App Store Google Play

Sаber Guardian-2019: січеславські десантники показали високі результати на міжнародних навчаннях

17.06.2019 08:00
Sаber Guardian-2019: січеславські десантники показали високі результати на міжнародних навчаннях

На Міжнародному полігоні, що неподалік міста Чінку (Румунія), в рамках багатонаціональних навчань «Sаber Guardian-2019», січеславські десантники показали високий рівень майстерності у володінні штатною зброєю та управління вогнем під час етапу бойових стрільб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Командування ДШВ.

За планом, зведена ротна тактична група 25 бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України отримала сигнал про наступ умовного противника та у встановлений час вийшла на вказаний рубіж. Особовий склад зайняв підготовлені бойові позиції.

Контратака відбулася блискавично. За наказом командира, українські десантники відкрили вогонь з бойових машин по ворожим взводним колонам,  які йшли в напрямку роти, на відстані більше тисячі метрів.

Водночас, вогнем зі стрілецької зброї, підрозділ Десантно-штурмових військ подавив наступ ворожої піхоти. Гранатометники влучним вогнем знищили усю бронетехніку умовного противника, чим заслужили високу оцінку командира міжнаціонального батальйону та офіцерів штабу.

Важливо зазначити, що імітування групи піхоти противника, яка перейшла у наступ, було здійснено за допомогою встановлених мішеней на підйомниках на двох рубежах (дальність 400 та 600 метрів). Влучність стрільби особового складу змусила організаторів бойової стрільби піднімати мішені по декілька разів, щоб дотриматися задуму заняття.

Завершенням етапу бойової стрільби, став плановий відхід з позицій переднього краю оборони під прикриттям димової завіси та вогню із зенітних установок ЗУ-23-2.

Командир зведеної ротної тактичної групи 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ капітан Олександр Хоменко відзначив, що на етапі бойової стрільби, особовий склад підрозділу показав високі результати влучності: жодна мішень не залишилася без ураження.

"Особливо слід відзначити гранатометників, які знищили усю броньовану техніку противника та командира взводу лейтенанта Владислава Врублевського. Офіцер здійснював грамотне управління вогнем всього підрозділу, що призвело до високих результатів на даному етапі навчання", - підкреслив капітан Олександр Хоменко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...