App Store Google Play

На Січеславщині подешевшають овочі, а ціна на ягоди збережеться

13.06.2019 18:30
На Січеславщині подешевшають овочі, а ціна на ягоди збережеться

За відсутності несприятливих погодних умов, на Січеславщині має збільшитись обсяг врожаю практично по всіх овочах борщового набору. Особливо це стосуватиметься капусти та цибулі. Про це сьогодні, 13 червня, під час пресконференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомив керівник проекту "АПК-Інформ: овочі і фрукти" Олександр Хорєв, передає Дніпроград.

Через це фахівці, як наслідок, прогнозують зниження ціни на ринку для зазначеної продукції. Подібна ситуація спостерігатиметься й у ціновій політиці на картоплю - вона має перспективу до зниження.

"Пропозиція на ринку буде набагато перевищувати попит. Постраждають в першу чергу виробники, а не покупці, адже отримуватимуть мізерну ціну за свою продукцію", - зазначив Олександр Хорєв.

Крім того, експерт зазначив, що спекотна літня погода спричинила прискорення вегетації до того рівня, що на ринок вийшли одразу декілька ягідних та кісткових культур.

"На сьогодні, ціни на суницю та садову черешню вищі, ніж минулорічні. Обидві позиції коштують 30 гривень за кілограм. Минулоріч черешня у цей період коштувала максимум 18 гривень, суниця - трохи більше 20 гривень", - додав Олександр Хорєв.

За його словами, якщо повернеться дощова погода, ягода буде дорожчати. Але в цілому ціна на ягоди залишиться незмінною.

"Пік мінімальної ціни на суницю ми вже проскочили, він був приблизно два тижні тому. Щодо черешні, то якщо вона й надалі вдало експортуватиметься, то це підтримуватиме її ціну. Тому очікувати низьку ціну поки що не варто", - підсумував фахівець.

Раніше повідомлялося, що дніпрянам порадили як захистити себе від нітратів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...