App Store Google Play

Заступника міського голови Дніпра звинуватили у розповсюдженні неправдивої інформації

12 Червня 09:00
Заступника міського голови Дніпра звинуватили у розповсюдженні неправдивої інформації

У ТОВ  «Татра-Юг» обурені заявою заступника міського голови Михайла Лисенка про незадовільну якість трамваїв, шо їх виробляє підприємство, і вважають, що заяви чиновника є неправдивими та такими, що завдають шкоди репутації виробника електротранспорту.

Відповідне звернення юридичного департаменту «Татра-Юг» отримали видання, які в своїх матеріалах цитували заступника мера.

Нещодавно Михайло Лисенко на своїй сторінці в мережі Фейсбук виправдав придбання містом трамваїв, що були у використанні за кордоном, тим, що електротранспорт вітчизняного виробництва є «металобрухтом».

«А якщо ми купимо українські трамваї і вони масово почнуть загинатись, як у Києві загинається львівський Електрон? Де будуть ваші поради і хто буде винний? Хто відповість за витрачені на патріотичний вітчизяний металобрухт кошти? Всім щастя!», - заявив Лисенко у відповідь на коментарі дописувачів щодо доцільності придбання вітчизняних нових трамваїв замість б/в іноземних.

У «Татра-Юг» з застуником міського голови категорично не згодні:

«Не можна виправдовувати придбання трамваїв, що були у використанні тим, що нібито у Дніпрі не вміють їх виробляти і таким чином шкодити репутації підприємства», - вважають в юридичному відділі виробника і в якості доказу якості своїх трамваїв надають позитивні відгуки з українських міст, де експлуатуються виготовлені «Татрою» вагони: Дніпра, Миколаєва, Одеси, Маріуполя та Запоріжжя та навіть Єгипту.

Причому для Єгипту «Татра-Юг» в рамках контракту вже виготовило п’ять трамвайних вагонів, а не один, як заявив Михайло Лисенко.

Невідомо чи планують в підприємстві позиватись до  Михайла Лисенка за висловлену ним недостовірну інформацію, водночас до видань, які опублікували цитату чиновника надійшло звернення про спростування неправдивої інформації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...