App Store Google Play

У Дніпрі стартував масштабний фестиваль життєлюбів

16.06.2019 11:00
У Дніпрі стартував масштабний фестиваль життєлюбів

15 червня в Дніпрі стартував масштабний фестиваль життєлюбів «З Україною в серці». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Суботнім ранком у парку ім. Шевченка зібралися близько тисячі дніпрян. У цей вихідний студенти найбільшого в Україні Університету третього віку готові ділитися своїми вміннями та енергійним настроєм із усіма охочими. Фестивальний майданчик розтягнувся на всю верхню частину парку. Тут можна було послухати виступи хору, зіграти в шахи та побачити здобутки народної творчості.

Чимало уваги зібрали прихильниці східної гімнастики «Плейстік». Жінки балансують із спеціальним приладдям, тренуючи таким чином координацію та серцево-судинну систему. «Я почала займатися цією гімнастикою ще взимку. Дуже подобається, що усі рухи в ній плавні», – розповіла учасниця фестивалю Людмила Казначеєва.

Наймасштабнішою подією став флешмоб життєлюбів. Студенти елегантного віку, найстаршим із яких більше 80 років, влаштували динамічну ходу з танцювальними елементами. Всі рухи підбирали відповідно до фізичних здібностей. Учасники флешмобу пройшли також низку тренувань. Втім більшість вже має такий досвід, адже торік вони стали рекордсменами в категорії наймасовіший танцювальний флешмоб серед людей поважного віку. Парковою алеєю пройшлися також прихильники скандинавської ходьби.

«Я навчаюся в Університеті вже п’ятий рік. Зараз багато технологій, якими наше покоління не надто володіє. Не кажучи вже про юридичні та фінансові питання. Тому ми все це вивчаємо. І здоров’я важливе. Нині вперше займаємося оздоровчою гімнастикою. Ми демонструємо це, щоб люди бачили, як можна оздоровлюватися та відпочивати. І чудово проводити час», – переконана студентка УТВ Аліна Дьоміна.

Зазначимо, 14 червня в Дніпрі стартувала перша Всеукраїнська конференція керівників та представників Університетів третього віку України. До міста з’їхалися близько сотні делегатів із 17 областей України – від Львова до Краматорська, а також фахівці з Польщі, де теж активно розвивають програми для громадян елегантного віку. Більшість учасників з’їзду також долучилися до суботнього фестивалю життєлюбів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...