App Store Google Play

У Царичанці реконструюють опорну школу

14.06.2019 15:00
У Царичанці реконструюють опорну школу

Зберігає й утримує тепло взимку, а ще дозволяє стінам будівлі «дихати». Вентильований фасад – сучасне архітектурне рішення, яке втілюють у Царичанській опорній школі. Майже 800 учнів переконані: після реконструкції у класах пануватиме затишний мікроклімат. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«На Дніпропетровщині для підростаючого покоління створюємо комфортне освітнє середовище. Наразі в області модернізуємо понад 30 шкіл. Окрема увага – інклюзивності, яскравим кольорам та енергоефективності», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Якісно новий простір для навчання створюють у Царичанській опорній школі.  Осучаснення закладу – вперше за понад 40 років.

 …реконструюють опорну школу.

«Наша школа існує з 1975 року. У 2016-му в ній відбувся перший капремонт. Замінили дах, підлогу, систему опалення, вікна. Цьогоріч заклад продовжують оновлювати зовні. Сучасне освітнє середовище має бути здоровим, безпечним і привабливим. Щоб діти йшли за знаннями з бажанням і задоволенням», – сказала директорка школи Таїсія Рашевська. 

У 2016-му відбувся перший етап реконструкції школи. Наразі – другий. Зокрема, підрядники оновлюють фасад.

Осучаснили класи…

Сучасне архітектурне рішення – вентильований фасад. Він прекрасно зберігає й утримує тепло. А через вентиляційні отвори виводиться надлишок вологи, що дозволяє стінам будівлі «дихати».

«З однокласниками спостерігали, як школу облицьовують новим покриттям. Взимку у класах буде набагато тепліше, – сказав дев’ятикласник Олександр Цуканов – Взагалі, школа відчутно погарнішала, стала світлішою, у класах набагато приємніша атмосфера». 

 Загальна площа школи – 3,5 тис. квадратів.

«За останні роки наша школа стала ошатною й затишною. Чимало кабінетів обладнали мультимедійними дошками, проекторами, сканерами, принтерами. З’явилися нові набори для проведення практикумів. Звичайно, у таких умовах діти працюють плідно», – зауважила вчителька біології Валентина Здирь.  

У школі навчаються 780 дітей. Вони – неодноразові переможці обласних олімпіад, мають одні з кращих результатів ЗНО.

Раніше повідомлялося, що Іларіонівську опорну школу перетворюють на сучасний заклад європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...