App Store Google Play

На Січеславщині подешевшають овочі, а ціна на ягоди збережеться

13.06.2019 18:30
На Січеславщині подешевшають овочі, а ціна на ягоди збережеться

За відсутності несприятливих погодних умов, на Січеславщині має збільшитись обсяг врожаю практично по всіх овочах борщового набору. Особливо це стосуватиметься капусти та цибулі. Про це сьогодні, 13 червня, під час пресконференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомив керівник проекту "АПК-Інформ: овочі і фрукти" Олександр Хорєв, передає Дніпроград.

Через це фахівці, як наслідок, прогнозують зниження ціни на ринку для зазначеної продукції. Подібна ситуація спостерігатиметься й у ціновій політиці на картоплю - вона має перспективу до зниження.

"Пропозиція на ринку буде набагато перевищувати попит. Постраждають в першу чергу виробники, а не покупці, адже отримуватимуть мізерну ціну за свою продукцію", - зазначив Олександр Хорєв.

Крім того, експерт зазначив, що спекотна літня погода спричинила прискорення вегетації до того рівня, що на ринок вийшли одразу декілька ягідних та кісткових культур.

"На сьогодні, ціни на суницю та садову черешню вищі, ніж минулорічні. Обидві позиції коштують 30 гривень за кілограм. Минулоріч черешня у цей період коштувала максимум 18 гривень, суниця - трохи більше 20 гривень", - додав Олександр Хорєв.

За його словами, якщо повернеться дощова погода, ягода буде дорожчати. Але в цілому ціна на ягоди залишиться незмінною.

"Пік мінімальної ціни на суницю ми вже проскочили, він був приблизно два тижні тому. Щодо черешні, то якщо вона й надалі вдало експортуватиметься, то це підтримуватиме її ціну. Тому очікувати низьку ціну поки що не варто", - підсумував фахівець.

Раніше повідомлялося, що дніпрянам порадили як захистити себе від нітратів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...