App Store Google Play

Вартість проїзду у маршрутках Дніпра зросте: міськрада готує відповідний документ

13 Червня 14:30
Вартість проїзду у маршрутках Дніпра зросте: міськрада готує відповідний документ

Дніпровська міська рада планує дозволити перевізникам підвищити вартість проїзду у маршрутках. Про це сьогодні, 13 червня, під час прес-конференції повідомив Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР.

Як зазначив Маковцев, протягом 2019 року у місті було проведено два етапи громадських слухань, згідно з якими було створено робочу групу, яка перевіряла перевізників. Результати цих перевірок були враховані при обговорені питання щодо підвищення вартості проїзду. Втім, за словами чиновника головною причиною цього стала ціна на дизельне пальне.

"Наразі ми можемо сказати, що Департамент має усі повноваження подати на розгляд виконкому проект рішення щодо підвищення граничної ціни на проїзд у громадському транспорті", - розповів Маковцев.

Відтак, мешканцям Дніпра слід очікувати підвищення вартості проїзду на основних маршрутках до 8 грн. Окрім цього, на таких маршрутах як 141 та 77 вартість може збільшитися до 11 грн.

Як додала під час прес-конференції Лариса Новікова, директор одного з АТП, підвищення вартості проїзду також вплине на якість обслуговування та технічний стан автобусів. Тут варто пам'ятати, що під час попереднього підвищення ціни на проїзд, перевізники також обіцяли модернізувати свій транспорт.

У свою чергу, громадський активіст Іван Васючков зауважив, що підвищення вартості проїзду відбудеться не на усіх маршрутах.

"Очевидно, що на маршрутах довжиною до 10 кілометрів підвищення вартості економічно не обгрунтовано. На маршрутах до 15 економічна доцільність підвищення вартості ще може бути присутня. Проте, щодо кожного перевізника буде проведено відповідну перевірку, за результатами яких будуть прийматися індивідуальні рішення ", - сказав Васючков.

Слід зауважити, що Ігор Маковцев не повідомив навіть приблизну дату, після якої зросте вартість проїзду. За його словами, дніпрянам необхідно слідкувати за порядком денним засідань виконкому та шукати в ньому відповідну інформацію.

Отже, не зважаючи на свою "принципову позицію", міськрада все ж пішла на зустріч перевізникам. Відповідно, мешканцям Дніпра слід готуватися до підвищення вартості проїзду у маршрутках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...