App Store Google Play

За зверненням Андрія Денисенка розпочалося слідство щодо незаконного заволодіння Марганецьким водоканалом

19 Червня 14:30
За зверненням Андрія Денисенка розпочалося слідство щодо незаконного заволодіння Марганецьким водоканалом

За зверненням народного депутата України Андрія Денисенка прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою посадовими особами міської ради Марганцю. Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Взявся за цю справу, бо не хочу, щоби порядкування марганецьких владців на водоканалі закінчилося припиненням водопостачання, так само, як це сталося взимку 2,5 роки тому з теплом, без якого тоді залишилися тисячі городян", - зазначив Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, міський голова Марганцю Олена Жадько вирішила силою, з підробленням печаток і зламом кабінетів, заволодіти місцевим водоканалом, який донедавна знаходився в обласній комунальній власності. Парламентар також нагадав, що пані міський голова представляє партію "Опоблок", під прикриттям якого балотується в нардепи.

"Не інакше, щоб уникнути кримінальної відповідальності за рейдерство", - додав Андрій Денисенко.

Контроль об‘єктивності розслідування цієї справи місцевою поліцією візьме на себе народний депутат від 40 округу Валентин Дідич.

Нагадаємо, Олена Жадько - ставлениця нардепа Вілкула, відома як організатор холодомору в мирному шахтарському містечку Марганець. 

Раніше повідомлялося, що дії "Опозиційного блоку", інтереси якого представляла міська голова Жадько, у Марганці вже перетнули межу гуманітарної катастрофи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...