App Store Google Play

Вартість проїзду у маршрутках Дніпра зросте: міськрада готує відповідний документ

13 Червня 14:30
Вартість проїзду у маршрутках Дніпра зросте: міськрада готує відповідний документ

Дніпровська міська рада планує дозволити перевізникам підвищити вартість проїзду у маршрутках. Про це сьогодні, 13 червня, під час прес-конференції повідомив Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР.

Як зазначив Маковцев, протягом 2019 року у місті було проведено два етапи громадських слухань, згідно з якими було створено робочу групу, яка перевіряла перевізників. Результати цих перевірок були враховані при обговорені питання щодо підвищення вартості проїзду. Втім, за словами чиновника головною причиною цього стала ціна на дизельне пальне.

"Наразі ми можемо сказати, що Департамент має усі повноваження подати на розгляд виконкому проект рішення щодо підвищення граничної ціни на проїзд у громадському транспорті", - розповів Маковцев.

Відтак, мешканцям Дніпра слід очікувати підвищення вартості проїзду на основних маршрутках до 8 грн. Окрім цього, на таких маршрутах як 141 та 77 вартість може збільшитися до 11 грн.

Як додала під час прес-конференції Лариса Новікова, директор одного з АТП, підвищення вартості проїзду також вплине на якість обслуговування та технічний стан автобусів. Тут варто пам'ятати, що під час попереднього підвищення ціни на проїзд, перевізники також обіцяли модернізувати свій транспорт.

У свою чергу, громадський активіст Іван Васючков зауважив, що підвищення вартості проїзду відбудеться не на усіх маршрутах.

"Очевидно, що на маршрутах довжиною до 10 кілометрів підвищення вартості економічно не обгрунтовано. На маршрутах до 15 економічна доцільність підвищення вартості ще може бути присутня. Проте, щодо кожного перевізника буде проведено відповідну перевірку, за результатами яких будуть прийматися індивідуальні рішення ", - сказав Васючков.

Слід зауважити, що Ігор Маковцев не повідомив навіть приблизну дату, після якої зросте вартість проїзду. За його словами, дніпрянам необхідно слідкувати за порядком денним засідань виконкому та шукати в ньому відповідну інформацію.

Отже, не зважаючи на свою "принципову позицію", міськрада все ж пішла на зустріч перевізникам. Відповідно, мешканцям Дніпра слід готуватися до підвищення вартості проїзду у маршрутках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...