App Store Google Play

Іларіонівську опорну школу перетворюють на сучасний заклад європейського зразка

13 Червня 12:00
Іларіонівську опорну школу перетворюють на сучасний заклад європейського зразка

Іларіонівська опорна школа отримує друге життя. Півстолітній заклад осучаснює Дніпропетровська ОДА. Вже завершили термомодернізацію фасаду величезної будівлі. У розпалі – роботи всередині. Акцент – на енергоефективності та яскравих кольорах. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Перетворюємо старі будівлі шкіл «радянського» зразка на енергоефективні та яскраві. Одночасно в області приводимо до ладу понад 30 навчальних закладів, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Друге життя нині отримує й Іларіонівська опорна школа. Її реконструкція – перша за понад півстоліття».

Іларіонівська опорна школа давно потребувала оновлення. Зараз будівля найбільшого навчального закладу Синельниківського району – наче нова копійка. У школі – сучасні покрівля, вікна, утеплений яскраво-жовтий фасад.

Дніпропетровська ОДА приводить до ладу Іларіонівську опорну школу

«Школа змінилася до невпізнанності! Була зовсім інша – стара і неприязна. Натомість тепер – у яскравих кольорах. Сюди хочеться іти, і бажання навчатися побільшало», – поділилася 11-класниця Валерія Іванчук. 

Всередині підрядники вже замінили комунікації. Третій поверх – модерновий. Там – світлі коридори з буккросингами. Класи – з яскравими стінами біля дошки і різнокольоровими дверима.

«В новій школі навчатися набагато комфортніше. У кабінетах більше місця, освітлення краще. Легше дихати стало. І нові парти мені сподобалися», – розповів учень 6 класу Іван Савченко.

Третій поверх вже модерновий

Наразі у розпалі – осучаснення решти приміщення. На другому поверсі будівельники вже завершують внутрішнє оздоблення. Там кладуть кахель, готують стіни під фарбування. Оновлюють спортивну залу. Облаштовують їдальню. Раніше у школі її взагалі не було – діти снідали просто у коридорі.

«Ми всі радіємо змінам, які відбуваються в нашому закладі. Все приводиться до ладу і набуває гарного, сучасного вигляду. Дітям тепер набагато цікавіше навчатися», – сказала заступниця директора Наталя Савченко.

На першому поверсі осучаснять класи для наймолодших учнів. Оновлять танцювальну залу і невеличку тренажерку.

..у коридорах..

«Малеча на перервах бігала на 3-й поверх подивитися на оновлені кабінети і коридор. Тепер із нетерпінням чекає на такі самі світлі гарні класи, як у старших учнів», – поділилася вчителька початкових класів Ірина Непомнющева. 

У будівельників на часі – й благоустрій території. Навколо школи покладуть бруківку, поставлять огорожу.

У школі – майже тисяча учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

Раніше повідомлялося, що у Павлоградському районі будують комфортний дім для дітей-сиріт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...