App Store Google Play

Кімнати гуртожитку у Дніпрі продали, попри те, що там мешкають люди

18 Червня 10:30
Кімнати гуртожитку у Дніпрі продали, попри те, що там мешкають люди

Мешканці гуртожитку на вул. Набережній Перемоги, 46, у Дніпрі продовжують боротися за своє помешкання. Два роки тому вони дізналися, що ще у липні 2016-го їхні кімнати продали. До того було ще кілька рейдерських атак на гуртожиток: у 1993-му та в 2007-2009-х роках.  Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Gazeta.ua.

12-поверхова будівля на 682 місця була зведена для працівників взуттєвої фабрики "Оріль" у 1970-х і належала державі. Нині там проживають 368 людей, із них 150 — діти.

"Ці люди живуть роками на пороховій бочці. Вони чи їхні батьки заселилися в гуртожиток на законних підставах понад 30 років тому. Деякі з них брали участь у будівництві гуртожитку. А тепер їх намагаються зробити безхатченками", - зазначила адвокат Тетяна Дружина.

Суди за кімнати тривають понад 12 років. За цей час були рішення і на користь мешканців, і на користь нових "власників". Із липня 2018-го року справа розглядається в апеляції. Затягується, оскільки відповідачі по черзі звертаються до суду з клопотанням про відкладення розгляду справи із різних причин.

"Неодноразово мешканці гуртожитку зверталися до президента, генеральної прокуратури, Кабміну з проханням покласти край беззаконню, але безрезультатно", - додала Тетяна Дружина.

Зазначається, що планується визнати гуртожиток аварійним, якщо право власності визнають державним і передадуть до територіальної громади.

Раніше повідомлялося, що родину бійця-холодноярця незаконно виселили з власного будинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...