App Store Google Play

Заступника міського голови Дніпра звинуватили у розповсюдженні неправдивої інформації

12.06.2019 09:00
Заступника міського голови Дніпра звинуватили у розповсюдженні неправдивої інформації

У ТОВ  «Татра-Юг» обурені заявою заступника міського голови Михайла Лисенка про незадовільну якість трамваїв, шо їх виробляє підприємство, і вважають, що заяви чиновника є неправдивими та такими, що завдають шкоди репутації виробника електротранспорту.

Відповідне звернення юридичного департаменту «Татра-Юг» отримали видання, які в своїх матеріалах цитували заступника мера.

Нещодавно Михайло Лисенко на своїй сторінці в мережі Фейсбук виправдав придбання містом трамваїв, що були у використанні за кордоном, тим, що електротранспорт вітчизняного виробництва є «металобрухтом».

«А якщо ми купимо українські трамваї і вони масово почнуть загинатись, як у Києві загинається львівський Електрон? Де будуть ваші поради і хто буде винний? Хто відповість за витрачені на патріотичний вітчизяний металобрухт кошти? Всім щастя!», - заявив Лисенко у відповідь на коментарі дописувачів щодо доцільності придбання вітчизняних нових трамваїв замість б/в іноземних.

У «Татра-Юг» з застуником міського голови категорично не згодні:

«Не можна виправдовувати придбання трамваїв, що були у використанні тим, що нібито у Дніпрі не вміють їх виробляти і таким чином шкодити репутації підприємства», - вважають в юридичному відділі виробника і в якості доказу якості своїх трамваїв надають позитивні відгуки з українських міст, де експлуатуються виготовлені «Татрою» вагони: Дніпра, Миколаєва, Одеси, Маріуполя та Запоріжжя та навіть Єгипту.

Причому для Єгипту «Татра-Юг» в рамках контракту вже виготовило п’ять трамвайних вагонів, а не один, як заявив Михайло Лисенко.

Невідомо чи планують в підприємстві позиватись до  Михайла Лисенка за висловлену ним недостовірну інформацію, водночас до видань, які опублікували цитату чиновника надійшло звернення про спростування неправдивої інформації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...