App Store Google Play

У селі Старовишневецьке Синельниківського району капітально відремонтували вулицю Горького

14.06.2019 12:30
У селі Старовишневецьке Синельниківського району капітально відремонтували вулицю Горького

Дніпропетровська облдержадміністрація капітально ремонтує сільські дороги. Вже із новим асфальтом – і вулиця Горького у селі Старовишневецьке Синельниківського району. На ній – понад 4 км якісного покриття. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Продовжуємо приводити до ладу автошляхи Дніпропетровщини. За 4 роки капітально відремонтували понад 500 комунальних доріг, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2019-му оновлюємо і сільські вулиці, і дороги між населеними пунктами. Техніка працює у різних куточках області». 

Вже із новим покриттям – вулиця Горького у селі Старовишневецьке Синельниківського району.

Капітально відремонтували і вулицю Горького у селі Старовишневецьке

«Ця дорога була збудована ще за колгоспних часів. Покриття давно зносилося. Неможливо було не те що на авто проїхати, а навіть велосипедом, – розповів Роздорський селищний голова Сергій Забудько. – Вдячні керівництву області, що мешканці села отримали таку чудову дорогу».

Нині 4,3 км дороги – із якісним асфальтом та розміткою. Облаштували й узбіччя.

«Спостерігав, як працювали ремонтники. Впоралися десь за тиждень. Дорогу зробили якісно. Тепер можна велосипедом проїхатися, навіть на великій швидкості. І не думаєш, що впадеш через ями», – розповів старшокласник Артем Половний.

Відтепер із якісним покриттям – понад 4 км дороги

Відтепер зручно і водіям авто.

«Дякуємо за дорогу! Раніше стрибали по ямах. І їхали вулицею із кінця в кінець півгодини, тепер за дві хвилини добираємося», – сказав місцевий мешканець Юрій Безбражний.

«Нарешті можна не просто їздити, а навіть літати. І бордюри гарні зробили. Ми дуже задоволені. Нам і не снилася така дорога», – поділилася мешканка вулиці Горького Юлія Мазур.

Відремонтована дорога – із розміткою,..

На вулиці – місцевий навчально-виховний комплекс. Поруч на дорозі облаштували «лежачих поліцейських». Дітей на навчання до Старовишневецького та Роздорського закладів підвозить шкільний автобус.

«Раніше мали звичайну сільську вулицю. З багнюкою та ямами по коліна. Як пройде дощ чи злива – хоч човном дітей до школи й дитсадка підвозь, – розповіла мешканка вулиці Горького, вихователька Віта Ніколайчук. – А тепер так чудово! Малеча і на роликах, і на скейтах, і на велосипедах катається із задоволенням. І ми, дорослі, не натішимося новому покриттю».

..дорожніми знаками

Оновлена вулиця додає мальовничості пагористому ландшафту околиць. Тепер дітлахам з’їхати з пагорба на велосипеді чи самокаті – саме задоволення.

«Тепер на велику добре їздити, не те що раніше, коли було саме каміння», – сказав 6-річний Микита Махлачов.

Гарантія на покриття – 5 років. Її дає підрядна організація, яка ремонтувала дорогу.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині капітально ремонтують ще одну дорогу місцевого значення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...