App Store Google Play

Іларіонівську опорну школу перетворюють на сучасний заклад європейського зразка

13.06.2019 12:00
Іларіонівську опорну школу перетворюють на сучасний заклад європейського зразка

Іларіонівська опорна школа отримує друге життя. Півстолітній заклад осучаснює Дніпропетровська ОДА. Вже завершили термомодернізацію фасаду величезної будівлі. У розпалі – роботи всередині. Акцент – на енергоефективності та яскравих кольорах. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Перетворюємо старі будівлі шкіл «радянського» зразка на енергоефективні та яскраві. Одночасно в області приводимо до ладу понад 30 навчальних закладів, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Друге життя нині отримує й Іларіонівська опорна школа. Її реконструкція – перша за понад півстоліття».

Іларіонівська опорна школа давно потребувала оновлення. Зараз будівля найбільшого навчального закладу Синельниківського району – наче нова копійка. У школі – сучасні покрівля, вікна, утеплений яскраво-жовтий фасад.

Дніпропетровська ОДА приводить до ладу Іларіонівську опорну школу

«Школа змінилася до невпізнанності! Була зовсім інша – стара і неприязна. Натомість тепер – у яскравих кольорах. Сюди хочеться іти, і бажання навчатися побільшало», – поділилася 11-класниця Валерія Іванчук. 

Всередині підрядники вже замінили комунікації. Третій поверх – модерновий. Там – світлі коридори з буккросингами. Класи – з яскравими стінами біля дошки і різнокольоровими дверима.

«В новій школі навчатися набагато комфортніше. У кабінетах більше місця, освітлення краще. Легше дихати стало. І нові парти мені сподобалися», – розповів учень 6 класу Іван Савченко.

Третій поверх вже модерновий

Наразі у розпалі – осучаснення решти приміщення. На другому поверсі будівельники вже завершують внутрішнє оздоблення. Там кладуть кахель, готують стіни під фарбування. Оновлюють спортивну залу. Облаштовують їдальню. Раніше у школі її взагалі не було – діти снідали просто у коридорі.

«Ми всі радіємо змінам, які відбуваються в нашому закладі. Все приводиться до ладу і набуває гарного, сучасного вигляду. Дітям тепер набагато цікавіше навчатися», – сказала заступниця директора Наталя Савченко.

На першому поверсі осучаснять класи для наймолодших учнів. Оновлять танцювальну залу і невеличку тренажерку.

..у коридорах..

«Малеча на перервах бігала на 3-й поверх подивитися на оновлені кабінети і коридор. Тепер із нетерпінням чекає на такі самі світлі гарні класи, як у старших учнів», – поділилася вчителька початкових класів Ірина Непомнющева. 

У будівельників на часі – й благоустрій території. Навколо школи покладуть бруківку, поставлять огорожу.

У школі – майже тисяча учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

Раніше повідомлялося, що у Павлоградському районі будують комфортний дім для дітей-сиріт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....