App Store Google Play

Sаber Guardian-2019: січеславські десантники показали високі результати на міжнародних навчаннях

17.06.2019 08:00
Sаber Guardian-2019: січеславські десантники показали високі результати на міжнародних навчаннях

На Міжнародному полігоні, що неподалік міста Чінку (Румунія), в рамках багатонаціональних навчань «Sаber Guardian-2019», січеславські десантники показали високий рівень майстерності у володінні штатною зброєю та управління вогнем під час етапу бойових стрільб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Командування ДШВ.

За планом, зведена ротна тактична група 25 бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України отримала сигнал про наступ умовного противника та у встановлений час вийшла на вказаний рубіж. Особовий склад зайняв підготовлені бойові позиції.

Контратака відбулася блискавично. За наказом командира, українські десантники відкрили вогонь з бойових машин по ворожим взводним колонам,  які йшли в напрямку роти, на відстані більше тисячі метрів.

Водночас, вогнем зі стрілецької зброї, підрозділ Десантно-штурмових військ подавив наступ ворожої піхоти. Гранатометники влучним вогнем знищили усю бронетехніку умовного противника, чим заслужили високу оцінку командира міжнаціонального батальйону та офіцерів штабу.

Важливо зазначити, що імітування групи піхоти противника, яка перейшла у наступ, було здійснено за допомогою встановлених мішеней на підйомниках на двох рубежах (дальність 400 та 600 метрів). Влучність стрільби особового складу змусила організаторів бойової стрільби піднімати мішені по декілька разів, щоб дотриматися задуму заняття.

Завершенням етапу бойової стрільби, став плановий відхід з позицій переднього краю оборони під прикриттям димової завіси та вогню із зенітних установок ЗУ-23-2.

Командир зведеної ротної тактичної групи 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ капітан Олександр Хоменко відзначив, що на етапі бойової стрільби, особовий склад підрозділу показав високі результати влучності: жодна мішень не залишилася без ураження.

"Особливо слід відзначити гранатометників, які знищили усю броньовану техніку противника та командира взводу лейтенанта Владислава Врублевського. Офіцер здійснював грамотне управління вогнем всього підрозділу, що призвело до високих результатів на даному етапі навчання", - підкреслив капітан Олександр Хоменко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...