App Store Google Play

У Ляшківській громаді завершують реконструкцію амбулаторії

13 Червня 13:30
У Ляшківській громаді завершують реконструкцію амбулаторії

У центрі Ляшківської ОТГ Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює амбулаторію. Роботи – на фініші. Незабаром понад 2 тисячі мешканців громади отримуватимуть меддопомогу в комфортних умовах. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Якісна медицина має бути доступною мешканцям будь-якого населеного пункту. На Дніпропетровщині зводимо медзаклади «з нуля» та осучаснюємо існуючі. На стадії завершення реконструкція амбулаторії в центрі Ляшківської об’єднаної громади. На відкриття медустанови чекають більш ніж 2 тисячі мешканців», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Амбулаторію створюють в будівлі колишнього фельдшерсько-акушерського пункту. За більш ніж 60 років ФАП зносився і мало походив на медзаклад.

 У центрі Ляшківської ОТГ…

«Надавали медичні послуги в дуже незручних умовах. Не було води, опалення ледь гріло, вбиральня на вулиці. Не було і нормального під’їзду для «швидкої», – розказав завідуючий ФАПом Яків Омелян. – Наразі медзаклад реконструюють. Такі кардинальні зміни – вперше. Дивишся на будівлю і розумієш: це європейський рівень».   

Доки ФАП переобладнують, фельдшер приймає пацієнтів у місцевій школі.

 Провели перепланування….

«ФАП – маленьке приміщення, у якому надають тільки першу допомогу. А амбулаторія – вже більший заклад. У ньому можуть приймати і сімейний лікар, і терапевт, і сучасне стоматологічне обладнання буде. Для громади амбулаторія –  це великий успіх. Сподіваємося, її відкриють найближчим часом», – розказала начальниця відділу охорони здоров’я Ляшківської ОТГ Руслана Тьомкіна. 

В амбулаторії прийматиме сімейний лікар. Запроектовані денний стаціонар, маніпуляційна, лабораторія, гінекологічний та стоматологічний кабінети. Усе це позначиться на якості медичних послуг, переконані місцеві мешканці.

«Ще торік на цьому місці стояла вбога будівля з ремонтом радянських часів. Було мало місця та обладнання. Тобто надавали простеньку першу допомогу. До лікаря потрібно було їхати в Царичанку, а це – 10 кілометрів. Тепер радіємо перемінам. Комфорт та якість будуть поруч», – сказав місцевий мешканець Віталій Білоус. 

Попереду ще благоустрій території.

Реконструкція – майже рік. За цей час будівля колишнього ФАПу змінилася не невпізнанності. В одноповерхівці утеплили фасад та оздобили його біло-синьою плиткою. Замінили покрівлю, вікна, комунікації. Приміщення перепланували, на фініші – внутрішні роботи.

На подвір’ї проклали пішохідні доріжки, облаштували під’їзні шляхи, змонтували ліхтарі. Після того як територію озеленять, амбулаторія буде готова до експлуатації. 

Ляшківська ОТГ утворилася у 2015 році. Навколо неї об’єдналися дев’ять населених пунктів – це понад 2 тисячі мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...