App Store Google Play

На Січеславщині подешевшають овочі, а ціна на ягоди збережеться

13 Червня 18:30
На Січеславщині подешевшають овочі, а ціна на ягоди збережеться

За відсутності несприятливих погодних умов, на Січеславщині має збільшитись обсяг врожаю практично по всіх овочах борщового набору. Особливо це стосуватиметься капусти та цибулі. Про це сьогодні, 13 червня, під час пресконференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомив керівник проекту "АПК-Інформ: овочі і фрукти" Олександр Хорєв, передає Дніпроград.

Через це фахівці, як наслідок, прогнозують зниження ціни на ринку для зазначеної продукції. Подібна ситуація спостерігатиметься й у ціновій політиці на картоплю - вона має перспективу до зниження.

"Пропозиція на ринку буде набагато перевищувати попит. Постраждають в першу чергу виробники, а не покупці, адже отримуватимуть мізерну ціну за свою продукцію", - зазначив Олександр Хорєв.

Крім того, експерт зазначив, що спекотна літня погода спричинила прискорення вегетації до того рівня, що на ринок вийшли одразу декілька ягідних та кісткових культур.

"На сьогодні, ціни на суницю та садову черешню вищі, ніж минулорічні. Обидві позиції коштують 30 гривень за кілограм. Минулоріч черешня у цей період коштувала максимум 18 гривень, суниця - трохи більше 20 гривень", - додав Олександр Хорєв.

За його словами, якщо повернеться дощова погода, ягода буде дорожчати. Але в цілому ціна на ягоди залишиться незмінною.

"Пік мінімальної ціни на суницю ми вже проскочили, він був приблизно два тижні тому. Щодо черешні, то якщо вона й надалі вдало експортуватиметься, то це підтримуватиме її ціну. Тому очікувати низьку ціну поки що не варто", - підсумував фахівець.

Раніше повідомлялося, що дніпрянам порадили як захистити себе від нітратів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...