень фаху, аби об'єктивно оцінити програми конкурсантів", - зазначила Тимошенко. 

Суддя оголосила перерву до 25 липня. Суд також вирішить кого із свідків запросити задля надання показів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...