App Store Google Play

Sаber Guardian-2019: січеславські десантники показали високі результати на міжнародних навчаннях

17.06.2019 08:00
Sаber Guardian-2019: січеславські десантники показали високі результати на міжнародних навчаннях

На Міжнародному полігоні, що неподалік міста Чінку (Румунія), в рамках багатонаціональних навчань «Sаber Guardian-2019», січеславські десантники показали високий рівень майстерності у володінні штатною зброєю та управління вогнем під час етапу бойових стрільб. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Командування ДШВ.

За планом, зведена ротна тактична група 25 бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України отримала сигнал про наступ умовного противника та у встановлений час вийшла на вказаний рубіж. Особовий склад зайняв підготовлені бойові позиції.

Контратака відбулася блискавично. За наказом командира, українські десантники відкрили вогонь з бойових машин по ворожим взводним колонам,  які йшли в напрямку роти, на відстані більше тисячі метрів.

Водночас, вогнем зі стрілецької зброї, підрозділ Десантно-штурмових військ подавив наступ ворожої піхоти. Гранатометники влучним вогнем знищили усю бронетехніку умовного противника, чим заслужили високу оцінку командира міжнаціонального батальйону та офіцерів штабу.

Важливо зазначити, що імітування групи піхоти противника, яка перейшла у наступ, було здійснено за допомогою встановлених мішеней на підйомниках на двох рубежах (дальність 400 та 600 метрів). Влучність стрільби особового складу змусила організаторів бойової стрільби піднімати мішені по декілька разів, щоб дотриматися задуму заняття.

Завершенням етапу бойової стрільби, став плановий відхід з позицій переднього краю оборони під прикриттям димової завіси та вогню із зенітних установок ЗУ-23-2.

Командир зведеної ротної тактичної групи 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ капітан Олександр Хоменко відзначив, що на етапі бойової стрільби, особовий склад підрозділу показав високі результати влучності: жодна мішень не залишилася без ураження.

"Особливо слід відзначити гранатометників, які знищили усю броньовану техніку противника та командира взводу лейтенанта Владислава Врублевського. Офіцер здійснював грамотне управління вогнем всього підрозділу, що призвело до високих результатів на даному етапі навчання", - підкреслив капітан Олександр Хоменко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...