App Store Google Play

У Миколаївці на фініші будівництво сучасної амбулаторії

18.06.2019 15:30
У Миколаївці на фініші будівництво сучасної амбулаторії

Сучасну амбулаторію завершують зводити у Миколаївці Петропавлівського району. Роботи – на фінішній прямій. Після відкриття медзаклад обслуговуватиме понад 6 тис людей. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Жителі великих міст та маленьких населених пунктів мають отримувати медичні послуги в рівних умовах. Так само міські та сільські спеціалісти повинні працювати в однаковому комфорті. Щоб так було, на Дніпропетровщині «з нуля» будуємо сучасні амбулаторії. Одна з них – у селі Миколаївка Петропавлівського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскрава будівля новенької амбулаторії «пишається» у центрі Миколаївки. Вона майже готова приймати пацієнтів. Фасад закладу – утеплений, покрівля – із металочерепицею, кімнати – світлі та просторі.

Вона майже готова приймати пацієнтів

«Для нашої громади поява нової амбулаторії – величезний плюс. Це нова якість послуг, сучасна та доступна медицина. Ажіотаж навколо будівництва неабиякий: усі чекають відкриття», – пояснив голова Миколаївської громади Віктор Одоєвцев.

 У кожного з трьох сімейних лікарів буде окремий кабінет. Облаштують приймальню, оглядові, маніпуляційну, кімнату щеплень, аптечний пункт та лабораторію. Для пацієнтів із інвалідністю ­– спеціальні санвузли та широкі коридори.

«Дуже задоволені, що працюватимемо в новій амбулаторії. Вона велика та простора. Нарешті наші лікарі перебуватимуть у комфорті, а не в тісняві, як раніше», – висловилася в.о. головного лікаря амбулаторії Вікторія Мартиненко.

Будівництво – на фінішній прямій

Обладнання для медзакладу вже закупили. Буде доступна телемедицина: сільські фахівці зможуть консультуватися онлайн із провідними обласними спеціалістами. 

«Усе село говорить про нову амбулаторію. Для нас це визначна подія. Усі дивляться на неї та дивуються «ой, яка красуня», «ой, як швидко росте», – зізналася мешканка Миколаївки Світлана Давиденко.

Будівництво – на фінішній прямій. Ремонтники налаштовують електромережу та завершують внутрішні роботи. Паралельно облаштовують територію навколо: висаджують квіти та деревця.

 Паралельно облаштовують територію навколо:

«Поява нової амбулаторії – новий етап для громади. Думаю, що це лише початок. Далі буде більше», – поділилася місцева мешканка Анжеліка Куліш.

Амбулаторія обслуговуватиме щонайменше 6 тис людей. Це жителі понад 10 сіл Петропавлівського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...