App Store Google Play

На Січеславщині на повну працює зведений ОДА дитсадок на 115 дітлахів

19.06.2019 18:30
На Січеславщині на повну працює зведений ОДА дитсадок на 115 дітлахів

Казковий дитячий садок – у звичайному місті на Дніпропетровщині. Із осені минулого року малюків Підгородного виховують у зведеному «з нуля» сучасному закладі. Він – у формі бджолиних стільників. Про це сповістив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У дитячих садках мають бути всі умови, щоб малюки росли щасливими, обізнаними та креативними. За чотири роки на Дніпропетровщині відкрили 60 дошкільних закладів. «Із нуля» побудували садки в Дніпрі, Обухівці, Слобожанському та Підгородному. Атмосфера в закладі, його наповнення та дизайн – усе спрямоване на те, щоб малюки посміхалися», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Із осені минулого року малюки Підгородного виховуються в унікальному дитячому садочку. Він – у формі бджолиних стільників: яскравий, із великими панорамними вікнами.

 

«Коли вранці приходиш на роботу, то відчуваєш себе наче в казці. Усе тут незвичне та нереальне. Будова – унікальна. Тут кожен має свій простір: від вихованця до персоналу», – сказала  заступниця директора садочка Юлія Паленко.

У закладі – шість груп на 115 «бджоленят».

Для них – усі умови. У коридорах – куточки з іграшками та плакатами. Спортивна зала – повна «цікавинок»: від м’ячів до кульок та навіть самокатів.

Мама 5-річної Софійки Наталія Грекова каже, до відкриття садочка в Підгородному возила донечку аж до Дніпра.

«Ми дуже чекали на відкриття цього садочка. Дуже задоволена, що моя дитина тут навчається. Садочок дуже гарний, заняття цікаві», – поділилася Наталія.

У комфортних кімнатах – заняття з малювання. Навіть столи, за якими сидять малюки, у формі стільників.

Поки одні дітлахи малюють, інші тренують правильну вимову. Із ними займається логопед. Працює і психолог: в ігровій формі фахівець слідкує за розвитком вихованців. У музичному кабінеті – інтерактивна дошка.

 

«Мені найбільше подобається малювати. А ще ми тут займаємося гімнастикою», – висловилася вихованиця Софійка Коваленко.

«Родзинка» закладу – внутрішній дворик.

Влітку тут часто влаштовують флешмоби. У дворику можна розважатися навіть узимку – підлога там із підігрівом.

«Мені подобається ходити до садочка. Тут у мене багато друзів», – зізналася вихованиця Юля Охрименко.

Дитсадок – енергоефективний та енергонезалежний. На даху стоять сонячні батареї, що забезпечують заклад енергією.

Біля садочка – шість ігрових майданчиків.

Цьогоріч дитсадок у Підгородному переміг на всеукраїнському архітектурному конкурсі «Reset. Hromady. Communication-2019». Він отримав відзнаку як найкраща громадська будівля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...