App Store Google Play

Кімнати гуртожитку у Дніпрі продали, попри те, що там мешкають люди

18 Червня 10:30
Кімнати гуртожитку у Дніпрі продали, попри те, що там мешкають люди

Мешканці гуртожитку на вул. Набережній Перемоги, 46, у Дніпрі продовжують боротися за своє помешкання. Два роки тому вони дізналися, що ще у липні 2016-го їхні кімнати продали. До того було ще кілька рейдерських атак на гуртожиток: у 1993-му та в 2007-2009-х роках.  Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Gazeta.ua.

12-поверхова будівля на 682 місця була зведена для працівників взуттєвої фабрики "Оріль" у 1970-х і належала державі. Нині там проживають 368 людей, із них 150 — діти.

"Ці люди живуть роками на пороховій бочці. Вони чи їхні батьки заселилися в гуртожиток на законних підставах понад 30 років тому. Деякі з них брали участь у будівництві гуртожитку. А тепер їх намагаються зробити безхатченками", - зазначила адвокат Тетяна Дружина.

Суди за кімнати тривають понад 12 років. За цей час були рішення і на користь мешканців, і на користь нових "власників". Із липня 2018-го року справа розглядається в апеляції. Затягується, оскільки відповідачі по черзі звертаються до суду з клопотанням про відкладення розгляду справи із різних причин.

"Неодноразово мешканці гуртожитку зверталися до президента, генеральної прокуратури, Кабміну з проханням покласти край беззаконню, але безрезультатно", - додала Тетяна Дружина.

Зазначається, що планується визнати гуртожиток аварійним, якщо право власності визнають державним і передадуть до територіальної громади.

Раніше повідомлялося, що родину бійця-холодноярця незаконно виселили з власного будинку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...