App Store Google Play

У Раївці на Синельниківщині зводять сучасний будинок для дітей-сиріт

18 Червня 11:00
У Раївці на Синельниківщині зводять сучасний будинок для дітей-сиріт

Замість непривітних інтернатів – модернові будиночки. Всередині все – наче вдома. Тепло, комфорт і родинний затишок. Такі оселі для дітей-сиріт нині зводять «з нуля» у різних куточках області. У розпалі – й будівництво у Раївці Синельниківського району. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Змінюємо застарілу систему виховання дітей, що залишилися без батьківського піклування. Замість інтернатів зводимо для них за сучасними технологіями малі групові будинки. Там дітлахи матимуть комфорт і родинний затишок», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Затишну домівку матимуть і діти-сироти Синельниківського району. Для них одноповерховий будинок зводять у Раївці.

На Дніпропетровщині  зводять малі групові будинки для дітей-сиріт

«Побутові умови будуть максимально наближені до сімейних. Директор виконуватиме лише адміністративну функцію. А вихователі фактично замінять маму. Вони допомагатимуть дітям поратися по господарству – прибирати, готувати їжу. Привчатимуть їх до самостійного дорослого життя», – сказав заступник Раївського сільського голови Ігор Калашников.

Будинок вже із покрівлею та вікнами. Зараз підрядники утеплюють фасад. Всередині проводять внутрішнє планування кімнат. Стіни обшивають гіпсокартоном. Розпочали й благоустрій території.

«Тут буде 5 спалень, вітальня, їдальня. У будиночку проживатимуть 10 дітей. П’ятеро вихователів працюватимуть позмінно. Кожна дитина матиме власного наставника. З ним вона зможе ділитися найпотаємнішим», – розповіла фахівець із соціальної роботи Раївської сільради Ніна Калашникова.

..і всередині

На відміну від інтернатів, малі групові будинки будуть відкритими закладами. Діти зможуть ходити до звичайної школи, відвідувати гуртки, приводити у гості друзів.

На Січеславщині малі групові будинки для дітей-сиріт зводять у Павлоградському, Петриківському, Синельниківському та Солонянському районах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...